Mini HiFi systém

  Mini HiFi systém

  Posadnutí zvukom

  Pre nekonečné vychutnávanie hudby vám mini Hi-Fi systém Philips ponúka menič na 3 disky CD, 30 hodín nepretržitého prehrávania a funkciu extrahovať všetku vašu hudbu – z diskov CD, tunera a karaoke – priamo do USB zariadenia. A funkcie Max Sound a Dynamic Bass Boost navyše zaručujú vynikajúci zvuk. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Mini HiFi systém

600 W, subwoofer, Menič na 3 CD FWM608/12 Nájsť podobné výrobky

Posadnutí zvukom

 • MAX Sound pre okamžité zvýšenie výkonu

  MAX Sound pre okamžité zvýšenie výkonu

  Technológia MAX Sound vytvára okamžité zvýšenie intenzity basov, maximalizuje výkon hlasitosti a vytvára ten najúžasnejší zážitok z počúvania, a to všetko stlačením jediného tlačidla. Prepracované elektronické obvody presne zmerajú existujúce zvukové nastavenia a hlasitosť, a okamžite zvýšia intenzitu basov a hlasitosť na maximálnu úroveň bez skreslenia. Výsledkom je zreteľné zosilnenie zvukového spektra a hlasitosti a výrazné oživenie zvuku, ktorý posunie hudbu do úplne inej úrovne.

 • Dvojitý zosilňovač pre lepší zvukový výkon

  Dvojitý zosilňovač pre lepší zvukový výkon

  Dvojitý zosilňovač poskytuje vylepšený zvukový výkon – zníži intermoduláciu medzi basovým reproduktorom a výškovým reproduktorom, keďže každý prevodník je zosilňovaný vlastným vyhradeným zosilňovačom. Výsledkom je hlboký a výkonný basový zvuk, ktorý má vysoký účinok bez toho, aby príliš zasahoval do vyšších frekvencií, takže sa zachová ich čistota a detaily. Pri použití v kombinácii s precíznou konštrukciou aktívnych výhybiek sa dosahuje lepšia kontrola fázovej a frekvenčnej odozvy každého prevodníka, vďaka čomu sa dosahuje vyváženejší a prirodzenejší zvuk.

 • Prehrávanie MP3/WMA-CD, CD a CD-RW

  Prehrávanie MP3/WMA-CD, CD a CD-RW

  Technológia kompresie zvuku umožňuje, aby sa veľkosť veľkých súborov s digitálnou hudbou až 10-násobne zmenšila bez radikálneho zníženia kvality zvuku. MP3 alebo WMA predstavujú dva z formátov kompresie, ktoré Vám umožnia vychutnávať si svet digitálnej hudby na prehrávači Philips. Prevezmite MP3 alebo WMA piesne z autorizovaných hudobných stránok na internete, prípadne vytvorte svoje vlastné hudobné súbory vo formáte MP3 alebo WMA tak, že skonvertujete svoje hudobné disky CD a prenesiete ich do prehrávača.

 • MP3 prepojenie pre prehrávanie prenosnej hudby

  MP3 prepojenie pre prehrávanie prenosnej hudby

  MP3 prepojenie umožňuje priame prehrávanie MP3 súborov z prenosného prehrávača médií. Okrem toho, že vám umožní vychutnať si obľúbenú hudbu v špičkovej kvalite na vašom zvukovom systéme, prináša MP3 prepojenie aj výnimočne pohodlnú obsluhu, pretože stačí jednoducho pripojiť váš MP3 prehrávač k zvukovému systému.

 • USB Direct pre prehrávanie hudby vo formáte MP3/WMA

  USB Direct pre prehrávanie hudby vo formáte MP3/WMA

  Vďaka režimu USB Direct stačí jednoducho pripojiť zariadenie USB k portu USB na zariadení Philips a vaša digitálna hudba sa bude prehrávať priamo z daného zariadenia Philips.

 • Karaoke pre nekonečnú zábavu plnú spevu

  Karaoke pre nekonečnú zábavu plnú spevu

  Funkcia Karaoke na vašom DVD prehrávači zabezpečuje nekonečnú zábavu a maximálny vychutnanie zvuku a spievania. Váš výkon môžete zdokonaliť pridaním "echo" efektu k vášmu hlasu. Klávesové ovládanie vám umožní vybrať vhodný kláves pre váš osobný vokálový rozsah.

 • Menič na 3 disky umožňuje pohodlné prehrávanie viacerých diskov

  Menič na 3 disky umožňuje pohodlné prehrávanie viacerých diskov

  Vďaka meniču na tri disky na prehrávanie hudby si môžete kedykoľvek zvoliť medzi tromi odlišnými diskami CD vo vnútri zariadenia. Táto pohodlná funkcia vám umožňuje počúvať široké spektrum hudby, pričom nie je potrebné neustále meniť vložené disky CD.

 • Celkový výstupný výkon 600 W RMS

  Tento systém má celkový výstupný výkon 600 W RMS. RMS (Root Mean Square) znamená strednú kvadratickú hodnotu, čo je typické meranie zvukového výkonu, presnejšie elektrického výkonu prenášaného zo zvukového zosilňovača do reproduktora, ktorý sa meria vo wattoch. Množstvo elektrického výkonu privedeného do reproduktora a jeho citlivosť určujú dosahovaný zvukový výkon. Čím je wattový výkon vyšší, tým lepší zvukový výkon reproduktor dosahuje.

 • Rip-plus na jednodotykové nahrávanie MP3 z viacerých zdrojov

  Pomocou tejto inteligentnej funkcie môžete extrahovať požadovaný hudobný obsah z diskov CD, kazetových pások (ak je súčasťou výbavy) či ľubovoľného iného zariadenia s pripojením Line-in cez hi-fi systém priamo na úložné zariadenie USB a kartu SD (ak je súčasťou výbavy) do formátu MP3 – bez použitia počítača.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať