dokovací zábavný systém

  Vychutnajte si hudbu z prehrávača iPod vo vynikajúcej kvalite

  Extrémne štýlový dokovací zábavný systém DC570 značky Philips vyplní každú miestnosť vašimi obľúbenými tónmi z iPod. Tenký systém, ktorý je elegantne navrhnutý, aby využil minimálny priestor, dodáva neuveriteľne výkonný Hi-Fi zvuk zo svojho vstavaného subwoofera.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Vychutnajte si hudbu z prehrávača iPod vo vynikajúcej kvalite

so stĺpovými reproduktormi

 • Celkový výstupný výkon 100 W RMS

  Celkový výstupný výkon 100 W RMS

  RMS znamená strednú kvadratickú hodnotu, čo je typické meranie zvukového výkonu, presnejšie elektrického výkonu prenášaného zo zvukového zosilňovača do reproduktora, ktorý sa meria vo wattoch. Množstvo elektrického výkonu privedeného do reproduktora a jeho citlivosť určujú dosahovaný zvukový výkon. V podstate sú zosilňovače obmedzené elektrickou energiou, ktorú dokážu zosilniť, a reproduktory elektrickou energiou, ktorú dokážu skonvertovať na zvukovú energiu bez zdeformovania zvukového signálu. Čím je wattový výkon vyšší, tým lepší zvukový výkon dosahuje reproduktor.

 • USB Direct pre prehrávanie hudby vo formáte MP3/WMA

  USB Direct pre prehrávanie hudby vo formáte MP3/WMA

  Vďaka režimu USB Direct stačí jednoducho pripojiť zariadenie USB k portu USB na zariadení Philips a vaša digitálna hudba sa bude prehrávať priamo z daného zariadenia Philips.

 • Digital Sound Control optimálne nastavuje štýl hudby

  Digital Sound Control optimálne nastavuje štýl hudby

  Funkcia Digitálneho ovládania zvuku Vám ponúka výber prednastavených ovládacích prvkov Jazz, Rock, Pop a Classic, pomocou ktorých môžete ovládať frekvenčné rozsahy pre rôzne hudobné štýly. Každý režim používa technológiu grafického vyrovnania, aby automaticky prispôsobil zvukovú rovnováhu a zlepšil najdôležitejšie zvukové frekvencie vo zvolenom zvukovom štýle. Digitálne ovládanie zvuku umožňuje vyťažiť z hudby maximum presným prispôsobením zvukovej rovnováhy tak, aby zodpovedala typu hudby, ktorý práve prehrávate.

 • Dynamické zvýraznenie basov pre hlboký a vzrušujúci zvuk

  Dynamické zvýraznenie basov pre hlboký a vzrušujúci zvuk

  Dynamické zvýraznenie basov maximalizuje hudobný zážitok zdôraznením basového obsahu na všetkých nastaveniach hlasitosti - od nízkej po vysokú. Stačí jeden dotyk tlačidla! Spodné basové frekvencie sa bežne stratia, keď sa hlasitosť nastaví na nízku úroveň. Aby sa tomuto zabránilo, dynamické zvýraznenie basov možno prepnúť na podporné basové úrovne, takže si budete môcť užívať konzistentný zvuk aj v prípade, že znížite hlasitosť.

 • Prehrávajte a súčasne nabíjajte iPod

  Prehrávajte a súčasne nabíjajte iPod

  Vychutnávajte si obľúbenú hudbu formátu MP3 počas nabíjania prehrávača iPod! Dok umožňuje pripojenie prehrávača iPod priamo k dokovaciemu zábavnému systému, takže môžete počúvať obľúbenú hudbu s vynikajúcim zvukom. Navyše počas prehrávania sa prehrávač iPod nabije, takže si môžete vychutnávať hudbu a nemusíte mať obavy, či sa vybije jeho batéria. Pomocou diaľkového ovládania môžete prechádzať, vyberať a prehrávať hudbu uloženú v prehrávači iPod. Keď je prehrávač iPod v doku, dokovací zábavný systém automaticky nabije jeho batériu.

 • Univerzálny diaľkový ovládač pre systém a váš iPod

  Univerzálny diaľkový ovládač pre systém a váš iPod

  Pomocou univerzálneho diaľkového ovládania Philips sa môžete jednoducho navigovať v hudobnom systéme Philips aj v prehrávači iPod po stovkách skladieb len jedným stlačením na diaľkovom ovládaní. Táto navigácia, pri ktorej sa informácie zobrazujú podľa zoznamu prehrávaných skladieb, albumu, interpreta, žánru alebo skladby, umožňuje rýchly a jednoduchý pohyb po stovkách súborov. Umožňuje ovládanie jednou rukou a zaručuje jedinečný užívateľský zážitok.

 • Digitálne ladenie v pásme FM s predvoľbami

  Digitálne ladenie v pásme FM s predvoľbami

  Digitálne FM rádio ponúka ďalšie hudobné možnosti pre vašu hudobnú zbierku v audio systéme Philips. Jednoducho si nalaďte stanicu, ktorú chcete predvoliť, stlačte a podržte tlačidlo predvoľby a jej frekvencia sa uloží. S predvoľbami rozhlasových staníc, ktoré môžete uložiť, získate jednoduchý prístup k rozhlasovým staniciam bez toho, aby ste museli príslušné frekvencie vždy naladiť manuálne.

 • Výkonný Hi-Fi zvuk na naplnenie vašej miestnosti

  Výkonný Hi-Fi zvuk na naplnenie vašej miestnosti
 • Diaľkové ovládanie s ľahkou obsluhou je súčasťou balenia

  Diaľkové ovládanie s ľahkou obsluhou je súčasťou balenia

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať