Bezdrôtový telefón

  Prostý a jednoduchý

  DECT 111 je všetko, čo spotrebiteľ očakáva od telefónu: vychutnajte si jednoduchosť a súčasne priamočiare a intuitívne funkcie, vychutnajte si čistú konverzáciu s vynikajúcou kvalitou zvuku Philips, vychutnajte si telefón s pekným výzorom v kvalitnom vyhotovení.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Prostý a jednoduchý

 • CS² Crystal Sound System vylepšuje zrozum. správy

  Crystal Sound System (CS²) od spoločnosti Philips zvyšuje kvalitu zvuku slúchadiel DECT od spoločnosti Philips. Kvalita zvuku CS² je preukázateľne lepšia než kvalita konkurenčných výrobkov DECT a prináša zreteľné výhody.

 • Blízko k reálnym inštrumentálnym zvoneniam

  Namiesto tradičných agresívnych „bzučivých“ zvonení sú inštrumentálne melódie príjemnejším spôsobom upozornenia, že niekto volá.

 • Displej zobrazuje informácie o volajúcom

  Ak chcete pred odpovedaním na hovor vedieť, kto volá, tak potom je tu pre vás identifikácia volajúceho. Vidíte číslo (alebo meno) volajúcej osoby, čo vám umožňuje rozhodnúť sa, či zdvihnete telefón, alebo nie. Identifikácia volajúceho nemôže zobraziť číslo, ak je číslo utajené alebo nedostupné. Táto služba závisí od krajiny a siete a je ju potrebné objednať u vášho sieťového operátora.

 • Vyvolané mikroslúchadlo bude zvoniť - takže ho nájdete

  Nemusíte hľadať v každom kúte domu, stačí zavolať na mikroslúchadlo zo základne stlačením príslušného tlačidla a mikroslúchadlo vám oznámi, kde sa skrýva.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať