DVD/VCR prehrávač

  Všetko v jednom, nahrávanie a prehrávanie

  Zjednodušte cestu prehrávania filmov s týmto všestranným prehrávačom, ktoré prehráva filmové zbierky na DVD diskoch a VHS kazetách. Táto kombinácia vytvára jediný prehrávač, ktorý maximalizuje pohodlie a zdokonaľuje váš zážitok z filmov. Jeden prehrávač prehráva všetko! Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

DVD/VCR prehrávač

Priame kopírovanie DVP620VR/00 Nájsť podobné výrobky

Všetko v jednom, nahrávanie a prehrávanie

 • Zjednotené diaľkové ovládanie funguje s TV, DVD a VCR

  Zjednotené diaľkové ovládanie funguje s TV, DVD a VCR

  Diaľkové ovládanie obsahuje ovládacie funkcie pre DVD a VCR, čím ponúka pohodlie systému dvoch v jednom v kombinovanom prístroji.

 • ShowView pre rýchle a jednoduché programovanie

  ShowView pre rýchle a jednoduché programovanie

  V systéme ShowView na programovanie videorekordéra stačí zadať číslo ShowView kódu pozostávajúceho z max. 9 číslic (obyčajne menej), ktorý je uvedený pri TV programe vo väčšine prehľadov televíznych programov.

 • RGB na kábli SCART poskytuje pripojenie pre vysokokvalitné video

  RGB na kábli SCART poskytuje pripojenie pre vysokokvalitné video

  RGB na kábli Scart je káblové pripojenie, ktoré poskytuje jednoduchú možnosť pripojenia pre vysokokvalitný video výstup.

 • Hi-Fi stereo VHS zdokonaľuje prehrávanie zvuku

  Hi-Fi stereo VHS zdokonaľuje prehrávanie zvuku

  Hi-Fi stereo VHS - prehráva skutočné stereo VHS

 • Priame kopírovanie pre obojsmerný prenos videí z VCR na DVD

  Tlačidlo priameho kopírovania prináša bezkonkurenčnú funkciu – možnosť prenosu obľúbených videoscén z disku DVD na kazetu VHS a naopak. Stlačením tohto tlačidla počas prehrávania disku DVD alebo kazety VHS vyvoláte jednoduchú jednopoložkovú ponuku, v ktorej len potvrdíte svoj zámer kopírovať – bez ďalších zbytočných krokov alebo možností. Pohodlné, rýchle a ľahké – také je priame kopírovanie.

 • Nahrávanie jedným dotykom

  Jednoducho stlačíte kláves REC/OTR a spustí sa nahrávanie. Ak je aktivované „Priame nahrávanie“*, (DVD) video rekordér automaticky vyhľadá kanál, na ktorý je TV naladená a bude nahrávať z toho istého kanálu.* dostupné iba v Európe

 • Filmy: DVD, DVD+R/RW, DVD-R/RW, (S)VCD, pásky VHS

  Viacformátové prehrávanie umožňuje prehrávať väčšinu diskových formátov a pások VHS pre maximálnu kompatibilitu a zážitok z pozerania.

 • Hudba: CD, CD-R/RW a MP3-CD

  Viacformátové prehrávanie umožňuje prehrávať väčšinu CD formátov, čo zabezpečuje maximálnu kompatibilitu a zážitok z pozerania.

 • Fotografie: Obrázkové CD (JPEG)

  Prehrávateľnosť viacerých formátov umožňuje zobrazovať obrázky v pohodlí obývačky a prehrávať väčšinu diskových formátov, čo zabezpečuje maximálnu kompatibilitu a zážitok z pozerania.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať