Prenosný CD prehrávač

  Super-tenký a odľahčený MP3-CD prehrávač

  Ak vyžadujete len to najlepšie, prehrávač eXp7361 s MP3-CD prehrávaním a FM tunerom je to, po čom túžite. Super-tenký a odľahčený eXp7361 s elegantným hliníkovým krytom a špičkovými funkciami predstavuje čistý pôžitok v každom zmysle.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Super-tenký a odľahčený MP3-CD prehrávač

Digitálny FM tuner

 • Digitálne dynamické zvýraznenie basov - skvelé basy pri ľubovoľnej hlasitosti

  Digitálne dynamické zvýraznenie basov - skvelé basy pri ľubovoľnej hlasitosti

  Digitálne dynamické zvýraznenie basov je inteligentná podpora basov, ktorá maximálne posilňuje basy pri vysokých hlasitostiach bez skreslenia zvuku a pri nízkych hlasitostiach bez narušenia spodných basových frekvencií. Technologicky vyspelá elektronika nepretržite monitoruje hlasitosť a úroveň basov a obidve precízne meria, aby sa predišlo skresleniu zvuku, takže výsledné basy sú optimalizované. Digital Dynamic Bass Boost umožňuje pôžitok z jedinečného basového výkonu - bez ohľadu na zvolenú úroveň zvuku.

 • Prehráva CD, CD-R a CD-RW disky

  Spoločnosť Philips je známa výrobou produktov, ktoré sú kompatibilné s veľkým množstvom diskov dostupných na trhu. Tento audio systém vám umožní vychutnávať si hudbu z diskov CD, CD-R a CD-RW. Jeden disk CD dokáže uchovať až 10 hodín hudby. CD-RW (kompatibilný s prepisovateľnými diskami CD) znamená, že váš audio systém dokáže prehrávať nahrávateľné disky CD (CD-R) aj prepisovateľné disky CD (CD-RW). Disky CD-R je možné nahrať jeden raz a možno ich prehrávať na ľubovoľnom prehrávači CD, zatiaľ čo disky CD-RW je možné viacnásobne nahrávať a prepisovať a možno ich prehrávať len na kompatibilných prehrávačoch zvukových diskov CD.

 • 840-sekundové Magic ESP™

  Magic Electronic Skip Protection™ je pohodlným prvkom, ktorý zaisťuje, že hudba neskáče, aj keď je prehrávač MP3-CD vystavovaný úderom a otrasom pri behu alebo pohybe. Zariadenia s technológiou Magic Electronic Skip Protection™ majú inteligentnú elektronickú vyrovnávaciu pamäť, ktorá dokáže uložiť rôzne formáty digitálnej hudby, ako napríklad MP3, WMA a CDDA. Vyrovnávacia pamäť automaticky nastavuje obsah a rýchlosť otáčania laseru, čím zabezpečuje neprerušované počúvanie hudby.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Životnosť batérie závisí od používania a nastavení.
 • Windows Media a logo Windows sú obchodné značky alebo registrované obchodné značky spoločnosti Microsoft Corporation v USA a/alebo iných krajinách.
 • Pri kódovaní 64 kbps WMA.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať