Bezdrôtový telefón

  Vitajte vo farebnom svete

  Plne farebný displej prebúdza sériu 5 k životu tým, že k telefonovaniu pridáva ďalšiu dimenziu. Farba nielen zjednodušuje navigáciu v ikonách ponuky, ale pridáva tiež viac hĺbky k pridruženým funkciám.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Vitajte vo farebnom svete

 • Polyfonické zvonenia pre prirodzenejší a realistickejší zvuk

  Polyfonické zvonenie znamená, že môžete súčasne prehrávať mnoho tónov, čím sa zabezpečí presný hudobný výkon a pri prehrávaní cez reproduktor telefónu znejú tieto polyfonické zvonenia ako skutočná hudba.

 • Voliteľné tapety

  Ilustrácia má väčšiu cenu ako tisícky slov. Prechádzajte cez výber obrázkov, ktoré sú integrované v mikrotelefóne. Vyberte ten, ktorý najlepšie odpovedá vašej nálade daného dňa a zobrazte ho ako pozadie na obrazovke.

 • Farebná ponuka zložená z ikôn

  Všetky funkcie sú zoskupené do viacerých položiek ponuky, ktoré symbolizuje farebná ikona. Toto zjednodušuje navigáciu a používanie telefónu.

 • Hlas. odposluch - hovorte bez použ. rúk

  Režim bez použitia rúk využíva vstavaný reproduktor hlasného odposluchu, ktorý zosilní hlas volajúceho, čím vám umožní hovoriť a počúvať počas hovoru bez toho, aby ste museli držať telefón pri uchu. Toto je veľmi užitočné hlavne vtedy, ak chcete hovor zdieľať s druhými alebo si počas hovoru robiť poznámky.

 • Prakticky bez rušenia

  Vďaka pokročilej digitálnej technológii nie sú hovory rušené inými zariadeniami.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať