MP3 mini HiFi systém

  Počúvajte obľúbenú hudbu z MP3-CD s bohatým zvukom

  Vychutnajte si naplno svoju hudbu vďaka mini Hi-Fi systému Philips FWM143 s bohatým zvukom dvojpásmového systému reproduktorov Bass Reflex. Optimalizujte nastavenia zvuku prispôsobením vyváženia pre rozličné hudobné žánre pomocou funkcie digitálneho ovládania zvuku Digital Sound Control.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Počúvajte obľúbenú hudbu z MP3-CD s bohatým zvukom

 • 10 hodín hudby MP3-CD

  10 hodín hudby MP3-CD

  MP3 označuje „MPEG 1 Audio layer-3“.MP3 je revolučná technológia kompresie, pri ktorej sa môžu veľké súbory s digitálnou hudbou až 10-násobne zmenšiť bez radikálneho zníženia kvality zvuku. MP3 sa stal bežným formátom kompresie zvuku používaným na webe, ktorý umožňuje rýchly a jednoduchý prenos zvukových súborov.

 • Dynamické zvýraznenie basov pre hlboký a vzrušujúci zvuk

  Dynamické zvýraznenie basov pre hlboký a vzrušujúci zvuk

  Dynamické zvýraznenie basov maximalizuje hudobný zážitok zdôraznením basového obsahu na všetkých nastaveniach hlasitosti - od nízkej po vysokú. Stačí jeden dotyk tlačidla! Spodné basové frekvencie sa bežne stratia, keď sa hlasitosť nastaví na nízku úroveň. Aby sa tomuto zabránilo, dynamické zvýraznenie basov možno prepnúť na podporné basové úrovne, takže si budete môcť užívať konzistentný zvuk aj v prípade, že znížite hlasitosť.

 • Digital Sound Control optimálne nastavuje štýl hudby

  Digital Sound Control optimálne nastavuje štýl hudby

  Funkcia Digitálneho ovládania zvuku Vám ponúka výber prednastavených ovládacích prvkov Jazz, Rock, Pop a Classic, pomocou ktorých môžete ovládať frekvenčné rozsahy pre rôzne hudobné štýly. Každý režim používa technológiu grafického vyrovnania, aby automaticky prispôsobil zvukovú rovnováhu a zlepšil najdôležitejšie zvukové frekvencie vo zvolenom zvukovom štýle. Digitálne ovládanie zvuku umožňuje vyťažiť z hudby maximum presným prispôsobením zvukovej rovnováhy tak, aby zodpovedala typu hudby, ktorý práve prehrávate.

 • Celkový výstupný výkon 2 x 20 W RMS

  Celkový výstupný výkon 2 x 20 W RMS
 • 2-smerný systém reproduktorov Bass Reflex pre výkonný zvuk

  2-smerný systém reproduktorov Bass Reflex pre výkonný zvuk
 • AM/FM tuner pre príjemné rozhlasové melódie

  AM/FM tuner pre príjemné rozhlasové melódie
 • Stereofónny kazetový prehrávač

  Stereofónny kazetový prehrávač
Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať