PerformerPro

  Vysávač s vreckom

  Najvyšší sací výkon*

  Vďaka svojmu výkonnému 2000 W motoru a špeciálne navrhnutej komore na prach udržuje vysávač Philips PerformerPro vysoký prietok vzduchu a vytvára najvyšší sací výkon. Pre skvelé výsledky pri vysávaní! Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

PerformerPro Vysávač s vreckom

2000 W, Technológia AirflowMax FC9180/01 Nájsť podobné výrobky

Najvyšší sací výkon*

vďaka 2000 W motoru a 5 l kapacite na prach

 • 2000 W motor s maximálnym sacím výkonom 450 W

  2000 W motor s maximálnym sacím výkonom 450 W

  2000 W motor vytvára maximálny sací výkon 450 W pre vynikajúce výsledky vysávania.

 • Vrecko s-bag Classic Long Performance zachytáva jemný prach

  Vrecko s-bag Classic Long Performance zachytáva jemný prach

  Vrecko Philips s-bag Classic Long Performance je vyrobené z troch vrstiev vysoko kvalitného materiálu, ktorý sa neupcháva a zachytáva aj jemný prach. Vďaka tejto dôkladnej filtrácii dosiahnete lepšie výsledky čistenia a čistý vzduch vo vašej domácnosti. Vrecko s-bag CLP bolo testované a certifikované nezávislým inštitútom TÜV Rheinland Group a testy preukázali o 50 % dlhšiu životnosť v porovnaní s bežnými vreckami.

 • 5 l kapacita na prach pre dlhšie vysávanie

  5 l kapacita na prach pre dlhšie vysávanie

  Špeciálne navrhnutá 5 l komora na prach umožňuje optimálne využitie vrecka na prach, pre dlhšie vysávanie bez výmeny vrecka.

 • Revolučná technológia Airflow Max na extrémne výkonné satie

  Revolučná technológia Airflow Max na extrémne výkonné satie

  Technológia Airflow Max maximalizuje prúdenie vzduchu, vďaka čomu sa vrecko na prach rozbaľuje rovnomerne a umožňuje dosiahnuť najvyšší sací výkon, aj keď sa vrecko zapĺňa!

 • Mikrofilter AFS pre čistý vzduch

  Mikrofilter AFS zachytí jemný prach pred tým, ako vzduch unikne z vysávača, čím zabezpečí prostredie bez prachu a čistý vzduch.

 • Hadica s kĺbom 360Flex pre plynulé manévrovanie

  Hadica s kĺbom Philips 360Flex zabezpečí 360-stupňové otáčanie hadice pre jednoduché manévrovanie s vysávačom po celej domácnosti.

 • Extra dlhá rukoväť s reguláciou vzduchu pre ešte dlhší dosah

  Ergonomicky tvarovaná rukoväť umožňuje pohodlné používanie. Je špeciálne navrhnutá, aby ste dosiahli ďalej, takže vyčistíte aj ťažko dostupné miesta. Vďaka regulácii vzduchu môžete upraviť sací výkon bez potreby skláňať sa k vysávaču.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Sací výkon testovaný v súlade s medzinárodnou normou IEC 60312-1, testované externým skúšobným inštitútom SLG Prüf- und Zertifizierungs GmbH (Philips Consumer LifeStyle B.V., august 2012)

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať