DVD prehrávač/rekordér

  DVD prehrávač/rekordér

  Nahrávanie s jednoduchou obsluhou

  DVD rekordér s výstupom vo vysokom rozlíšení

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Nahrávanie s jednoduchou obsluhou

 • Digitálny výstup HDMI pre jednoduché pripojenie len pomocou jedného kábla

  Digitálny výstup HDMI pre jednoduché pripojenie len pomocou jedného kábla

  HDMI označuje multimediálne rozhranie s vysokým rozlíšením. Je to priame digitálne spojenie, ktoré prenáša digitálne HD video, ako aj digitálny viackanálový zvuk. Eliminuje prevod na analógové signály, čím zvyšuje dokonalosť obrazu a zabezpečuje nerušený zvuk. HDMI je plne spätne kompatibilný s (Digital Video Interface) DVI.

 • Nahrá až 12 hodín na dvojvrstvový disk

  Nahrá až 12 hodín na dvojvrstvový disk

  12-hodinový režim nahrávania dostupný na určitých modeloch DVD rekordérov umožňuje nahrať až 12 hodín videa na dvojvrstvový disk DVD+R.

 • Digitálny vstup i.LINK pre vynikajúce digitálne kópie z videokamery

  Digitálny vstup i.LINK pre vynikajúce digitálne kópie z videokamery

  Rozhranie i.Link, ktoré je tiež známe ako IEEE 1394 a FireWire, prenáša všetky zvukové a videosignály digitálne cez jeden kábel bez straty kvality obrazu a zvuku. S digitálnym videovstupom i.Link môžete kopírovať svoje domáce videá v ich originálnej digitálnej kvalite obrazu.

 • ShowView pre rýchle a jednoduché programovanie

  ShowView pre rýchle a jednoduché programovanie

  V systéme ShowView na programovanie videorekordéra stačí zadať číslo ShowView kódu pozostávajúceho z max. 9 číslic (obyčajne menej), ktorý je uvedený pri TV programe vo väčšine prehľadov televíznych programov.

 • SmartAlgo zaisťuje kvalitu nahrávania a kompatibilitu

  SmartAlgo™ zaisťuje kvalitné nahrávky bez ohľadu na formát disku alebo kvalitu. Jeho patentovaná samoučiaca adaptívna technológia vyberie optimálnu stratégiu zápisu pre príslušný disk, ktorý sa používa. Touto činnosťou výrazne zlepší spoľahlivosť nahrávania, zaistí nulové zlyhania počas nahrávania a garantuje kompatibilitu prehrávania.

 • Priame rozhranie USB prehráva alebo kopíruje fotografie a hudbu z jednotiek typu Flash

  Jednoducho pripojte svoje zariadenie k portu USB na vašom DVD systéme značky Philips a vyberte, či chcete prehrávať priamo z USB alebo vyberiete vašu digitálnu hudbu alebo fotografie a nahráte ich zo zariadenia na DVD, aby ste ich mohli prehrávať aj neskôr. Následne budete môcť zdieľať vaše obľúbené momenty s rodinou a priateľmi.

 • Dual Media pohodlne zaznamenáva na disky DVD+-R/RW, DVD+R DL

  DVD rekordéry Philips podporujú nahrávanie "dual media" - možnosť nahrávať na disky DVD+R/RW, DVD-R/RW a DVD+R DL. Teraz si môžete zakúpiť akýkoľvek disk a rekordér značky Philips vždy vytvorí plne kompatibilné nahrávky, ktoré sa dajú prehrať na ktoromkoľvek DVD prehrávači.

 • Prehráva MP3, WMA, JPEG, DivX 3,11/4.x/5.x/6

  Možnosť prehrávania viacerých formátov vám umožní prehrať viacero formátov súborov pre maximálny zážitok z počúvania a pozerania, a to vrátane formátov MP3, WMA, JPEG a populárneho formátu digitálnych médií DivX. Prehrávanie formátu DivX vám umožní prehrávať a zdieľať komprimovaný vysokokvalitný DivX filmový obsah mimo vášho počítača.

 • VPS/PDC zaznamená TV program presne od začiatku po koniec

  Pomocou funkcií VPS (Video Programming System) PDC (Program Delivery Control) kontroluje TV stanica začiatok a dĺžku naprogramovaného nahrávania. To znamená, že vaše nahrávacie zariadenie sa zapne a vypne v správny čas, aj keď naprogramovaný televízny program začne skôr alebo skončí neskôr, ako sa očakávalo.

 • Ľahko použiteľné grafické používateľské rozhranie

  Úplne jednoducho preskúmajte všetky tieto funkcie od jednoduchého nahrávania pomocou časovača až po pokročilejšie funkcie úpravy. Pomocou tohto ľahko použiteľného grafického rozhrania dokáže ktokoľvek ovládať tento rekordér. Ponuky na obrazovke sú logicky rozvrhnuté a dajú sa ľahko pochopiť. Okrem toho sa na potrebných miestach nachádza sprevádzajúci text.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať