MP3 mini HiFi systém

  MP3 mini HiFi systém

  Extrahujte a prehrávajte hudbu okamžite

  Pre nekonečné vychutnávanie hudby vám FWM377 ponúka menič na 3 disky CD, 30 hodín nepretržitého prehrávania a funkciu extrahovať všetku vašu hudbu - z diskov CD, kazety a tunera - priamo do USB zariadenia. A funkcie Max Sound a Dynamic Bass Boost navyše zaručujú vynikajúci zvuk!

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Extrahujte a prehrávajte hudbu okamžite

pre nepretržitú zábavu

 • Menič na 3 disky umožňuje pohodlné prehrávanie viacerých diskov

  Menič na 3 disky umožňuje pohodlné prehrávanie viacerých diskov

  Vďaka meniču na tri disky na prehrávanie hudby si môžete kedykoľvek zvoliť medzi tromi odlišnými diskami CD vo vnútri zariadenia. Táto pohodlná funkcia vám umožňuje počúvať široké spektrum hudby, pričom nie je potrebné neustále meniť vložené disky CD.

 • 30 hodín prehrávania hudby z MP3-CD

  30 hodín prehrávania hudby z MP3-CD

  MP3 označuje „MPEG 1 Audio layer-3“.MP3 je revolučná technológia kompresie, pri ktorej sa môžu veľké súbory s digitálnou hudbou až 10-násobne zmenšiť bez radikálneho zníženia kvality zvuku. MP3 sa stal bežným formátom kompresie zvuku používaným na webe, ktorý umožňuje rýchly a jednoduchý prenos zvukových súborov.

 • MAX Sound pre okamžité zvýšenie výkonu

  MAX Sound pre okamžité zvýšenie výkonu

  Technológia MAX Sound vytvára okamžité zvýšenie intenzity basov, maximalizuje výkon hlasitosti a vytvára ten najúžasnejší zážitok z počúvania, a to všetko stlačením jediného tlačidla. Prepracované elektronické obvody presne zmerajú existujúce zvukové nastavenia a hlasitosť, a okamžite zvýšia intenzitu basov a hlasitosť na maximálnu úroveň bez skreslenia. Výsledkom je zreteľné zosilnenie zvukového spektra a hlasitosti a výrazné oživenie zvuku, ktorý posunie hudbu do úplne inej úrovne.

 • 3-krokové dynamické zvýraznenie basov pre zážitok z hlbokých basov

  3-krokové dynamické zvýraznenie basov pre zážitok z hlbokých basov

  Dynamické zvýraznenie basov (Dynamic Bass Boost) maximalizuje hudobný zážitok zdôraznením basového obsahu na všetkých úrovniach hlasitosti – od úrovne jedna až po úroveň tri – stačí jedno stlačenie tlačidla! Úroveň basov si môžete nastaviť podľa vlastného štýlu. Spodné basové frekvencie sa bežne stratia, keď sa hlasitosť nastaví na nízku úroveň. Aby sa tomuto zabránilo, dynamické zvýraznenie basov možno prepnúť na zintenzívnenie basových frekvencií, takže si budete môcť vychutnať konzistentný zvuk aj v prípade nižšej hlasitosti.

 • Digital Sound Control optimálne nastavuje štýl hudby

  Digital Sound Control optimálne nastavuje štýl hudby

  Funkcia Digitálneho ovládania zvuku Vám ponúka výber prednastavených ovládacích prvkov Jazz, Rock, Pop a Classic, pomocou ktorých môžete ovládať frekvenčné rozsahy pre rôzne hudobné štýly. Každý režim používa technológiu grafického vyrovnania, aby automaticky prispôsobil zvukovú rovnováhu a zlepšil najdôležitejšie zvukové frekvencie vo zvolenom zvukovom štýle. Digitálne ovládanie zvuku umožňuje vyťažiť z hudby maximum presným prispôsobením zvukovej rovnováhy tak, aby zodpovedala typu hudby, ktorý práve prehrávate.

 • Digitálne ladenie so 40 predvolenými stanicami pre vyššie pohodlie

  Digitálne ladenie so 40 predvolenými stanicami pre vyššie pohodlie

  Digitálne rádio ponúka ďalšie hudobné možnosti pre vašu hudobnú zbierku v audio systéme Philips. Jednoducho si nalaďte stanicu, ktorú chcete predvoliť, stlačte a podržte tlačidlo predvoľby a jej frekvencia sa uloží. S predvoľbami rozhlasových staníc, ktoré môžete uložiť, získate jednoduchý prístup k rozhlasovým staniciam bez toho, aby ste museli príslušné frekvencie vždy naladiť manuálne.

 • Celkový výkon 240 W RMS

  Celkový výkon 240 W RMS
 • 2-smerný systém reproduktorov Bass Reflex pre výkonný zvuk

  2-smerný systém reproduktorov Bass Reflex pre výkonný zvuk
 • Stereofónny kazetový prehrávač

  Stereofónny kazetový prehrávač
 • Extrahujte hudbu z diskov CD, rádia a kazety do zariadenia USB

  Vďaka tejto šikovnej funkcii môžete jednoducho počúvať váš celý hudobný obsah na svojom Hi-Fi systéme priamo zo svojho prenosného MP3 prehrávača. Stačí jednoducho extrahovať želaný hudobný obsah z diskov CD, kazetových pások, rádiových programov alebo zvukového vstupu z vášho systému priamo do USB zariadenia. Uchovajte svoje obľúbené kazetové pásky a preveďte ich obsah do formátu MP3 - a to bez použitia PC. Môžete tiež vopred nastaviť časovač nahrávania svojej obľúbenej rádiovej relácie a on automaticky nahrá reláciu do vášho USB zariadenia.

 • Incredible Surround™ pre zdokonalený zvukový zážitok

  Incredible Surround™ je zvuková technológia od spoločnosti Philips, ktorá výrazne zvyšuje zvukové pole, aby vás zvuk doslova obklopil. Použitím najmodernejšieho elektronického posúvania fáz zmiešava technológia Incredible Surround™ zvuky zľava a sprava tak, že sa zvýši virtuálna vzdialenosť medzi dvoma reproduktormi. Toto širšie pásmo výrazne zdokonalí stereofónny efekt a dodá zvuku prirodzenejší rozmer. Incredible Surround™ umožňuje zažiť úplne priestorový zvuk s väčšou hĺbkou a šírkou zvuku bez použitia dodatočných reproduktorov.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať