DVD prehrávač/rekordér

  Nahrávanie s jednoduchou obsluhou

  Nahrajte si obľúbené televízne programy v perfektnej digitálnej kvalite.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Nahrávanie s jednoduchou obsluhou

 • ShowView pre rýchle a jednoduché programovanie

  ShowView pre rýchle a jednoduché programovanie

  V systéme ShowView na programovanie videorekordéra stačí zadať číslo ShowView kódu pozostávajúceho z max. 9 číslic (obyčajne menej), ktorý je uvedený pri TV programe vo väčšine prehľadov televíznych programov.

 • VPS/PDC zaznamená TV program presne od začiatku po koniec

  Pomocou funkcií VPS (Video Programming System) PDC (Program Delivery Control) kontroluje TV stanica začiatok a dĺžku naprogramovaného nahrávania. To znamená, že vaše nahrávacie zariadenie sa zapne a vypne v správny čas, aj keď naprogramovaný televízny program začne skôr alebo skončí neskôr, ako sa očakávalo.

 • Nahráva až 6 hodín na jednovrstvové disky DVD+R/RW alebo DVD-R/RW

  6-hodinový režim nahrávania dostupný na určitých modeloch DVD rekordérov umožňuje nahrať až šesť hodín videa na jednovrstvové disky DVD+RW/+R a DVD-R/RW.

 • Dual Media pohodlne nahráva na disky DVD+R/RW aj DVD-R/RW

  DVD rekordéry Philips podporujú duálne nahrávanie – možnosť nahrávať na disky DVD+R/RW aj DVD-R/RW. Nech si teraz kúpite akýkoľvek disk, rekordér značky Philips vždy vytvorí plne kompatibilné nahrávky prehrávateľné na akomkoľvek DVD prehrávači.

 • Filmy: DVD, DVD+R/RW, DVD-R/RW, (S)VCD

  Viacformátové prehrávanie umožňuje prehrávať väčšinu diskových formátov, čo zabezpečuje maximálnu kompatibilitu a zážitok z pozerania.

 • Hudba: CD, CD-R/RW a MP3-CD

  Viacformátové prehrávanie umožňuje prehrávať väčšinu CD formátov, čo zabezpečuje maximálnu kompatibilitu a zážitok z pozerania.

 • Fotografie (JPEG) s hudobnou prezentáciou

  Zdieľajte fotografie s rodinou a priateľmi zábavnejšou formou! Spustite prezentáciu fotografií s hudbou prehrávanou v pozadí. Tento produkt spoločnosti Philips podporuje súbežné prehrávanie obrázkov JPEG a skladieb MP3. Skontrolujte, či sú súbory pre hudobnú prezentáciu uložené na tom istom médiu. Vyberte si obľúbené skladby MP3 a spustite prezentáciu obrázkov JPEG.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať