Nepopísané
Fidelio

  Fidelio

  mini reproduktory SoundSphere

  Oddajte sa emóciám živého vystúpenia

  Vdýchnite svojej hudbe život pomocou hlbšieho a prirodzenejšieho zvuku s technológiou reproduktorov SoundSphere. Pripojte tieto elegantné reproduktory priamo k počítaču a vychutnajte si ohromujúci zvuk svojho multimediálneho obsahu. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Fidelio mini reproduktory SoundSphere

Hliník, 50 W DS6800W/10 Nájsť podobné výrobky

Oddajte sa emóciám živého vystúpenia

Posadnutí zvukom

 • Reproduktory SoundSphere pre prirodzený, hlbší a širší dojem zo zvuku

  Reproduktory SoundSphere pre prirodzený, hlbší a širší dojem zo zvuku

  Vychutnajte si pravú podstatu a energiu hudby, ktorú vám reproduktory SoundSphere zaručia pri každom tóne – tak, ako to chcel sám umelec. Reproduktory SoundSphere, ktoré prinášajú čistý a prirodzený zvuk, vytvárajú hlbší a širší akustický dojem. Výsledkom je precítený zvuk, ktorý vás doslova presvedčí o tom, že interpreti hrajú priamo pred vami. Každý reproduktor SoundSphere je vybavený výškovým reproduktorom, ktorý visí nad reproduktorovou skriňou. Výškový reproduktor dokáže vydávať zvuk čistejšie a všetkými smermi. Presné technické prevedenie deliacej frekvencie zvuku a premyslené umiestnenie basového reproduktora obklopujúceho výškový reproduktor zaručujú minimálnu interferenciu a ešte prirodzenejší zvuk.

 • FullSound zvýrazní zvukové detaily pre bohatý a výkonný zvuk

  FullSound zvýrazní zvukové detaily pre bohatý a výkonný zvuk

  Technológia FullSound patentovaná spoločnosťou Philips využíva digitálne spracovanie zvuku najnovšej generácie na zdokonalenie vernosti podania hudby. Hudobný obsah sa dynamicky analyzuje a optimalizuje, aby ste si mohli vychutnať hudbu s výraznými detailmi a príjemným zvukom.

 • Dizajn Bass-reflex pre reprodukciu hlbokých a výrazných basov

  Dizajn Bass-reflex pre reprodukciu hlbokých a výrazných basov

  Akustický systém Bass-reflex používa basový otvor vyladený podľa akustického objemu puzdra reproduktora na dosiahnutie hlbokých basov aj pomocou reproduktorov kompaktných rozmerov. Precízne navrhnutá tvarovaná basová trubica umožňuje reprodukciu hlbokých a výrazných basov, dokonca aj pri vysokej hlasitosti, a súčasne minimalizuje turbulencie zvuku, ktoré by mohli spôsobiť skreslenie.

 • Port USB na nabíjanie iných zariadení

  Port USB na nabíjanie iných zariadení

  Súčasťou tohto reproduktora je aj port USB, ktorý vám umožňuje pohodlne nabíjať svoje zariadenie. Stačí pripojiť vaše zariadenie pomocou kábla USB do konektora na zadnej strane reproduktora.

 • Celkový výstupný výkon 2 x 25 W RMS

  Celkový výstupný výkon 2 x 25 W RMS

  RMS znamená strednú kvadratickú hodnotu, čo je typické meranie zvukového výkonu, presnejšie elektrického výkonu prenášaného zo zvukového zosilňovača do reproduktora, ktorý sa meria vo wattoch. Množstvo elektrického výkonu privedeného do reproduktora a jeho citlivosť určujú dosahovaný zvukový výkon. V podstate sú zosilňovače obmedzené elektrickou energiou, ktorú dokážu zosilniť, a reproduktory elektrickou energiou, ktorú dokážu skonvertovať na zvukovú energiu bez zdeformovania zvukového signálu. Čím je wattový výkon vyšší, tým lepší zvukový výkon dosahuje reproduktor.

 • Vstup AUX na jednoduché pripojenie k takmer ľubovoľnému elektronickému zariadeniu

  Vstup AUX na jednoduché pripojenie k takmer ľubovoľnému elektronickému zariadeniu

  Vstup AUX umožňuje priame prehrávanie obsahu vo formáte MP3 z prenosných prehrávačov médií. Okrem toho, že vám umožní prehrať obľúbenú hudbu v špičkovej kvalite cez tento reproduktor, vstup AUX predstavuje aj mimoriadne praktické prepojenie, pretože stačí jednoducho pripojiť váš MP3 prehrávač k reproduktoru.

 • Sofistikovaný dizajn s hliníkovou povrchovou úpravou vysokej kvality

  Sofistikovaný dizajn s hliníkovou povrchovou úpravou vysokej kvality
Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať