Dokovací zábavný systém

  Dokovací zábavný systém

  Vychutnajte si hudbu z prehrávača iPod vo vynikajúcej kvalite

  Vychutnajte si svoje videá tým správnym spôsobom jednoduchým otočením vášho iPodu zo zobrazenia na výšku na zobrazenie na šírku v dokovacom zábavnom systéme DC910 značky Philips. Okrem toho dvojité reproduktory wOOx dodajú výkonné basy každej vašej hudbe – z akéhokoľvek zdroja! Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Dokovací zábavný systém

Otočný dok, USB a priečinky pre pamäťové karty SD DC910/12 Nájsť podobné výrobky

Vychutnajte si hudbu z prehrávača iPod vo vynikajúcej kvalite

s reproduktormi wOOx

 • Otočte váš iPod touch do polohy na výšku alebo na šírku

  Otočte váš iPod touch do polohy na výšku alebo na šírku

  Akcelerometer v prehrávači iPod automaticky mení spôsob zobrazovania obsahu. Ak otočíte prehrávač iPod z orientácie na výšku na orientáciu na šírku alebo opačne, zobrazenie obsahu na displeji sa zmení. Tento integrovaný dok pre iPod na systéme Philips je špeciálne navrhnutý tak, aby vyhovoval tejto funkcii – orientáciu displeja doku môžete zmeniť tak, aby prehrávač iPod touch zobrazil webovú stránku, fotografiu alebo videoklip na obrazovke pohodlne a v správnom pomere strán.

 • Dvojité reproduktory wOOx pre zdokonalený zážitok z basov

  Dvojité reproduktory wOOx pre zdokonalený zážitok z basov

  Technológia wOOx vytvára basový zvuk tým, že vylepšuje nízkofrekvenčné basy, aby tak priniesla dramaticky vylepšený basový a zvukový zážitok.

 • Prehrávajte a súčasne nabíjajte iPod

  Prehrávajte a súčasne nabíjajte iPod

  Vychutnávajte si obľúbenú hudbu formátu MP3 počas nabíjania prehrávača iPod! Dok umožňuje pripojenie prehrávača iPod priamo k dokovaciemu zábavnému systému, takže môžete počúvať obľúbenú hudbu s vynikajúcim zvukom. Navyše počas prehrávania sa prehrávač iPod nabije, takže si môžete vychutnávať hudbu a nemusíte mať obavy, či sa vybije jeho batéria. Pomocou diaľkového ovládania môžete prechádzať, vyberať a prehrávať hudbu uloženú v prehrávači iPod. Keď je prehrávač iPod v doku, dokovací zábavný systém automaticky nabije jeho batériu.

 • USB Direct a priečinky pre pamäťové karty SD/MMC na prehrávanie hudby MP3/WMA

  USB Direct a priečinky pre pamäťové karty SD/MMC na prehrávanie hudby MP3/WMA

  Vďaka maximálnej prenosnosti súborov si môžete jednoducho vychutnávať pohodlie a zábavu pri dostupnosti väčšieho množstva digitálnej hudby cez zabudované zásuvky rozhrania USB Direct a zásuvky na karty SD/MMC. Jednoducho zapojte vaše zariadenie do portu USB alebo zasuňte pamäťovú kartu do zásuvky na karty SD/MMC v hudobnom systéme Philips a vaša digitálna hudba a fotografie sa prehrajú priamo zo zariadenia. Teraz sa môžete podeliť o svoje obľúbené chvíle s vašou rodinou a priateľmi!

 • Štýlový tenký dizajn s možnosťami stolný stojan alebo upevnenie na stenu

  Štýlový tenký dizajn s možnosťami stolný stojan alebo upevnenie na stenu

  Audio systém Philips, dokonalá kombinácia štíhleho a všestranného dizajnu, je inteligentne navrhnutý tak, aby hladko zapadol do vášho životného priestoru. Základom tohto audio systému je stojan, takže systém bude bezpečne a dobre spočívať na akejkoľvek poličke či skrinke. Pri montáži na stenu máte rovnakú flexibilitu ako pri voľne stojacom stojane.

 • Univerzálny diaľkový ovládač pre systém a váš iPod

  Univerzálny diaľkový ovládač pre systém a váš iPod

  Pomocou univerzálneho diaľkového ovládania Philips sa môžete jednoducho navigovať v hudobnom systéme Philips aj v prehrávači iPod po stovkách skladieb len jedným stlačením na diaľkovom ovládaní. Táto navigácia, pri ktorej sa informácie zobrazujú podľa zoznamu prehrávaných skladieb, albumu, interpreta, žánru alebo skladby, umožňuje rýchly a jednoduchý pohyb po stovkách súborov. Umožňuje ovládanie jednou rukou a zaručuje jedinečný užívateľský zážitok.

 • Digitálne ladenie v pásme FM s predvoľbami

  Digitálne ladenie v pásme FM s predvoľbami

  Digitálne FM rádio ponúka ďalšie hudobné možnosti pre vašu hudobnú zbierku v audio systéme Philips. Jednoducho si nalaďte stanicu, ktorú chcete predvoliť, stlačte a podržte tlačidlo predvoľby a jej frekvencia sa uloží. S predvoľbami rozhlasových staníc, ktoré môžete uložiť, získate jednoduchý prístup k rozhlasovým staniciam bez toho, aby ste museli príslušné frekvencie vždy naladiť manuálne.

 • Celkový výstupný výkon 30 W RMS

  Celkový výstupný výkon 30 W RMS
Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať