Dok pre zariadenia iPod/iPhone

  Dok pre zariadenia iPod/iPhone

  Uložte svoj iPod/iPhone do doku

  Kompaktná dokovacia stanica Philips DCK3061 je navrhnutá na prehrávanie multimediálneho obsahu z prehrávača iPod/iPhone na systémoch domáceho kina a zvukových systémoch Philips. Bezpečne uloží a nabije iPod/iPhone pre ešte viac pohodlia.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Uložte svoj iPod/iPhone do doku

a prehrávajte médiá cez svoje domáce kino

 • Dokovanie zariadenia iPod/iPhone priamo v puzdre

  Dokovanie zariadenia iPod/iPhone priamo v puzdre

  Do inteligentne navrhnutého dokovacieho portu tejto dokovacej stanice bez námahy a špeciálnych adaptérov vložíte ľubovoľný iPod alebo iPhone. Navyše funguje aj vtedy, keď je prehrávač vložený v niektorom z väčšiny ochranných puzdier – stačí vložiť iPod alebo iPhone do doku tak, ako je. Teraz si môžete vychutnávať svoju hudbu v skutočnom pohodlí.

 • Prehrávajte a súčasne nabíjajte iPod/iPhone

  Prehrávajte a súčasne nabíjajte iPod/iPhone

  Vychutnávajte si obľúbenú hudbu formátu MP3 počas nabíjania prehrávača iPod/iPhone! Dok umožňuje pripojenie vášho prenosného zariadenia priamo k dokovaciemu zábavnému systému, takže môžete počúvať obľúbenú hudbu s vynikajúcim zvukom. Navyše počas prehrávania sa prehrávač iPod/iPhone nabije, takže si môžete vychutnávať hudbu a nemusíte mať obavy, či sa vybije jeho batéria. Keď je prenosné zariadenie v doku, dokovací zábavný systém automaticky nabije jeho batériu.

 • Prehrávanie hudby, videí a fotografií zo zariadenia iPod/iPhone

  Prehrávanie hudby, videí a fotografií zo zariadenia iPod/iPhone
Zobraziť všetky špecifikácie
 • Len pre iPod Classic a iPod Touch

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať