Rekordér DVD/pevný disk

  Rekordér DVD/pevný disk

  Sledujte, čo len chcete a kedy chcete

  Nahrávajte na pevný disk bez toho, aby ste sa obávali o úložný priestor. Ponechajte si všetko, čo sa vám páči, na DVD v trvácnej kvalite. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Sledujte, čo len chcete a kedy chcete

 • Digitálny vstup i.LINK pre vynikajúce digitálne kópie z videokamery

  Digitálny vstup i.LINK pre vynikajúce digitálne kópie z videokamery

  Rozhranie i.Link, ktoré je tiež známe ako IEEE 1394 a FireWire, prenáša všetky zvukové a videosignály digitálne cez jeden kábel bez straty kvality obrazu a zvuku. S digitálnym videovstupom i.Link môžete kopírovať svoje domáce videá v ich originálnej digitálnej kvalite obrazu.

 • Instant Replay pre znovuprehratie momentu v TV jedným dotykom

  Instant Replay pre znovuprehratie momentu v TV jedným dotykom

  Vďaka okamžitému znovuprehrávaniu môžete ovládať vzrušujúce TV momenty a opätovne si okamžite vychutnať vzácny TV moment, ako napríklad scénu z filmu alebo futbalový zápas stlačením jedného tlačidla. Pevný disk dokáže prehrávať akúkoľvek scénu zatiaľ, čo pokračuje v nahrávaní TV programu.

 • ShowView pre rýchle a jednoduché programovanie

  ShowView pre rýchle a jednoduché programovanie

  V systéme ShowView na programovanie videorekordéra stačí zadať číslo ShowView kódu pozostávajúceho z max. 9 číslic (obyčajne menej), ktorý je uvedený pri TV programe vo väčšine prehľadov televíznych programov.

 • Vysokorýchlostná archivácia z pevného disku na DVD

  Vysokorýchlostná archivácia umožňuje vytvoriť kópiu záznamu z pevného disku na DVD v zlomku pôvodnej doby nahrávania. Akonáhle je program uložený na HDD, môžete ho skopírovať na DVD+R/+RW pri maximálnej rýchlosti.

 • Prehráva MP3, WMA, JPEG, DivX 3,11/4.x/5.x/6

  Možnosť prehrávania viacerých formátov vám umožní prehrať viacero formátov súborov pre maximálny zážitok z počúvania a pozerania, a to vrátane formátov MP3, WMA, JPEG a populárneho formátu digitálnych médií DivX. Prehrávanie formátu DivX vám umožní prehrávať a zdieľať komprimovaný vysokokvalitný DivX filmový obsah mimo vášho počítača.

 • Dual Media nahráva na disky DVD+R/RW aj DVD-R/RW

  DVD rekordéry Philips podporujú nahrávanie "dual media" - možnosť nahrávať na disky DVD+R/RW a DVD-R/RW. Teraz si môžete zakúpiť akýkoľvek disk a rekordér značky Philips vždy vytvorí plne kompatibilné nahrávky, ktoré sa dajú prehrať na ktoromkoľvek DVD prehrávači.

 • Jednodotykové pozastavenie živého vysielania okamžite zastaví priebeh

  Pozastavenie živého vysielania vám zabezpečí absolútnu kontrolu. Po zapnutí rekordéra začne veľká vstavaná pamäť automaticky nahrávať program, ktorý pozeráte, čím vám kedykoľvek umožní pozastaviť, opätovne prehrať alebo uložiť program. Ak si potrebujete oddýchnuť, môžete pozastaviť „živý“ televízny program jedným stlačením tlačidla a pokračovať v pozeraní vtedy, keď vám to vyhovuje.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať