Fidelio

Philips Fidelio

Bezdrôtový reproduktor Primo s dokovacou stanicou

  Philips Fidelio

  Bezdrôtový reproduktor Primo s dokovacou stanicou

  Zažite skutočnú vernosť

  Philips Fidelio Primo prináša všetko, čo si na hudbe ceníte. Vytvára čistý a autentický zvuk. Podporuje technológiu AirPlay, vďaka čomu dokáže prehrávať hudbu z vášho iPod-u Touch, iPhone-u, iPad-u alebo z programu iTunes – a to bezdrôtovo. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Fidelio Bezdrôtový reproduktor Primo s dokovacou stanicou

s AirPlay DS9100W/10 Nájsť podobné výrobky

Zažite skutočnú vernosť

Posadnutí zvukom

 • Výškový reproduktor audiofilskej kvality pre dokonale verný zvuk

  Výškový reproduktor audiofilskej kvality pre dokonale verný zvuk

  Dvojpásmový systém s výškovým reproduktorom s kruhovým meničom, ktorý sa používa vo väčšine špičkových zvukových zariadení. Membrána bez rušivej rezonancie dosahuje frekvenčnú odozvu až 40 kHz. Spolu so skvelou dynamikou a nízkou úrovňou skreslenia umožňuje táto technológia odhaliť aj tie najjemnejšie detaily úplne verným spôsobom.

 • SoundCurve pre vynikajúci krištáľovo čistý zvuk

  SoundCurve pre vynikajúci krištáľovo čistý zvuk

  Dômyselne navrhnutý, zahnutý zadný kryt tohto reproduktora Philips s dokovacou stanicou vytvára veľmi efektívnu akustickú štruktúru na reprodukciu zvuku. Jeho presne tvarovaná krivka zvyšuje tuhosť skrinky reproduktora, čím výrazne znižuje vnútornú rezonanciu a potláča vibrácie a skreslenia zvuku. Môžete si tak vychutnať vynikajúci krištáľovo čistý zvuk z úžasne vyzerajúcich reproduktorov.

 • Plne digitálna technológia spracovania pre čistý zvukový signál vo všetkých fázach

  Plne digitálna technológia spracovania pre čistý zvukový signál vo všetkých fázach

  Väčšina reproduktorov s dokovacou stanicou používa pri prehrávaní obsahu zo zariadenia iPod, iPhone alebo iPad ich analógový výstup, ktorý potom prekonvertuje späť na digitálny. Výsledkom je vyšší šum a strata detailov. No vďaka používaniu digitálneho výstupu z vášho prehrávača tento reproduktor zachováva integritu hudobného signálu, výsledkom čoho je vyšší odstup signálu od šumu a lepšie rozlíšenie.

 • FullSound zvýrazní zvukové detaily pre bohatý a výkonný zvuk

  FullSound zvýrazní zvukové detaily pre bohatý a výkonný zvuk

  Technológia FullSound patentovaná spoločnosťou Philips využíva digitálne spracovanie zvuku najnovšej generácie na zdokonalenie vernosti podania hudby. Hudobný obsah sa dynamicky analyzuje a optimalizuje, aby ste si mohli vychutnať hudbu s výraznými detailmi a príjemným zvukom.

 • Dizajn Bass-reflex pre reprodukciu hlbokých a výrazných basov

  Dizajn Bass-reflex pre reprodukciu hlbokých a výrazných basov

  Akustický systém Bass-reflex používa basový otvor vyladený podľa akustického objemu puzdra reproduktora na dosiahnutie hlbokých basov aj pomocou reproduktorov kompaktných rozmerov. Precízne navrhnutá tvarovaná basová trubica umožňuje reprodukciu hlbokých a výrazných basov, dokonca aj pri vysokej hlasitosti, a súčasne minimalizuje turbulencie zvuku, ktoré by mohli spôsobiť skreslenie.

 • Prenášajte hudbu pomocou bezdrôtovej technológie AirPlay

  Prenášajte hudbu pomocou bezdrôtovej technológie AirPlay

  Technológia AirPlay umožňuje prenášať celú vašu hudobnú zbierku programu iTunes do dokovacích staníc Fidelio. Dokáže bezdrôtovo prehrávať obsah z programu iTunes v počítači, telefónu iPhone alebo zariadenia iPad alebo iPod Touch do ľubovoľného reproduktora s podporou technológie AirPlay vo vašej domácnosti. Stačí, keď zapojíte svoje reproduktory do vlastnej siete Wi-Fi. Technológia AirPlay taktiež umožňuje súčasné prehrávanie na každom reproduktore v každej miestnosti. Vaše obľúbené melódie vás môžu sprevádzať, nech už prejdete do ktorejkoľvek miestnosti.

 • Aplikácia SoundStudio pre úplnú kontrolu nad nastaveniami zvuku

  Aplikácia SoundStudio pre úplnú kontrolu nad nastaveniami zvuku

  Prehrávajte hudbu tak, ako ju máte radi. S aplikáciou SoundStudio máte ovládanie hudby priamo vo svojich rukách. Každý aspekt zvuku môžete zmeniť priamo vo svojom iPhone pomocou ovládacích prvkov, ktoré sú jednoduché a intuitívne. Teraz môžete vylaďovať a prispôsobovať nastavenia a vytvoriť tak hudobný zážitok presne podľa svojich predstáv, čím vdýchnete svojim obľúbeným skladbám nový život. Aplikácia SoundStudio vám tiež umožní počúvať tisíce internetových rozhlasových staníc z celého sveta, čím ešte viac obohatíte svoj hudobný život.

 • Celkový výstupný výkon 100 W RMS

  Celkový výstupný výkon 100 W RMS

  RMS znamená strednú kvadratickú hodnotu, čo je typické meranie zvukového výkonu, presnejšie elektrického výkonu prenášaného zo zvukového zosilňovača do reproduktora, ktorý sa meria vo wattoch. Množstvo elektrického výkonu privedeného do reproduktora a jeho citlivosť určujú dosahovaný zvukový výkon. V podstate sú zosilňovače obmedzené elektrickou energiou, ktorú dokážu zosilniť, a reproduktory elektrickou energiou, ktorú dokážu skonvertovať na zvukovú energiu bez zdeformovania zvukového signálu. Čím je wattový výkon vyšší, tým lepší zvukový výkon dosahuje reproduktor.

 • Senzor priblíženia na aktiváciu podsvieteného ovládacieho panela

  Senzor priblíženia na aktiváciu podsvieteného ovládacieho panela

  Väčšina prvotriednych audiofilských zariadení umožňuje vypnutie displeja – možnosť absolútne si vychutnávať hudbu a sústrediť sa len na reprodukciu zvuku. S funkciou senzora priblíženia si môžete dopriať aj toto. Keď sa vzdialite, osvetlené funkčné tlačidlá sa automaticky stlmia. Keď priblížite ruky, funkčné tlačidlá sa rozsvietia, takže môžete pohodlne ovládať hudbu.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať