DVD prehrávač s HDMI a USB

  Vynikajúci partner pre HDTV

  Nechajte sa ohromiť týmto novým DVD prehrávačom Philips s HDMI pripojením digitálneho videa a zvuku. Vstúpte do vyššej úrovne domácej zábavy a ponorte sa do sveta videa vo vysokom rozlíšení (720p/1080i/1080p). Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

DVD prehrávač s HDMI a USB

HDMI 1080p, DivX Ultra, Karaoke DVP5996K/51 Nájsť podobné výrobky

Vynikajúci partner pre HDTV

S vysokým rozlíšením cez HDMI 1080p

 • Certifikované pre DivX Ultra na zdokonalené prehrávanie videa DivX

  Certifikované pre DivX Ultra na zdokonalené prehrávanie videa DivX

  Videonahrávky skomprimované kodekom DivX si teraz vďaka podpore DivX môžete vychutnať z pohodlia svojej obývačky. Formát DivX Media Format predstavuje technológiu na kompresiu videa využívajúcu štandard MPEG4. Táto technológia umožňuje uložiť súbory veľkého rozsahu, ako napríklad filmy, rôzne videoukážky či hudobné klipy, na disky CD-R/RW alebo DVD. Označenie DivX Ultra vyjadruje zdokonalenú úroveň prehrávania videonahrávok skomprimovaných kodekom DivX; inými slovami, jediný súborový formát obsahuje okrem videonahrávky aj iné skvelé funkcie, napríklad integrované titulky, podporu viacerých jazykov, viacnásobné zvukové stopy či zobrazenie rôznych používateľských ponúk.

 • HDMI 1080p prevzorkovaním zvýši rozlíšenie pre ostrejší obraz

  HDMI 1080p prevzorkovaním zvýši rozlíšenie pre ostrejší obraz

  HDMI 1080p prevzorkovanie (tzv. upscaling) videa poskytuje obraz, ktorý je krištáľovo čistý. Filmy v bežnom rozlíšení si teraz budete môcť vychutnať v skutočnom vysokom rozlíšení - čo zaistí viac detailov a realistickejší obraz. Progresívne riadkovanie (označené symbolom „p“ v „1080p“) odstráni riadkovú štruktúru často používanú na TV obrazovkách, čím zaručí skutočne ostré zobrazenie. Okrem toho rozhranie HDMI zaisťuje priame digitálne pripojenie, ktoré dokáže prenášať nekomprimované digitálne video s vysokým rozlíšením, ako aj digitálny viackanálový zvuk, a to bez konvertovania do analógového formátu - čím sa zaistí vynikajúca kvalita obrazu a zvuku, a to úplne bez šumu.

 • Hodnotenie Karaoke pre zábavu a vzrušujúce domáce hudobné súboje

  Hodnotenie Karaoke pre zábavu a vzrušujúce domáce hudobné súboje

  Oživte svoje karaoke prostredníctvom funkcie hodnotenia. Nechajte si zmerať svoj výkon – či už pre vlastné zlepšenie alebo v rámci súťaže so svojimi blízkymi. Funkcia hodnotenia karaoke automaticky vyhodnotí váš spev a zobrazí vtipný obrázok, ktorý vystihuje celkový výsledok. Skrátka zábava na pokračovanie.

 • Jednodotykové vytváranie MP3 priamo z diskov CD na kľúče USB

  Jednodotykové vytváranie MP3 priamo z diskov CD na kľúče USB

  Skonvertujte obsah vašich obľúbených diskov CD do súborov MP3 pomocou produktu Philips a uložte ich na prenosnú jednotku alebo prenosný prehrávač médií prostredníctvom kábla USB. Vychutnajte si pohodlie vytvárania súborov MP3 priamo vo vašej obývačke, bez použitia počítača, a dokonca počas prehrávania disku CD.

 • EasyLink ovláda všetky produkty s funkciou EasyLink pomocou jedného diaľkového ovládača

  EasyLink ovláda všetky produkty s funkciou EasyLink pomocou jedného diaľkového ovládača

  Pripojenie EasyLink umožňuje ovládať viacero zariadení pomocou jedného diaľkového ovládania. Používa protokol HDMI CEC, čo je priemyselný štandard na zdieľanie funkcií medzi zariadeniami prostredníctvom kábla HDMI. Jedným dotykom tlačidla môžete súčasne ovládať všetky pripojené zariadenia podporujúce protokol HDMI CEC. Funkcie ako pohotovostný režim a prehrávanie možno teraz ovládať úplne pohodlne.

 • Vysokorýchlostné pripojenie USB 2.0 prehráva video a hudbu z jednotiek USB typu flash

  Vysokorýchlostné pripojenie USB 2.0 prehráva video a hudbu z jednotiek USB typu flash

  Univerzálna sériová zbernica (USB) je štandardný protokol, ktorý sa používa na jednoduché prepojenie počítačov, periférnych zariadení a spotrebnej elektroniky. Zariadenia s vysokorýchlostným rozhraním USB majú rýchlosť prenosu údajov až 480 Mb/s - na rozdiel od 12 Mb/s pri pôvodnom type rozhrania USB. S vysokorýchlostným pripojením USB 2.0 stačí pripojiť vaše zariadenie USB, vybrať film, hudbu alebo fotografie a prehrať ich.

 • Prehráva WMV, DivX, WMA, MP3 a fotografie HD JPEG

  Prehráva WMV, DivX, WMA, MP3 a fotografie HD JPEG

  Prehrá v podstate akýkoľvek požadovaný formát médií - WMV, DivX, WMA, MP3 alebo JPEG s vysokým rozlíšením. Vyskúšajte neprekonateľné pohodlie skvelých možností prehrávania a luxus zdieľania mediálnych súborov na televízore a systéme domáceho kina - v pohodlí vlastnej obývačky.

 • Prehrávanie videa Windows Media pre filmy z PC

  Prehrávanie videa Windows Media pre filmy z PC

  Podpora prehrávania formátu Windows Media Video znamená, že počítačové videonahrávky môžete sledovať na TV. A pokojne aj so svojimi priateľmi či rodinou. Časy žmúrenia pri počítačovej obrazovke sú preč – teraz sa jednoducho natiahnite a súbory WMV si vychutnajte na TV v pohodlí svojej obývačky.

 • 5.1-kanálový zvukový výstup pre priestorový zvuk

  5.1-kanálový zvukový výstup pre priestorový zvuk
Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať