MP3 mini HiFi systém

  Posadnutí zvukom

  Pripravte sa na nonstop párty. S Hi-Fi minisystémom Philips si môžete so svojimi priateľmi vychutnávať extrahované hudobné súbory na vašom Hi-Fi systéme. Vďaka výkonným basom a virtuálnemu priestorovému zvuku sa váš život zmení na jeden úžasný a nikdy nekončiaci koncert. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

MP3 mini HiFi systém

420 W, Menič na 3 CD, Extrahovanie z viacerých zdrojov FWM582/12 Nájsť podobné výrobky

Posadnutí zvukom

 • Menič na 3 disky umožňuje pohodlné prehrávanie viacerých diskov

  Menič na 3 disky umožňuje pohodlné prehrávanie viacerých diskov

  Vďaka meniču na tri disky na prehrávanie hudby si môžete kedykoľvek zvoliť medzi tromi odlišnými diskami CD vo vnútri zariadenia. Táto pohodlná funkcia vám umožňuje počúvať široké spektrum hudby, pričom nie je potrebné neustále meniť vložené disky CD.

 • Digitálne ladenie so 40 predvolenými stanicami pre vyššie pohodlie

  Digitálne ladenie so 40 predvolenými stanicami pre vyššie pohodlie

  Digitálne rádio ponúka ďalšie hudobné možnosti pre vašu hudobnú zbierku v audio systéme Philips. Jednoducho si nalaďte stanicu, ktorú chcete predvoliť, stlačte a podržte tlačidlo predvoľby a jej frekvencia sa uloží. S predvoľbami rozhlasových staníc, ktoré môžete uložiť, získate jednoduchý prístup k rozhlasovým staniciam bez toho, aby ste museli príslušné frekvencie vždy naladiť manuálne.

 • 3-krokové dynamické zvýraznenie basov pre zážitok z hlbokých basov

  3-krokové dynamické zvýraznenie basov pre zážitok z hlbokých basov

  Dynamické zvýraznenie basov (Dynamic Bass Boost) maximalizuje hudobný zážitok zdôraznením basového obsahu na všetkých úrovniach hlasitosti – od úrovne jedna až po úroveň tri – stačí jedno stlačenie tlačidla! Úroveň basov si môžete nastaviť podľa vlastného štýlu. Spodné basové frekvencie sa bežne stratia, keď sa hlasitosť nastaví na nízku úroveň. Aby sa tomuto zabránilo, dynamické zvýraznenie basov možno prepnúť na zintenzívnenie basových frekvencií, takže si budete môcť vychutnať konzistentný zvuk aj v prípade nižšej hlasitosti.

 • Digital Sound Control optimálne nastavuje štýl hudby

  Digital Sound Control optimálne nastavuje štýl hudby

  Funkcia Digitálneho ovládania zvuku Vám ponúka výber prednastavených ovládacích prvkov Jazz, Rock, Pop a Classic, pomocou ktorých môžete ovládať frekvenčné rozsahy pre rôzne hudobné štýly. Každý režim používa technológiu grafického vyrovnania, aby automaticky prispôsobil zvukovú rovnováhu a zlepšil najdôležitejšie zvukové frekvencie vo zvolenom zvukovom štýle. Digitálne ovládanie zvuku umožňuje vyťažiť z hudby maximum presným prispôsobením zvukovej rovnováhy tak, aby zodpovedala typu hudby, ktorý práve prehrávate.

 • Karaoke pre nekonečnú zábavu plnú spevu

  Karaoke pre nekonečnú zábavu plnú spevu

  Funkcia Karaoke na vašom DVD prehrávači zabezpečuje nekonečnú zábavu a maximálny vychutnanie zvuku a spievania. Váš výkon môžete zdokonaliť pridaním "echo" efektu k vášmu hlasu. Klávesové ovládanie vám umožní vybrať vhodný kláves pre váš osobný vokálový rozsah.

 • Dvojitý zosilňovač pre lepší zvukový výkon

  Dvojitý zosilňovač pre lepší zvukový výkon

  Dvojitý zosilňovač poskytuje vylepšený zvukový výkon – zníži intermoduláciu medzi basovým reproduktorom a výškovým reproduktorom, keďže každý prevodník je zosilňovaný vlastným vyhradeným zosilňovačom. Výsledkom je hlboký a výkonný basový zvuk, ktorý má vysoký účinok bez toho, aby príliš zasahoval do vyšších frekvencií, takže sa zachová ich čistota a detaily. Pri použití v kombinácii s precíznou konštrukciou aktívnych výhybiek sa dosahuje lepšia kontrola fázovej a frekvenčnej odozvy každého prevodníka, vďaka čomu sa dosahuje vyváženejší a prirodzenejší zvuk.

 • MAX Sound pre okamžité zvýšenie výkonu

  MAX Sound pre okamžité zvýšenie výkonu

  Technológia MAX Sound vytvára okamžité zvýšenie intenzity basov, maximalizuje výkon hlasitosti a vytvára ten najúžasnejší zážitok z počúvania, a to všetko stlačením jediného tlačidla. Prepracované elektronické obvody presne zmerajú existujúce zvukové nastavenia a hlasitosť, a okamžite zvýšia intenzitu basov a hlasitosť na maximálnu úroveň bez skreslenia. Výsledkom je zreteľné zosilnenie zvukového spektra a hlasitosti a výrazné oživenie zvuku, ktorý posunie hudbu do úplne inej úrovne.

 • Celkový výstupný výkon 420 W RMS

  Celkový výstupný výkon 420 W RMS
 • 2-smerný systém reproduktorov Bass Reflex pre výkonný zvuk

  2-smerný systém reproduktorov Bass Reflex pre výkonný zvuk
 • 60 hodín prehrávania hudby z WMA-CD alebo 30 hodín z MP3-CD

  60 hodín prehrávania hudby z WMA-CD alebo 30 hodín z MP3-CD
 • Incredible Surround™ pre zdokonalený zvukový zážitok

  Incredible Surround™ je zvuková technológia od spoločnosti Philips, ktorá výrazne zvyšuje zvukové pole, aby vás zvuk doslova obklopil. Použitím najmodernejšieho elektronického posúvania fáz zmiešava technológia Incredible Surround™ zvuky zľava a sprava tak, že sa zvýši virtuálna vzdialenosť medzi dvoma reproduktormi. Toto širšie pásmo výrazne zdokonalí stereofónny efekt a dodá zvuku prirodzenejší rozmer. Incredible Surround™ umožňuje zažiť úplne priestorový zvuk s väčšou hĺbkou a šírkou zvuku bez použitia dodatočných reproduktorov.

 • Extrahujte hudbu z diskov CD, rádia a systému karaoke do zariadenia USB

  Vďaka tejto šikovnej funkcii môžete jednoducho počúvať všetok svoj hudobný obsah na Hi-Fi systéme priamo z prenosného MP3 prehrávača. Stačí jednoducho skopírovať obsah karaoke a hudobný obsah z diskov CD, rozhlasových programov alebo zvukového vstupu z vášho systému priamo do zariadenia USB. Uchovajte svoje obľúbené kazetové pásky a preveďte ich obsah do formátu MP3 - a to bez použitia počítača. Môžete tiež vopred nastaviť časovač nahrávania svojej obľúbenej rozhlasovej relácie, čím sa relácia automaticky nahrá do zariadenia USB.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať