Fidelio

  Philips Fidelio

  Bezdrôtový reproduktor SoundRing

  Obkoleste sa prirodzeným, pohlcujúcim zvukom

  Naplňte miestnosti úžasne prirodzeným, pohlcujúcim zvukom až po okraj. Tento bezdrôtový reproduktor Philips Fidelio SoundRing bezdrôtovo prehráva hudbu z vášho zariadenia iPod Touch, iPhone, iPad či počítačového programu iTunes, a naplní ňou celú miestnosť. Zobraziť všetky výhody

 • Obkoleste sa prirodzeným, pohlcujúcim zvukom

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Fidelio Bezdrôtový reproduktor SoundRing

s AirPlay DS3880W/10 Nájsť podobné výrobky

Obkoleste sa prirodzeným, pohlcujúcim zvukom

Posadnutí zvukom

 • SoundRing pre 360-stupňový zvuk z kompaktného zariadenia

  SoundRing pre 360-stupňový zvuk z kompaktného zariadenia

  Skutočne unikátny dizajn a konštrukcia stvorená pre zvuk, ktorý naplní celú miestnosť. Pozostáva z centrálneho basového otvoru a štyroch výškových reproduktorov – dva vysielajú zvuk dopredu a dva do strán. Budiče reproduktorov majú neodýmiové magnety, vďaka čomu šíria mimoriadne čistý zvuk do celého svojho okolia a napĺňajú ním celú miestnosť.

 • FullSound zvýrazní zvukové detaily pre bohatý a výkonný zvuk

  FullSound zvýrazní zvukové detaily pre bohatý a výkonný zvuk

  Technológia FullSound patentovaná spoločnosťou Philips využíva digitálne spracovanie zvuku najnovšej generácie na zdokonalenie vernosti podania hudby. Hudobný obsah sa dynamicky analyzuje a optimalizuje, aby ste si mohli vychutnať hudbu s výraznými detailmi a príjemným zvukom.

 • Prenášajte hudbu pomocou bezdrôtovej technológie AirPlay

  Prenášajte hudbu pomocou bezdrôtovej technológie AirPlay

  Technológia AirPlay umožňuje prenášať celú vašu hudobnú zbierku programu iTunes do dokovacích staníc Fidelio. Dokáže bezdrôtovo prehrávať obsah z programu iTunes v počítači, telefónu iPhone alebo zariadenia iPad alebo iPod Touch do ľubovoľného reproduktora s podporou technológie AirPlay vo vašej domácnosti. Stačí, keď zapojíte svoje reproduktory do vlastnej siete Wi-Fi. Technológia AirPlay taktiež umožňuje súčasné prehrávanie na každom reproduktore v každej miestnosti. Vaše obľúbené melódie vás môžu sprevádzať, nech už prejdete do ktorejkoľvek miestnosti.

 • Aplikácia SoundStudio pre úplnú kontrolu nad nastaveniami zvuku

  Aplikácia SoundStudio pre úplnú kontrolu nad nastaveniami zvuku

  Prehrávajte hudbu tak, ako ju máte radi. S aplikáciou SoundStudio máte ovládanie hudby priamo vo svojich rukách. Každý aspekt zvuku môžete zmeniť priamo vo svojom iPhone pomocou ovládacích prvkov, ktoré sú jednoduché a intuitívne. Teraz môžete vylaďovať a prispôsobovať nastavenia a vytvoriť tak hudobný zážitok presne podľa svojich predstáv, čím vdýchnete svojim obľúbeným skladbám nový život. Aplikácia SoundStudio vám tiež umožní počúvať tisíce internetových rozhlasových staníc z celého sveta, čím ešte viac obohatíte svoj hudobný život.

 • Prehrávajte obsah a nabíjajte svoje zariadenie iPod/iPhone/iPad cez port USB

  Prehrávajte obsah a nabíjajte svoje zariadenie iPod/iPhone/iPad cez port USB

  Tento reproduktor obsahuje USB port, vďaka ktorému môžete pohodlne nabíjať svoj iPod, iPhone alebo iPad. Jednoducho pripojte svoje Apple zariadenie k zadnej časti reproduktora pomocou USB kábla. Počas nabíjania môžete zo zariadenia navyše prehrávať akúkoľvek hudbu.

 • Vstup AUX na jednoduché pripojenie k takmer ľubovoľnému elektronickému zariadeniu

  Vstup AUX na jednoduché pripojenie k takmer ľubovoľnému elektronickému zariadeniu

  Vstup AUX umožňuje priame prehrávanie obsahu vo formáte MP3 z prenosných prehrávačov médií. Okrem toho, že vám umožní prehrať obľúbenú hudbu v špičkovej kvalite cez tento reproduktor, vstup AUX predstavuje aj mimoriadne praktické prepojenie, pretože stačí jednoducho pripojiť váš MP3 prehrávač k reproduktoru.

 • Vstavaná nabíjateľná batéria pre ešte lepšiu prenosnosť

  Pre väčšie pohodlie s rovnakým elegantným štýlom môžete tento reproduktor SoundRing nabíjať na dodanom podstavci. Jednoducho no naň položte a vychutnajte si ďalšie hodiny hudobných zážitkov.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať