Dokovací zábavný systém

  DVD playback

  Dokovací zábavný systém

  Vychutnajte si svoje videá z iPod-u, diskov DVD a karty SD

  Vychutnajte si svoje videá z DVD a iPod na 17,8 cm (7”) širokej otočnej obrazovke. Toto elegantné a kompaktné zariadenie Philips DCP750 obsahuje tiež čítačku pamäťových kariet SD/MMC, ktorá vám umožňuje prezeranie digitálnych fotografií alebo filmov v DivX uložených na pamäťovej karte.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Vychutnajte si svoje videá z iPod-u, diskov DVD a karty SD

 • Prehrávajte a súčasne nabíjajte iPod

  Prehrávajte a súčasne nabíjajte iPod

  Vychutnávajte si obľúbenú hudbu formátu MP3 počas nabíjania prehrávača iPod! Dok umožňuje pripojenie prehrávača iPod priamo k dokovaciemu zábavnému systému, takže môžete počúvať obľúbenú hudbu s vynikajúcim zvukom. Navyše počas prehrávania sa prehrávač iPod nabije, takže si môžete vychutnávať hudbu a nemusíte mať obavy, či sa vybije jeho batéria. Pomocou diaľkového ovládania môžete prechádzať, vyberať a prehrávať hudbu uloženú v prehrávači iPod. Keď je prehrávač iPod v doku, dokovací zábavný systém automaticky nabije jeho batériu.

 • Prehrávanie DVD, DVD+/-R a DVD+/-RW, (S)VCD, DivX® a MPEG4 filmov

  Prehrávanie DVD, DVD+/-R a DVD+/-RW, (S)VCD, DivX® a MPEG4 filmov

  S podporou formátu DivX® si môžete vychutnať videá vo formáte DivX® v pohodlí vašej obývačky. Formát DivX® je založený na technológii kompresie videa MPEG4, ktorá vám umožňuje ukladanie veľkých súborov, ako sú filmy, ukážky a hudobné videoklipy na médiá ako CD-R/RW, pamäťové karty a DVD-video. CD formátu DivX® je možné prehrávať na niektorých DVD prehrávačoch, DVD rekordéroch a na systémoch domáceho kina.

 • Zásuvka na karty SD/MMC pre sledovanie filmov a fotografií

  Zásuvka na karty SD/MMC pre sledovanie filmov a fotografií

  Zobrazte a zdieľajte svoje videoklipy, fotografie a hudbu – jednoducho a okamžite. Pre mimoriadne pohodlie prehrávač obsahuje vstavaný priečinok na pamäťové karty SD/MMC. Jednoducho vložte pamäťovú kartu do priečinka, ktorý sa nachádza na bočnej strane prehrávača, a získajte prístup k svojim multimediálnym súborom uloženým na karte.

 • Sledujte filmy v širokouhlom formáte 16:9

  Sledujte filmy v širokouhlom formáte 16:9

  Zobrazte a zdieľajte filmy a digitálne fotografie s priateľmi a rodinou. Širokouhlý pomer strán formátu 16:9 predstavuje štandard pre univerzálne televízne vysielanie aj digitálne televízne vysielanie s vysokým rozlíšením. Štandardný pomer strán 16:9 znamená zobrazenie bez pásov vo vrchnej a spodnej časti obrazu a bez straty kvality, ktorá vyplýva z úpravy alebo zmeny obrazu na obrazovke inej veľkosti.

 • Dolby Digital pre jedinečné filmové zážitky

  Dolby Digital pre jedinečné filmové zážitky

  Pretože Dolby Digital je jedným z najlepších svetových noriem digitálneho multikanálového zvuku a využíva spôsob, akým ľudské ucho spracováva zvuky. Zažijete preto vynikajúcu kvalitu priestorového zvuku s realistickými priestorovými prvkami.

 • 7" (18 cm) otočný farebný LCD panel pre zvýšenú flexibilitu pozerania

  7" (18 cm) otočný farebný LCD panel pre zvýšenú flexibilitu pozerania
 • Jedno diaľkové ovládanie pre systém aj iPod

  Jedno diaľkové ovládanie pre systém aj iPod
 • Obrazovka Zero Bright Dot™ pre optimálnu kvalitu obrazovky

  Vychutnajte si obraz najvyššej kvality, ktorý neobsahuje otravné čierne body na LCD obrazovke. LCD displeje majú bežne nedostatky, ktoré sa v LCD priemysle nazývajú "jasné body". Obmedzený počet jasných bodov sa niekedy považoval ako nevyhnutný vedľajší efekt masovej produkcie LCD. Vďaka prísnym postupom kvality spoločnosti Philips, ktoré sa používajú pri našich prenosných DVD prehrávačoch, sa naše LCD displeje vyrábajú s nulovou toleranciou jasných bodov. Prenosné DVD prehrávače, ktoré sa dodávajú s garanciou Philips Zero Bright Dot™, majú garantovanú optimálnu kvalitu obrazovky.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať