Synchronizačný a nabíjací kábel

  Synchronizačný a nabíjací kábel

  Pripojenie k počítaču prostredníctvom rozhrania USB

  Pripojte zariadenie iPad, iPhone alebo iPod k vášmu počítaču na synchronizáciu hudby, aplikácií, fotografií, aktualizáciu a mnoho ďalších funkcií. Nabíjanie zariadenia počas pripojenia – kompatibilné s nabíjačkou USB, ktorú už používate doma alebo v aute. Skvelý náhradný kábel, ktorý sa vždy zíde! Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Synchronizačný a nabíjací kábel

pre iPad, iPhone a iPod DLC2404I/10 Nájsť podobné výrobky

Pripojenie k počítaču prostredníctvom rozhrania USB

na nabíjanie a synchronizáciu s iTunes

 • Skvelý ako záložný alebo náhradný kábel, ktorý treba mať poruke

  Tento 30-pinový kábel s koncovkou USB 2.0 je nenahraditeľným pomocníkom pri synchronizácii a nabíjaní zariadenia iPad, iPhone či iPod. Noste ho so sebou, odložte si ho na stôl alebo ho použite ako náhradu za stratený kábel – vždy zaručí pripojenie a nabíjanie podľa vašich potrieb.

 • Kábel USB na nabíjanie cez počítač alebo sieťovú/automobilovú nabíjačku USB

  Tento 30-pinový kábel s koncovkou USB 2.0 sa pripojí k počítaču cez USB, čím umožní jednoducho nabíjať zariadenie iPad, iPhone alebo iPod. Možno ho použiť aj na pripojenie k ľubovoľnej sieťovej alebo automobilovej nabíjačke USB a nabíjať iPad, iPhone alebo iPod.

 • Kábel USB na synchronizáciu zariadení iPad, iPhone a iPod s počítačom

  Tento 30-pinový kábel s koncovkou USB 2.0 sa pripojí k počítaču cez konektor USB, čím umožní synchronizovať zariadenie iPad, iPhone alebo iPod s programom iTunes na prenášanie hudby, fotografií, aplikácií, aktualizácií a pod.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať