Digitálny prijímací AV systém

  Objavte nové zážitky s vysokým rozlíšením

  Vychutnajte si najmodernejšiu audio a video technológiu v tomto prijímači, ktorý sľubuje intenzívnejší zážitok z filmov.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Cineos Digitálny prijímací AV systém

Objavte nové zážitky s vysokým rozlíšením

 • HDMI výstup pre digitálne video s vysokým rozlíšením a digitálny zvuk

  HDMI výstup pre digitálne video s vysokým rozlíšením a digitálny zvuk

  HDMI priame digitálne spojenie, ktoré prenáša digitálne HD video, ako aj digitálny viackanálový zvuk. Eliminuje prevod na analógové signály, čím zvyšuje dokonalosť obrazu a zabezpečuje nerušený zvuk. HDMI je plne spätne kompatibilný s DVI.

 • Video Upscaling pre zdokonalené rozlíšenie až na 1080i

  Pomocou prevzorkovania videa môžete zvýšiť rozlíšenie SD (štandardné rozlíšenie) video signálu, ktoré používa DVD na HD (vysoké rozlíšenie), takže budete môcť vidieť viac detailov vďaka ostrejšiemu a prirodzenejšiemu obrazu. Výsledný vysoko ostrý výstupný signál videa môže byť pripojený k vysoko ostrému displeju cez rozhranie HDMI (vysoko ostré multimediálne rozhranie).

 • Noise Shaped Video™ Precision Video - odstraňuje videošum

  NSV™ Precision Video je zabudovaná technológia redukcie šumu, ktorá odstraňuje existujúci šum vo videosignále, takže poskytuje zážitok zo sledovania čistejšieho obrazu.

 • Dolby Digital EX a DTS ES pre úplný 360° priestorový zvuk

  Dolby Digital EX a DTS ES sú 6.1-kanálové formáty so zadným kanálom priestorového zvuku, ktorý je zakódovaný do toku údajov Dolby Digital a DTS. Formáty ponúkajú vylepšenie priestorovosti prostredníctvom priestorových kanálov - úplnú 360-stupňovú lokalizáciu zvuku a priestorový pohyb (napr.: pohyb zvuku v priestorových kanáloch z jednej strany na druhú).

 • DAB pre viac staníc a krištáľovo čistý zvuk

  Digitálne vysielanie zvuku (DAB) je najnovšia rozhlasová technológia. Umožní vám mať potešenie z vašich obľúbených rozhlasových staníc v krištáľovo čistom zvuku v CD kvalite. Navyše získate na výber širokú paletu rozhlasových staníc, pretože obmedzenie signálu horami, výškovými budovami a počasím sa stane minulosťou. Pretože rozhlasový signál DAB je plne digitálny, rozhlasové stanice môžu taktiež vysielať text, napríklad informácie o programe, novinky, športové výsledky ako aj obrázky a video priamo na váš rozhlasový prijímač. Rozhlas nikdy nehral tak dobre.

 • Unikátny digitálny zosilňovač UCD (Univerzálna trieda D)

  Digitálny zosilňovač UCD pre hudobných nadšencov je plne digitálny zosilňovač triedy D navrhnutý tak, aby poskytoval čo najnižšiu výstupnú impedanciu a najlepšie zvukové výsledky. S výkonnosťou zosilňovača s „nulovou spätnou väzbou“ digitálny zosilňovač UCD umožňuje taký zvukový výkon, ktorý uspokojí aj tých najnáročnejších hudobných nadšencov.

 • Kovová konštrukcia a obvody pre najlepší zvukový výkon

  Prehrávač obsahuje vystuženú konštrukciu, ktorá používa rozsiahle posilňujúce krytie na zníženie negatívnych efektov odchýlok EMI a vibrácií. Zvukový systém je skonštruovaný s kvalitnými hudobnými súčasťami, ktoré sú starostlivo vyberané na základe rozsiahlych subjektívnych zvukových testov a overené skvelými výsledkami meraní. Komponenty sú na kritickej zvukovej dráhe starostlivo vyberané v súlade s kvalitnejším zvukovým výkonom.

 • Jednoduché a pohodlné nastavenie AV pomocou OSD

  Zobrazenie na obrazovke (OSD) poskytuje jednoduché a pohodlné rozhranie pre maximálne jednoduché používanie a nastavenie vášho AV vybavenia.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať