Dokovací zábavný systém

  Hudobný systém pre top manažérov

  Dokovací zábavný systém Philips DV350 prehráva hudbu zo zariadenia iPhone/iPod a z rádia. Prináša samostatný dok určený pre iPhone/iPod na sychronizáciu hudby, kalendára a zoznamu úloh z počítača. Prijímač Bluetooth® prináša bezdotykové mobilné telefonovanie alebo vysielanie hudby.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Hudobný systém pre top manažérov

zapojte, zosynchronizujte a prehrajte

 • Bluetooth pre bezdotykové telefonovanie

  Bluetooth pre bezdotykové telefonovanie

  Všetky automobilové jednotky Philips s funkciou Bluetooth sú vybavené zabudovaným modulom Bluetooth umožňujúcim telefonovanie bez použitia rúk a bezdrôtový prenos hudby z telefónov a zvukových zariadení podporujúcich funkciu Bluetooth. Proces párovania je jednoduchý ako pri nastavovaní štandardných slúchadiel Bluetooth. Do tohto systému môžete preniesť vaše kontakty v telefóne a uložiť obľúbený telefónny zoznam. Môžete tiež jednoducho prepínať hovory späť do telefónu, keď chcete zachovať súkromie hovoru. Pomocou funkcie Bluetooth môžete bez námahy odpovedať na hovory a pritom bezpečne šoférovať s oboma rukami na volante.

 • Duálny čas budenia

  Duálny čas budenia

  Audio systém Philips ja vybavený dvoma časmi budenia. Jeden čas nastavte na budenie pre seba, a druhý na zobudenie vášho partnera.

 • Mobilný telefón s prijímačom Bluetooth

  Mobilný telefón s prijímačom Bluetooth
 • Vychutnajte si hudbu z viacerých zdrojov

  Vychutnajte si hudbu z viacerých zdrojov
 • iPhone, iPod, rádio a MP3-link

  iPhone, iPod, rádio a MP3-link
 • Nabíjajte svoj iPod alebo iPhone

  Vychutnávajte si obľúbenú hudbu formátu MP3 počas nabíjania prehrávača iPod/iPhone! Dok umožňuje pripojenie vášho prenosného zariadenia priamo k prehrávaču Philips, takže môžete počúvať obľúbenú hudbu s vynikajúcim zvukom. Navyše počas prehrávania sa prehrávač iPod/iPhone nabije, takže si môžete vychutnávať hudbu a nemusíte mať obavy, či sa vybije jeho batéria. Pomocou diaľkového ovládania môžete prechádzať, vyberať a prehrávať hudbu uloženú v prehrávači iPod/iPhone. Keď je prenosné zariadenie v doku, prehrávač Philips automaticky nabije jeho batériu.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Na využívanie vlastností slúchadla je potrebný iPhone

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať