DVD playback

  Dokovací zábavný systém

  Vychutnajte si svoje videá z iPod-u, diskov DVD a karty SD

  Vychutnajte si videá z diskov DVD a iPodu na 22,9 cm (9”) farebnej širokouhlej obrazovke s kompaktným modelom Philips DCP951. Obsahuje navíjateľný adaptér pre iPod a vstavané priečinky pre karty SD/MMC, vďaka čomu budete môcť prehrávať filmy vo formáte DivX alebo digitálne fotografie z viacerých zdrojov. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Dokovací zábavný systém

22, 9 cm (9”) farebný displej, Prehrávanie DVD DCP951/12 Nájsť podobné výrobky

Vychutnajte si svoje videá z iPod-u, diskov DVD a karty SD

 • 22,9 cm (9”) farebný LCD displej TFT so širokouhlou obrazovkou formátu 16:9

  22,9 cm (9”) farebný LCD displej TFT so širokouhlou obrazovkou formátu 16:9

  Farebný LCD displej vdýchne obrazu život a nechá vyniknúť vaše cenné fotografie, obľúbené filmy a hudbu s rovnako realistickými detailmi a bohatými farbami ako kvalitné výtlačky. Širokouhlý pomer strán formátu 16:9 predstavuje štandard pre univerzálne televízne vysielanie aj digitálne televízne vysielanie s vysokým rozlíšením. Štandardný pomer strán 16:9 znamená zobrazenie bez pásov vo vrchnej a spodnej časti obrazu a bez straty kvality, ktorá vyplýva z úpravy alebo zmeny obrazu na obrazovke inej veľkosti.

 • Prehrávajte a súčasne nabíjajte iPod

  Prehrávajte a súčasne nabíjajte iPod

  Vychutnávajte si obľúbenú hudbu formátu MP3 počas nabíjania prehrávača iPod! Dok umožňuje pripojenie prehrávača iPod priamo k dokovaciemu zábavnému systému, takže môžete počúvať obľúbenú hudbu s vynikajúcim zvukom. Navyše počas prehrávania sa prehrávač iPod nabije, takže si môžete vychutnávať hudbu a nemusíte mať obavy, či sa vybije jeho batéria. Pomocou diaľkového ovládania môžete prechádzať, vyberať a prehrávať hudbu uloženú v prehrávači iPod. Keď je prehrávač iPod v doku, dokovací zábavný systém automaticky nabije jeho batériu.

 • Prehrávanie DVD, DVD+/-R a DVD+/-RW, (S)VCD, DivX® a MPEG4 filmov

  Prehrávanie DVD, DVD+/-R a DVD+/-RW, (S)VCD, DivX® a MPEG4 filmov

  S podporou formátu DivX® si môžete vychutnať videá vo formáte DivX® v pohodlí vašej obývačky. Formát DivX® je založený na technológii kompresie videa MPEG4, ktorá vám umožňuje ukladanie veľkých súborov, ako sú filmy, ukážky a hudobné videoklipy na médiá ako CD-R/RW, pamäťové karty a DVD-video. CD formátu DivX® je možné prehrávať na niektorých DVD prehrávačoch, DVD rekordéroch a na systémoch domáceho kina.

 • Zásuvka na karty SD/MMC pre sledovanie filmov a fotografií

  Zásuvka na karty SD/MMC pre sledovanie filmov a fotografií

  Zobrazte a zdieľajte svoje videoklipy, fotografie a hudbu – jednoducho a okamžite. Pre mimoriadne pohodlie prehrávač obsahuje vstavaný priečinok na pamäťové karty SD/MMC. Jednoducho vložte pamäťovú kartu do priečinka, ktorý sa nachádza na bočnej strane prehrávača, a získajte prístup k svojim multimediálnym súborom uloženým na karte.

 • Užívajte si až 2,5 hodiny prehrávania so vstavanou batériou*

  Užívajte si až 2,5 hodiny prehrávania so vstavanou batériou*

  Tento prehrávač značky Philips sa dodáva s kompaktnou vstavanou nabíjateľnou batériou pre dlhotrvajúce napájanie. Na jediné nabitie si môžete až 2,5 hod. vychutnávať nepretržité prehrávanie filmov, fotografií alebo hudby. Len pripojte napájací kábel a nabite prehrávač - je to veľmi jednoduché.

 • Prehrávanie prezentácií, záberov alebo miniatúr

  Prehrávanie prezentácií, záberov alebo miniatúr
 • Jedno diaľkové ovládanie pre systém aj iPod

  Jedno diaľkové ovládanie pre systém aj iPod
Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať