USB jednotka Flash

  USB 2.0 High-speed

  USB jednotka Flash

  Ukladajte svoje osobné súbory štýlovo

  Urobte dojem s týmto dômyselným dizajnom kreditnej karty, ktorý sa dokonale zmestí do vašej peňaženky. Vďaka vynikajúcemu vzhľadu a elegantnému dizajnu USB Flash karty značky Philips budete mať vždy svoje cenné údaje so sebou, aby ste mohli vymieňať a zdieľať veľké súbory. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

USB jednotka Flash

8 GB, elite edition FM08FD30B/00 Nájsť podobné výrobky

Ukladajte svoje osobné súbory štýlovo

Zdieľajte a urobte dojem!

 • Exkluzívne USB kartové zariadenie typu Flash vo veľkosti kreditnej karty

  Táto USB Flash karta je funkčne navrhnutá na zdieľanie v pôsobivom štýle. Svoje cenné údaje budete mať vždy so sebou, lebo sa dá jednoducho nosiť v peňaženke, pretože má rovnakú veľkosť ako kreditná karta.

 • Trendové 3 mm tenké hliníkové telo

  Toto hliníkové puzdro predstavuje modernú povrchovú úpravu, ktorá prináša moderný a štýlový vzhľad a pocit pre vašu USB kartovú mechaniku typu Flash. Keď ukladanie údajov nestačí, jednoducho zdieľajte a urobte dojem.

 • Funkčne navrhnutá, aby sa dokonale zmestila do peňaženky

  Tento tvar vám ponúka jednoduchý spôsob na prenášanie svojich cenných údajov so sebou, pretože táto USB Flash karta sa dokonale zmestí do peňaženky.

 • Kapacita úložného priestoru 8 GB pre veľké súbory s údajmi

  Užitočná kapacita 8 GB vám umožní odkladať a zdieľať oveľa väčšie súbory a ich väčšie počty cez port USB na počítači alebo prenosnom počítači.

 • Flexibilné pripojenie USB vhodné pre každý port USB

  Jednoduchosť používania predstavuje dôležitý faktor tejto USB Flash karty typu Plug and play. Z dôvodu jej extrémne tenkého a flexibilného USB pripojenia, ktoré môžete skrútiť a ohnúť, zažijete jednoduchý spôsob zdieľania a ukladania svojich údajov. Vždy zapadne do vášho voľného portu USB.

 • Rýchly prenos údajov s vysokorýchlostným USB 2.0

  Vysoké rýchlosti prenosu údajov významne skracujú nezáživný čas čakania pri kopírovaní veľkých multimediálnych súborov na alebo z pevného disku počítača.

 • Indikátor aktivity sa rozsvieti pri kopírovaní súborov

  Pôsobivá žiara indikátora zobrazuje, že jednotka je správne pripojená a pracuje. Pri kopírovaní súborov do pamäte alebo z pamäte pulzuje rýchlejšie.

 • S predinštalovaným špeciálne navrhnutým softvérom s jednoduchým ovládaním

  Súčasťou balenia je kompletný softvérový balík, ktorý sa automaticky spustí z USB jednotky Flash a zabezpečí vám prístup k užitočným funkciám, ako napríklad ochrana heslom, synchronizácia súborov, kompresia údajov, USB lost & found a informácie o USB. Okrem toho sa dodáva s 30-dňovou skúšobnou verziou programu Portable Microsoft Outlook Express, synchronizáciou obľúbených položiek a prehliadaním internetu bez možnosti vystopovania.

 • Ochráňte vaše cenné osobné údaje heslom

  Vďaka ochrane heslom vrátane 256-bitového šifrovania AES budú vaše cenné údaje chránené pred nepovoleným prístupom, a to jednoduchým použitím hesla.

 • Synchronizácia súborov medzi celým PC a UFD

  Pomocou synchronizácie všetkých súborov na vašom PC môžete získať prístup k dokumentom a pracovať s nimi kdekoľvek, len pomocou pár kliknutí myšou.

 • Automatická kompresia všetkých súborov šetrí voľný priestor

  Šetrite voľný priestor automatickou kompresiou všetkých súborov uložených na USB jednotke Flash

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať