Mini HiFi systém

  Bohatý zážitok z hudby

  Pozrite sa na atraktívny Mini HiFi systém FW C 170, ktorý produkuje výnimočný, bohatý zvuk. Bude sa vám páčiť, ako ľahko ho možno ovládať. Len sa oprite, uvoľnite a vychutnávajte svoju hudbu po celý deň.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Bohatý zážitok z hudby

 • Multifrekv. systém reproduktorov s Bass Reflexom

  Multifrekv. systém reproduktorov s Bass Reflexom

  Reproduktory Bass Reflex poskytujú hlboký basový zážitok. Odlišnosťou od bežných reproduktorov je pridanie basového otvoru, ktorý je akusticky nastavený s hlbokotónovým reproduktorom, aby optimalizoval výstup nízkej frekvencie. Výsledkom sú hlbšie ovládané basy a menšie skreslenie. V kombinácii s odozvou hlbokotónového reproduktora rozširujú celkové nízkofrekvenčné zvukové spektrum, aby vytvorili úplne nový rozmer hlbokých basov.

 • Menič na 3 disky umožňuje pohodlné prehrávanie viacerých diskov

  Menič na 3 disky umožňuje pohodlné prehrávanie viacerých diskov

  Vďaka meniču na tri disky na prehrávanie hudby si môžete kedykoľvek zvoliť medzi tromi odlišnými diskami CD vo vnútri zariadenia. Táto pohodlná funkcia vám umožňuje počúvať široké spektrum hudby, pričom nie je potrebné neustále meniť vložené disky CD.

 • Digital Sound Control optimálne nastavuje štýl hudby

  Digital Sound Control optimálne nastavuje štýl hudby

  Funkcia Digitálneho ovládania zvuku vám ponúka výber prednastavených ovládacích prvkov Jazz, Rock, Pop a Classic, pomocou ktorých môžete ovládať frekvenčné rozsahy pre rôzne hudobné štýly. Každý režim používa technológiu grafického vyrovnania, aby automaticky prispôsobil zvukovú rovnováhu a zlepšil najdôležitejšie zvukové frekvencie vo zvolenom zvukovom štýle. Digitálne ovládanie zvuku umožňuje vyťažiť z hudby maximum presným prispôsobením zvukovej rovnováhy tak, aby zodpovedala typu hudby, ktorý práve prehrávate.

 • Dynamické zvýraznenie basov pre hlboký a vzrušujúci zvuk

  Dynamické zvýraznenie basov pre hlboký a vzrušujúci zvuk

  Dynamické zvýraznenie basov maximalizuje hudobný zážitok zdôraznením basového obsahu na všetkých nastaveniach hlasitosti - od nízkej po vysokú. Stačí jeden dotyk tlačidla! Spodné basové frekvencie sa bežne stratia, keď sa hlasitosť nastaví na nízku úroveň. Aby sa tomuto zabránilo, dynamické zvýraznenie basov možno prepnúť na podporné basové úrovne, takže si budete môcť užívať konzistentný zvuk aj v prípade, že znížite hlasitosť.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať