Fidelio

Philips Fidelio

Reproduktor s dokovacou stanicou Primo

  Philips Fidelio

  Reproduktor s dokovacou stanicou Primo

  Zažite skutočnú vernosť

  Reproduktor s dokovacou stanicou Philips Fidelio DS9/10 vďaka svojmu neprekonateľnému vzhľadu a kvalite zvuku nemá vo svojej triede konkurenciu. Hudba zo zariadenia iPod Touch, iPhone alebo iPad bude znieť v dokonalej vernosti vďaka prírodnému drevu a vysokokvalitným komponentom. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Fidelio Reproduktor s dokovacou stanicou Primo

pre iPod/iPhone/iPad DS9/10 Nájsť podobné výrobky

Zažite skutočnú vernosť

s týmto reproduktorom s dokovacou stanicou

 • SoundCurve pre vynikajúci krištáľovo čistý zvuk

  SoundCurve pre vynikajúci krištáľovo čistý zvuk

  Dômyselne navrhnutý, zahnutý zadný kryt tohto reproduktora Philips s dokovacou stanicou vytvára veľmi efektívnu akustickú štruktúru na reprodukciu zvuku. Jeho presne tvarovaná krivka zvyšuje tuhosť skrinky reproduktora, čím výrazne znižuje vnútornú rezonanciu a potláča vibrácie a skreslenia zvuku. Môžete si tak vychutnať vynikajúci krištáľovo čistý zvuk z úžasne vyzerajúcich reproduktorov.

 • Plne digitálna technológia spracovania pre čistý zvukový signál vo všetkých fázach

  Plne digitálna technológia spracovania pre čistý zvukový signál vo všetkých fázach

  Väčšina reproduktorov s dokovacou stanicou používa pri prehrávaní obsahu zo zariadenia iPod, iPhone alebo iPad ich analógový výstup, ktorý potom prekonvertuje späť na digitálny. Výsledkom je vyšší šum a strata detailov. No vďaka používaniu digitálneho výstupu z vášho prehrávača tento reproduktor zachováva integritu hudobného signálu, výsledkom čoho je vyšší odstup signálu od šumu a lepšie rozlíšenie.

 • FullSound zvýrazní zvukové detaily pre bohatý a výkonný zvuk

  FullSound zvýrazní zvukové detaily pre bohatý a výkonný zvuk

  Technológia FullSound patentovaná spoločnosťou Philips využíva digitálne spracovanie zvuku najnovšej generácie na zdokonalenie vernosti podania hudby. Hudobný obsah sa dynamicky analyzuje a optimalizuje, aby ste si mohli vychutnať hudbu s výraznými detailmi a príjemným zvukom.

 • Dizajn Bass-reflex pre reprodukciu hlbokých a výrazných basov

  Dizajn Bass-reflex pre reprodukciu hlbokých a výrazných basov

  Akustický systém Bass-reflex používa basový otvor vyladený podľa akustického objemu puzdra reproduktora na dosiahnutie hlbokých basov aj pomocou reproduktorov kompaktných rozmerov. Precízne navrhnutá tvarovaná basová trubica umožňuje reprodukciu hlbokých a výrazných basov, dokonca aj pri vysokej hlasitosti, a súčasne minimalizuje turbulencie zvuku, ktoré by mohli spôsobiť skreslenie.

 • Aplikácia SoundStudio pre úplnú kontrolu nad nastaveniami zvuku

  Aplikácia SoundStudio pre úplnú kontrolu nad nastaveniami zvuku

  Prehrávajte hudbu tak, ako ju máte radi. S aplikáciou SoundStudio máte ovládanie hudby priamo vo svojich rukách. Každý aspekt zvuku môžete zmeniť priamo vo svojom iPhone pomocou ovládacích prvkov, ktoré sú jednoduché a intuitívne. Teraz môžete vylaďovať a prispôsobovať nastavenia a vytvoriť tak hudobný zážitok presne podľa svojich predstáv, čím vdýchnete svojim obľúbeným skladbám nový život. Aplikácia SoundStudio vám tiež umožní počúvať tisíce internetových rozhlasových staníc z celého sveta, čím ešte viac obohatíte svoj hudobný život.

 • Vstup AUX na jednoduché pripojenie k takmer ľubovoľnému elektronickému zariadeniu

  Vstup AUX na jednoduché pripojenie k takmer ľubovoľnému elektronickému zariadeniu

  Vstup AUX umožňuje priame prehrávanie obsahu vo formáte MP3 z prenosných prehrávačov médií. Okrem toho, že vám umožní prehrať obľúbenú hudbu v špičkovej kvalite cez tento reproduktor, vstup AUX predstavuje aj mimoriadne praktické prepojenie, pretože stačí jednoducho pripojiť váš MP3 prehrávač k reproduktoru.

 • Výškový reproduktor s mäkkou kužeľovou klenbou pre detailný a prirodzený zvuk

  Tento reproduktor je dvojsmerný výškový reproduktor s vysoko vernou reprodukciou a mäkkou kužeľovou klenbou. Kužeľové reproduktory vynašla spoločnosť Philips na začiatku 60. rokov dvadsiateho storočia a odvtedy sú už pol storočia preferovaným riešením pre hi-fi reproduktory. Výškové reproduktory s mäkkou kužeľovou klenbou vytvárajú detailný a prirodzený zvuk, ktorý nie je drsný ani skreslený, a prehráva záznamy v plnej kráse.

 • Celkový výstupný výkon 50 W RMS

  Tento reproduktor Philips má celkový výstupný výkon 50 W RMS. RMS (Root Mean Square) znamená strednú kvadratickú hodnotu, čo je typické meranie zvukového výkonu, presnejšie elektrického výkonu prenášaného zo zvukového zosilňovača do reproduktora, ktorý sa meria vo wattoch. Množstvo elektrického výkonu privedeného do reproduktora a jeho citlivosť určujú dosahovaný zvukový výkon. Čím je wattový výkon vyšší, tým lepší zvukový výkon reproduktor dosahuje.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať