MiniVac

  Ručný vysávač

  Prvý antialergický ručný vysávač značky Philips

  12 V minivysávač Philips MiniVac FC6093/01 do auta je vybavený filtrom HEPA na zachytenie aj najjemnejšieho prachu a predstavuje ideálnu kombináciou pre vozidlo aj domácnosť. Jeho batéria vám poskytuje bezšnúrovú voľnosť v domácnosti, kým zásuvka do auta poskytne dodatočný čas na vysávanie vo vozidle. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Prvý antialergický ručný vysávač značky Philips

Ideálny pre vaše vozidlo a domácnosť

 • NiMH batéria šetriaca životné prostredie s dlhodobejším výkonom

  NiMH batéria šetriaca životné prostredie s dlhodobejším výkonom

  Nikel-metalhydridové (NiMH) batérie sú batérie šetrné voči životnému prostrediu. To znamená, že neobsahujú žiadne vysoko toxické prvky, vďaka čomu sú vhodnejšie pre životné prostredie. Okrem toho majú NiMH batérie vyššiu energetickú kapacitu, ktorá zaručuje dlhodobý výkon.

 • Filter HEPA na zachytenie najjemnejšieho prachu

  Filter HEPA na zachytenie najjemnejšieho prachu

  Filter HEPA zaručuje, že jemný prach a mikroskopický hmyz zostane v zásobníku na nečistoty.

 • Vynikajúco tichý

  Vynikajúco tichý

  Philips Mini Vac s výkonným motorom je vynikajúco tichý vďaka jeho špeciálnemu modernému motoru. Komfortná úroveň hlučnosti vám umožní vyčistiť vašu domácnosť vždy, keď to budete chcieť.

 • Jednokrokovo odpájaná hubica vhodná do umývačky

  Jednokrokovo odpájaná hubica vhodná do umývačky

  Mini Vac značky Philips sa jednoducho a rýchlo vysýpa a hygienicky sa čistí. Mini Vac značky Philips obsahuje hubicu ktorá sa jednoducho odpája jedným krokom, takže môžete vysypať Mini Vac bez toho, aby ste sa dotkli špiny. Keď je potrebné vyčistiť hubicu, jednoducho ju vložíte do umývačky. Týmto spôsobom budete mať vždy čistý a nezašpinený Mini Vac po ruke.

 • Kefový nástavec, ohybný štrbinový nástavec a zástrčka do auta

  Kefový nástavec, ohybný štrbinový nástavec a zástrčka do auta

  Mini vysávač Philips s nabíjateľnou batériou (12 V) obsahuje špeciálnu súpravu na čistenie auta so zásuvkou do auta pre neobmedzenú prevádzku, čo znamená, že zákazníci môžu dôkladne vyčistiť svoje autá na jedenkrát. Tento model sa tiež dodáva s veľmi dlhou flexibilnou štrbinovou hubicou na jednoduché čistenie okolo sedadiel auta a iných ťažko dostupných miest.

 • Cyklónový prietok vzduchu a 2-stupňový filtračný systém

  Cyklónový prietok vzduchu a 2-stupňový filtračný systém

  Cyklónový prietok vzduchu vysávača Philips MiniVac udržuje vo vnútri otáčajúci sa prach, čím zaistí optimálny vysoký sací výkon a pretrvávajúci výkon čistenia. Jeho 2-stupňový filtračný systém zaručuje, že po nasatí už špina nemôže uniknúť. Prvý filter zablokuje väčšinu špiny, zatiaľ čo druhý plisovaný filter zachytí jemnejšie čiastočky prachu.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať