MiniVac

  Ručný vysávač

  Výkonný minivysávač MiniVac pre lepšie výsledky pri upratovaní

  Dosiahnite kvalitnejší výsledok pri vysávaní s výkonným vysávačom Philips MiniVac 12 V pre dom aj auto. 2-stupňový cyklónový prietok vzduchu bez vrecka na prach zaručí dlhotrvajúci výkon a hubica s aerodynamickým tvarom zabezpečí lepšie zachytávanie prachu. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

MiniVac Ručný vysávač

12 V akumulátor, Bezvreckový, cyklónový, 5 ks príslušenstva a odkladacia taška, Dom a auto (so zástrčkou do auta) FC6149/01 Nájsť podobné výrobky

Výkonný minivysávač MiniVac pre lepšie výsledky pri upratovaní

Cyklónový prietok vzduchu bez vrecka a aerodynamická hubica

 • Hubica s aerodynamickým dizajnom na lepšie zachytávanie prachu

  Hubica s aerodynamickým dizajnom na lepšie zachytávanie prachu

  Aerodynamický dizajn tohto vysávača Philips MiniVac zabezpečuje optimálne nasávanie aj tých najjemnejších prachových častíc. Ergonomický tvar hubice vám pomôže vyčistiť aj tie najťažšie prístupné oblasti.

 • 2-stupňový cyklónový prietok vzduchu na optimálnu filtráciu

  2-stupňový cyklónový prietok vzduchu na optimálnu filtráciu

  Cyklónový prietok vzduchu bezvreckového vysávača udržuje vo vnútri otáčajúci sa prach, čím zaistí optimálny vysoký sací výkon a pretrvávajúci výkon pri čistení. Jeho 2-stupňový filtračný systém zaručuje, že po nasatí špiny už špina nemôže uniknúť. Prvý filter zablokuje väčšinu špiny, zatiaľ čo druhý filter zachytí jemnejšie čiastočky prachu.

 • Výkonné 12 V batérie NiMH pre dlhotrvajúci výkon

  Výkonné 12 V batérie NiMH pre dlhotrvajúci výkon

  Výkonné nikel-metalhydridové (NiMH) batérie* s dlhšou výdržou vysávača Philips MiniVac nevytvárajú tzv. pamäťový efekt. Tento efekt časom znižuje kapacitu batérií, čím sa skracuje čas prevádzky. Tento vysávač Mini Vac s NiMH batériami poskytuje dlhšie trvajúci výkon v porovnaní s výrobkami vybavenými bežnými nikel-kadmiovými (NiCd) batériami, u ktorých vzniká pamäťový efekt.

 • Nabíjací podstavec s držiakom na príslušenstvo

  Nabíjací podstavec s držiakom na príslušenstvo

  Philips MiniVac môžete skladovať na pohodlnej nabíjacej základni, ktorá sa namontuje na stenu alebo umiestni na stôl. To znamená, že MiniVac spolu s jeho výkonnou nabíjateľnou batériou je pripravený vždy, keď ste aj vy.

 • Zástrčka do auta pre neobmedzenú prevádzku

  Zástrčka do auta pre neobmedzenú prevádzku

  Vysávač pre auto Philips MiniVac je ideálnym pomocníkom na čistenie vášho auta, pretože je vybavený konektorom do zapaľovača. Vďaka tomu dosiahne aj do najneprístupnejších oblastí auta bez potreby nabíjať ho a je vždy pripravený na použitie!

 • Tvarovaná rúčka pre optimálne uchopenie

  Tvarovaná rúčka pre optimálne uchopenie

  Vysávač Philips Mini Vac má tvarovanú rúčku, ktorá zaručuje optimálne uchopenie. Mini Vac môžete chytiť akýmkoľvek spôsobom. Mäkký gumený povrch je príjemný na dotyk a poskytuje vám potrebné pevné uchopenie.

 • Široká paleta príslušenstva na všetky účely

  Široká paleta príslušenstva na všetky účely

  Vysávač Philips MiniVac sa dodáva so širokou paletou príslušenstva, vďaka ktorému vám na čistenie domu či auta stačí minimum námahy. Jeho súčasťou je malý a veľký kefový nástavec, malý a veľký štrbinový nástavec a dlhá trubica – ideálna aj pre tie najťažšie dostupné miesta. Naozaj výborná kombinácia na čistenie domu aj auta!

 • Odkladacie vrecko na uloženie do auta

  Odkladacie vrecko na uloženie do auta

  Toto odkladacie vrecko vám umožňuje ponechať všetko príslušenstvo a konektor do vozidla na jednom mieste, aby ste mali neustále k dispozícii všetko potrebné na vyčistenie svojho auta!

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať