Prenosný MP3-CD prehrávač

  Prenosný MP3-CD prehrávač

  Hra + hudba = akcia v meste

  Jedinečný prenosný MP3-CD prehrávač s piatimi zábavnými hrami. Magic ESP navyše zabraňuje vynechávaniu a preskakovaniu hudby.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Hra + hudba = akcia v meste

MP3, 10 hodín hudby na jednom MP3-CD

 • Prehrávanie MP3-CD umožní disky MP3 prehrať ako normálny zvukový disk CD.

  MP3 označuje „MPEG 1 Audio layer-3“.MP3 je revolučná technológia kompresie, pri ktorej sa môžu veľké súbory s digitálnou hudbou až 10-násobne zmenšiť bez radikálneho zníženia kvality zvuku. MP3 sa stal bežným formátom kompresie zvuku používaným na webe, ktorý umožňuje rýchly a jednoduchý prenos zvukových súborov.

 • Magic ESP™ umožňuje hudbu bez preskočenia

  Magic ESP™ zaistí hudbu bez preskočenia dokonca aj pri údere alebo otrase prehrávača MP3-CD. Tieto zariadenia majú inteligentnú elektronickú vyrovnávaciu pamäť, ktorá dokáže ukladať rôzne hudobné formáty (napríklad MP3, WMA, CDDA). Počas prehrávania sa hudba neustále ukladá do vyrovnávacej pamäte. Pri otrase zariadenia sa hudba prehráva z vyrovnávacej pamäti, zatiaľ čo laser sa okamžite znovu zameria na miesto, v ktorom nastal otras, a obnoví prehrávanie na doplnenie vyrovnávacej pamäte. Magic ESP™ ponúka ochranu pred preskočením, ktorá závisí od bitovej rýchlosti digitálneho zvukového súboru.

 • Podpora ID3 znakov - údaje o skladbách pri prehrávaní CD

  Prehrávače s podporou ID3 znakov na obrazovke LCD zobrazujú text s menom umelca a názvom skladby, ktorá je práve prehrávaná, aby ste ľahko identifikovali piesne v prehrávači. Zobrazujú číselné aj textové údaje v ľahko čitateľnom formáte, ktorý bez problémov zobrazuje meno umelca a názov skladby. Podpora ID3 označenia umožňuje rýchlo a ľahko identifikovať a orientovať sa vo veľkom množstve súborov na disku MP3-CD alebo WMA-CD.

 • Prehráva CD, CD-R a CD-RW disky

  Spoločnosť Philips je známa výrobou produktov, ktoré sú kompatibilné s veľkým množstvom diskov dostupných na trhu. Tento audio systém vám umožní vychutnávať si hudbu z diskov CD, CD-R a CD-RW. Jeden disk CD dokáže uchovať až 10 hodín hudby. CD-RW (kompatibilný s prepisovateľnými diskami CD) znamená, že váš audio systém dokáže prehrávať nahrávateľné disky CD (CD-R) aj prepisovateľné disky CD (CD-RW). Disky CD-R je možné nahrať jeden raz a možno ich prehrávať na ľubovoľnom prehrávači CD, zatiaľ čo disky CD-RW je možné viacnásobne nahrávať a prepisovať a možno ich prehrávať len na kompatibilných prehrávačoch zvukových diskov CD.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať