DVD rekordér/rekordér s pevným diskom

  USB 2.0

  DVD rekordér/rekordér s pevným diskom

  Sledujte digitálnu televíziu v HD kvalite 1080p

  Tento DVD rekordér ponúka výhodu pohodlného nahrávania na 160 GB pevný disk. A ak si chcete niečo uchovať dlhšie, jednoducho si nahrajte zvolené programy na disk DVD a vychutnávajte si videá vo vysokej kvalite, ktoré s vami zostanú celý život. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

DVD rekordér/rekordér s pevným diskom

160 GB DVDR5520H/58 Nájsť podobné výrobky

Sledujte digitálnu televíziu v HD kvalite 1080p

 • Jednoduchý prenos súborov medzi HDD, DVD a vysokorýchlostným USB 2.0

  Jednoduchý prenos súborov medzi HDD, DVD a vysokorýchlostným USB 2.0

  Vďaka dokonalej prenosnosti súborov môžete prenášať alebo kopírovať svoje multimediálne súbory z jedného zdroja na iný bez ohľadu na to, či sú súbory uložené na pevnom disku rekordéra, DVD disku alebo na vašej USB jednotke Flash.

 • Instant Replay pre znovuprehratie momentu v TV jedným dotykom

  Instant Replay pre znovuprehratie momentu v TV jedným dotykom

  Pomocou Instant Replay môžete opätovne zažiť magické filmové momenty a vynikajúce športové scény - vždy, keď budete chcieť. Stlačením tlačidla vám pevný disk opätovne prehrá posledných 30 sekúnd. Posunutie sa ešte viac dozadu nevyžaduje nič viac, ako len opätovné stlačenie tlačidla.

 • Hybridný TV tuner pre analógový a digitálny príjem TV

  Hybridný TV tuner pre analógový a digitálny príjem TV

  Pomocou hybridného TV tunera môžete sledovať akýkoľvek program - bez ohľadu na to, či patrí medzi digitálne alebo analógové vysielanie. Zatiaľ čo vysielací priemysel prechádza na digitálne vysielanie, hybridný TV tuner vám umožní sledovať analógové vysielania teraz a akékoľvek, ktoré začne následne vysielať digitálne. Získate neprerušovanú zábavu - teraz a v budúcnosti.

 • Certifikované pre DivX Ultra na zdokonalené prehrávanie videa DivX

  Certifikované pre DivX Ultra na zdokonalené prehrávanie videa DivX

  Videonahrávky skomprimované kodekom DivX si teraz vďaka podpore DivX môžete vychutnať z pohodlia svojej obývačky. Formát DivX Media Format predstavuje technológiu na kompresiu videa využívajúcu štandard MPEG4. Táto technológia umožňuje uložiť súbory veľkého rozsahu, ako napríklad filmy, rôzne videoukážky či hudobné klipy, na disky CD-R/RW alebo DVD. Označenie DivX Ultra vyjadruje zdokonalenú úroveň prehrávania videonahrávok skomprimovaných kodekom DivX; inými slovami, jediný súborový formát obsahuje okrem videonahrávky aj iné skvelé funkcie, napríklad integrované titulky, podporu viacerých jazykov, viacnásobné zvukové stopy či zobrazenie rôznych používateľských ponúk.

 • Prehráva DivX, MP3, WMA a fotografie JPEG digitálneho fotoaparátu

  Prehráva DivX, MP3, WMA a fotografie JPEG digitálneho fotoaparátu

  Prehrá v podstate akýkoľvek požadovaný formát médií - DivX, MP3, WMA alebo JPEG. Vyskúšajte neprekonateľné pohodlie skvelých možností prehrávania a luxus zdieľania mediálnych súborov na televízore a systéme domáceho kina - v pohodlí vlastnej obývačky.

 • Komponentné video s funk. Progressive Scan pre optimal. kvalitu obrazu

  Komponentné video s funk. Progressive Scan pre optimal. kvalitu obrazu

  Progressive Scan zdvojnásobí zvislé rozlíšenie obrazu, čo spôsobí viditeľne ostrejší obraz. Namiesto zasielania polí najskôr pomocou jednotlivých náhodných riadkov, za ktorými nasledujú polia s pravidelnými riadkami, sa obidve polia zapisujú naraz. Celkový obraz je okamžite vytváraný pri použití maximálneho rozlíšenia. Pri takejto rýchlosti ľudské oko vidí ostrejší obraz bez riadkovej štruktúry.

 • HDMI 1080p prevzorkovaním zvýši rozlíšenie pre ostrejší obraz

  HDMI 1080p prevzorkovaním zvýši rozlíšenie pre ostrejší obraz

  HDMI 1080p prevzorkovanie (tzv. upscaling) videa poskytuje obraz, ktorý je krištáľovo čistý. Filmy v bežnom rozlíšení si teraz budete môcť vychutnať v skutočnom vysokom rozlíšení - čo zaistí viac detailov a realistickejší obraz. Progresívne riadkovanie (označené symbolom „p“ v „1080p“) odstráni riadkovú štruktúru často používanú na TV obrazovkách, čím zaručí skutočne ostré zobrazenie. Okrem toho rozhranie HDMI zaisťuje priame digitálne pripojenie, ktoré dokáže prenášať nekomprimované digitálne video s vysokým rozlíšením, ako aj digitálny viackanálový zvuk, a to bez konvertovania do analógového formátu - čím sa zaistí vynikajúca kvalita obrazu a zvuku, a to úplne bez šumu.

 • Jednodotykové pozastavenie živého vysielania okamžite zastaví priebeh

  Pozastavenie živého vysielania vám zabezpečí absolútnu kontrolu. Po zapnutí rekordéra začne veľká vstavaná pamäť automaticky nahrávať program, ktorý pozeráte, čím vám kedykoľvek umožní pozastaviť, opätovne prehrať alebo uložiť program. Ak si potrebujete oddýchnuť, môžete pozastaviť „živý“ televízny program jedným stlačením tlačidla a pokračovať v pozeraní vtedy, keď vám to vyhovuje.

 • Dual Media pohodlne zaznamenáva na disky DVD+-R/RW, DVD+R DL

  DVD rekordéry Philips podporujú nahrávanie "dual media" - možnosť nahrávať na disky DVD+R/RW, DVD-R/RW a DVD+R DL. Teraz si môžete zakúpiť akýkoľvek disk a rekordér značky Philips vždy vytvorí plne kompatibilné nahrávky, ktoré sa dajú prehrať na ktoromkoľvek DVD prehrávači.

 • Multimediálny Jukebox s pevným diskom umožní uložiť filmy, hudbu a fotografie

  Vytvorte si vlastný jukebox digitálnych médií priamo vo svojej obývačke. Rýchlo a pohodlne preneste súbory vo formáte MP3, WMA, MPEG2, DivX, DivX Ultra, Xvid, JPEG a HD JPEG na vstavaný pevný disk rekordéra – z USB kľúčov, prenosných prehrávačov médií, digitálnych fotoaparátov a dokonca z niektorých AV zariadení. Prehrajte svoje obľúbené filmy, hudbu alebo fotografie na televízore alebo systéme domáceho kina kedykoľvek chcete. Možnosti sú neobmedzené, a také bude aj vaše potešenie.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať