USB 2.0 High-speed

  USB jednotka Flash

  Najbezpečnejší spôsob prenášania vašich údajov

  USB jednotka Philips typu Flash je najbezpečnejší spôsob na prenášanie vašich údajov. Všetky vaše údaje sú dôverné a zabezpečené heslom a jedinečnou funkciou Lost & Found. Dokáže uložiť 512 MB údajov a prenášať ich vysokou rýchlosťou pomocou rozhrania USB 2.0 Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Najbezpečnejší spôsob prenášania vašich údajov

Odložte si súbory do pamäte Flash

 • Úložná kapacita až 512 MB pre veľké súbory s údajmi

  512 MB je užitočná kapacita na odkladanie a zdieľanie oveľa väčších súborov a väčšieho počtu súborov cez port USB na počítači alebo prenosnom počítači.

 • Rýchly prenos údajov s vysokorýchlostným USB 2.0

  Vysoké rýchlosti prenosu údajov významne skracujú nezáživný čas čakania pri kopírovaní veľkých multimediálnych súborov na alebo z pevného disku počítača.

 • Synchronizácia súborov medzi celým PC a UFD

  Pomocou synchronizácie všetkých súborov na vašom PC môžete získať prístup k dokumentom a pracovať s nimi kdekoľvek, len pomocou pár kliknutí myšou.

 • Automatická kompresia všetkých súborov šetrí voľný priestor

  Šetrite voľný priestor automatickou kompresiou všetkých súborov uložených na USB jednotke Flash

 • Ochráňte vaše cenné osobné údaje heslom

  Vďaka ochrane heslom vrátane 256-bitového šifrovania AES budú vaše cenné údaje chránené pred nepovoleným prístupom, a to jednoduchým použitím hesla.

 • Inform. pri strate a nájdení, takže jednotka sa môže v prípade straty vrátiť

  Táto jedinečná funkcia vám umožní zadať svoje kontaktné informácie, ako napríklad adresu, telefónne číslo a e-mailovú adresu na USB jednotku Flash, takže vám ju v prípade jej straty môže nálezca ľahko vrátiť.

 • S predinštalovaným špeciálne navrhnutým softvérom s jednoduchým ovládaním

  Súčasťou balenia je kompletný softvérový balík, ktorý sa automaticky spustí z USB jednotky Flash a zabezpečí vám prístup k užitočným funkciám, ako napríklad ochrana heslom, synchronizácia súborov, kompresia údajov, USB lost & found a informácie o USB. Okrem toho sa dodáva s 30-dňovou skúšobnou verziou programu Portable Microsoft Outlook Express, synchronizáciou obľúbených položiek a prehliadaním internetu bez možnosti vystopovania.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať