Elektrická metla

  Už žiadne zohýnanie

  Táto elektrická metla značky Philips je výborná na rýchle čistenie podláh: rýchlo sa otáčajúca kefa ľahko zachytáva nečistoty a jednoducho sa s ňou manipuluje. Metla je veľmi tichá a vďaka jej ohýbateľnej rúčke sa jednoduchým spôsobom dostanete aj na neprístupné miesta. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Už žiadne zohýnanie

Jednoducho sa dostane aj na problémové miesta

 • Ohýbateľná rúčka

  Ohýbateľná rúčka

  Ohýbateľná rúčka zabezpečuje jednoduché čistenie dokonca aj na ťažko prístupných miestach. Už sa viac nemusíte zohýbať, aby ste mohli upratať pod nábytkom: metla sa ohne za vás.

 • Rýchlo rotujúci kefový valec

  Rýchlo rotujúci kefový valec

  Aby sa práca ešte zjednodušila, elektrická otočná kefa automaticky pozametá špinu do nezávislého zásobníka na nečistoty v elektrickej metle. Zapnite elektrickú metlu a bez námahy pozametajte špinu, omrvinky, vlasy a iné nečistoty. Táto dynamická činnosť otáčania kefy je bezpečná a efektívna na tvrdých podlahách alebo podlahách s kobercami s krátkymi vláknami vo vašej domácnosti.

 • Ekologická NiMH batéria

  Ekologická NiMH batéria

  Vychutnávajte si optimálnu slobodu pohybu bez napájacieho kábla, ktorý by vám zavadzal. Výkonné, nabíjateľné batérie typu NiMH vám umožňujú 50 minút čistiť tvrdé podlahy. Tieto batérie typu NiMH sú ekologickým typom batérií. To znamená, že neobsahujú vysoko toxické látky, čím sú menej škodlivé pre životné prostredie. Okrem toho batérie typu NiMH vydržia v prevádzke dlhšie, čím vám umožnia realizovať činnosti po dlhšiu dobu.

 • Bočné kefy

  Bočné kefy

  Bočné kefy na metle zaručujú dosahovanie dobrých výsledkov pri čistení, a to dokonca aj popri stenách. Kefy posúvajú nečistoty zo strany smerom k prednej časti metly, aby rotačná kefa mohla zachytiť všetku špinu.

 • Jedinečný systém vyberania zásobníka na nečistoty

  Jedinečný systém vyberania zásobníka na nečistoty

  Jedinečný systém správy prachu sa bez námahy zbaví špiny z podlahy až do koša. Jedno kliknutie tlačidla otvorí priestor na prach, čím vám umožní vysypať čokoľvek vo vnútri do koša bez toho, aby ste sa zohli alebo dotkli sa akejkoľvek špiny.

 • Komfortná rukoväť

  Komfortná rukoväť

  Na dotyk príjemná rukoväť poskytuje pohodlné držanie. Mäkký gumený povrch je príjemný na dotyk a umožňuje potrebné pevné uchopenie.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať