DVD prehrávač

  DVD Video

  DVD prehrávač

  Získajte ostrejší a jasnejší obraz

  Váš vysnívaný prehrávač, v ktorom sa kvalita obrázkov rovná skutočnosti a prehráva skutočne akékoľvek disky! DVD prehrávač od firmy Philips poskytuje zážitok zo zábavy pri sledovaní filmov a počúvaní hudby.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Získajte ostrejší a jasnejší obraz

s prevzorkovaním videa na formát HDMI 1080p

 • CinemaPlus prináša lepší, ostrejší a čistejší obraz

  CinemaPlus prináša lepší, ostrejší a čistejší obraz

  Pastva pre vaše oči – to je obraz, ktorý je ostrý ako britva a verný realite. Inteligentný algoritmus CinemaPlus sa postará o každý pixel na každej snímke, analyzuje ho a následne optimalizuje ostrosť a stabilitu farieb. Výsledky sú zjavné – uvidíte viac detailov, obraz bude krištáľovo čistý a všetko bude vyzerať nádherne prirodzené. Zažijete úplne nové filmové večery.

 • HDMI 1080p prevzorkovaním zvýši rozlíšenie pre ostrejší obraz

  HDMI 1080p prevzorkovaním zvýši rozlíšenie pre ostrejší obraz

  HDMI 1080p prevzorkovanie (tzv. upscaling) videa poskytuje obraz, ktorý je krištáľovo čistý. Filmy v bežnom rozlíšení si teraz budete môcť vychutnať v skutočnom vysokom rozlíšení - čo zaistí viac detailov a realistickejší obraz. Progresívne riadkovanie (označené symbolom „p“ v „1080p“) odstráni riadkovú štruktúru často používanú na TV obrazovkách, čím zaručí skutočne ostré zobrazenie. Okrem toho rozhranie HDMI zaisťuje priame digitálne pripojenie, ktoré dokáže prenášať nekomprimované digitálne video s vysokým rozlíšením, ako aj digitálny viackanálový zvuk, a to bez konvertovania do analógového formátu - čím sa zaistí vynikajúca kvalita obrazu a zvuku, a to úplne bez šumu.

 • Jednotka ProReader pre plynulé prehrávanie na prakticky ľubovoľnom disku

  Jednotka ProReader pre plynulé prehrávanie na prakticky ľubovoľnom disku

  Jednotka ProReader vám umožní bezstarostné sledovanie filmov a videí. Dokonca aj keď sa staré disky umastia alebo poškriabu, nemusíte mať obavy, prehrajú sa celé od začiatku až do konca – bez akéhokoľvek náznaku poškodenia. Pomocou najmodernejšej technológie prevedie jednotka ProReader slabé analógové signály na zdravé digitálne signály a získa informácie, čím umožní plynule prehrať aj nedokonalé disky. A keď k tomu pridáte jej schopnosť prečítať prakticky ľubovoľný formát videa, jednotka ProReader vám poskytne neprekonateľnú istotu, že v nej vždy prehráte akýkoľvek disk.

 • Pripojenie USB Media Link na prehrávanie médií z USB jednotiek typu Flash

  Pripojenie USB Media Link na prehrávanie médií z USB jednotiek typu Flash

  Univerzálna sériová zbernica (USB) je štandard protokolu umožňujúci pohodlné prepojenie počítačov, periférií a zariadení spotrebnej elektroniky. Vďaka USB Media Link stačí pripojiť vaše zariadenie USB, vybrať film, hudbu alebo fotografiu a prehrávanie sa môže začať.

 • Pripojenie EasyLink na ovládanie všetkých zariadení s rozhraním HDMI CEC pomocou jediného diaľkového ovládania

  Pripojenie EasyLink na ovládanie všetkých zariadení s rozhraním HDMI CEC pomocou jediného diaľkového ovládania

  Pripojenie EasyLink umožňuje pomocou jedného diaľkového ovládania ovládať viacero zariadení, napríklad prehrávače diskov DVD či Blu-ray, televízory a podobne. Používa protokol HDMI CEC, čo je priemyselný štandard na zdieľanie funkcií medzi zariadeniami prostredníctvom kábla HDMI. Jedným dotykom tlačidla môžete súčasne ovládať všetky pripojené zariadenia podporujúce protokol HDMI CEC. Funkcie ako pohotovostný režim a prehrávanie možno teraz ovládať úplne pohodlne.

 • Jednodotykové vytváranie MP3 priamo z diskov CD na kľúče USB

  Jednodotykové vytváranie MP3 priamo z diskov CD na kľúče USB

  Skonvertujte obsah vašich obľúbených diskov CD do súborov MP3 pomocou produktu Philips a uložte ich na prenosnú jednotku alebo prenosný prehrávač médií prostredníctvom kábla USB. Vychutnajte si pohodlie vytvárania súborov MP3 priamo vo vašej obývačke, bez použitia počítača, a dokonca počas prehrávania disku CD.

 • Nahrajte svoje karaoke výkony a podeľte sa o svoj talent s priateľmi

  Nahrávanie karaoke je pokročilá funkcia, pomocou ktorej môžete nahrať svoje spevácke vystúpenie a skonvertovať nahratý súbor do formátu MP3, ktorý možno jednoducho prehrať v prenosnom prehrávači médií. Stačí pripojiť kľúč USB alebo prenosný prehrávač médií s káblom USB do portu USB na vašom DVD prehrávači Philips. Váš spev bude uložený v komprimovanom formáte MP3, ktorý šetrí miesto na disku. Vychutnajte si svoj spev na ceste alebo sa oň podeľte so svojimi priateľmi.

 • Karaoke Idol pre interaktívny zážitok a skvelú zábavu

  Dodajte svojim karaoke večerom ešte viac zábavy a vzrušenia. Hra Karaoke Idol umožňuje dvom alebo aj viacerým spevákom súťažiť proti sebe o titul najlepšieho speváka. Súťažiaci sa striedajú v spievaní a hodnotiaci systém od spoločnosti Philips analyzuje kvalitu spevu jednotlivých účastníkov. Po každom vystúpení sa zobrazí vtipné animované video s hodnotením speváckych výkonov a počtom bodov. Spevák s najvyšším počtom bodov na konci hry sa stane víťazom titulu Karaoke Idol!

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať