TransDock

  TransDock

  Hrajte, nabíjajte a pripájajte iPod v aute

  Vychutnávajte si iPod cez stereo systém v aute pomocou tejto malej základne TransDock. Jednodotykový IntelliTune nájde ideálnu frekvenciu pre vysielanie prehrávača iPod cez Rádio FM v aute. Bezpečne uloží a nabije iPod a má možnosť natáčania pre pohodlné umiestnenie. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Hrajte, nabíjajte a pripájajte iPod v aute

plus vyhľadávač frekvencií IntelliTune

 • Vysiela zvuk iných zariadení cez konektor Aux-In

  Bez ťažkostí pripojte ďalšie zariadenie a vychutnávajte si jeho zvuk cez stereo systém v aute cez konektor Aux-In. Jednoducho pomocou kábla mini-mini vysielajte z iného zariadenia, napríklad prenosného počítača alebo osobného herného zariadenia, cez stereo systém v aute.

 • Pripojte v aute do vstupu aux-in alebo kazetového prehrávača cez výstup AV-Out

  Bez ťažkostí pripojte zvukové zariadenie priamo k stereo systému v aute pomocou výstupu AV-Out. Jednoducho použite kazetový adaptér alebo sa pripojte cez pomocný vstup v aute pomocou kábla mini-mini a prehrávajte zvukový záznam z vášho zariadenia cez stereo systém v aute.

 • Sledujte video v zábavnom systéme v aute cez výstup AV-Out

  Bez ťažkostí sledujte videozáznam z vášho zariadenia vo vašom existujúcom zábavnom systéme v aute cez konektor AV-Out. Jednoducho pripojte pomocou príslušného kábla a vychutnávajte si filmy na cestách.

 • FM vysielač vysiela zvuk cez FM rádio vo vašom vozidle

  FM vysielač bezdrôtovo vysiela zvukový obsah vášho zariadenia na nelicencovanej frekvencii FM prostredníctvom autorádia – aby ste si mohli vychutnať svoju hudbu na cestách.

 • Nabíjajte z 12V zásuvky

  Bezpečne nabíjajte a napájajte prehrávač iPod z ľubovoľnej 12V prídavnej zásuvky a doprajte si neobmedzený čas prehrávania.

 • Zaistite upevnenie do auta pomocou ohybného krku a otočnej kolísky

  Bezpečne namontujte prehrávač iPod do auta do ohybnej otočnej kolísky. Krk je ohybný a umožňuje optimálne nastavenie polohy a otočná kolíska zabezpečí ľahký prístup a horizontálnu rýchlu vizuálnu kontrolu prehrávača iPod touch.

 • IntelliTune vyhľadá voľné FM frekvencie jedným kliknutím

  Stlačením tlačidla IntelliTune prehľadá rádiové frekvencie, aby našiel voľné FM frekvencie. Okamžite budete vedieť, ktorú stanicu si máte naladiť, aby ste vysielali zvukový obsah vášho zariadenia cez FM rádio vo vašom vozidle.

 • Nevyžaduje žiadnu inštaláciu

  Rýchlo a jednoducho sa používa a nevyžaduje žiadnu užívateľskú inštaláciu. Jednoducho ho zapojte do akejkoľvek 12 V zásuvky vo vozidle a môžete ho začať priamo používať.

 • 4 programovateľné FM predvoľby pre jednoduché vyvolanie

  Vaše obľúbené FM frekvencie, ktoré sa používajú na vysielanie zvuku vášho zariadenia cez FM rádio, sa jednoducho programujú a vyvolávajú.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať