IronCare

  Kazeta proti vodnému kameňu

  Kazeta proti vodnému kameňu*

  Kazeta proti vodnému kameňu je vhodná pre filter na odstraňovanie vodného kameňa IronCare. Zaručí optimálny výkon vášho filtra na odstraňovanie vodného kameňa a uchová vynikajúci výstup pary. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

IronCare Kazeta proti vodnému kameňu

Znižuje tvorbu vodného kameňa o 99 %, Vhodná pre systém IronCare, Balenie s 1 kazetou, Mimoriadne rýchla filtrácia GC025/10 Nájsť podobné výrobky

Kazeta proti vodnému kameňu*

Vhodná pre filter na odstraňovanie vodného kameňa IronCare GC024

 • Z vody pre vašu žehličku odfiltruje až 99 % vodného kameňa*

  Z vody pre vašu žehličku odfiltruje až 99 % vodného kameňa*

  Ionomeničová živica, ktorá tvorí náplň kazety, odstráni z vody z vodovodu až 99 %* vodného kameňa a vytvorí upravenú vodu, ktorú možno použiť na žehlenie. *Maximálne 25 l upravenej vody pri tvrdosti 8,4 dH

 • Zabezpečí stály prúd pary z vašej žehličky

  Zabezpečí stály prúd pary z vašej žehličky

  Demineralizovaná voda zo systému IronCare zabráni rýchlemu usadzovaniu vodného kameňa v žehličke – vo vnútri žehliacej plochy a v generátore pary. Čiastočky vodného kameňa nebudú upchávať naparovacie otvory, takže budete môcť vždy využívať konštantný prúd pary vychádzajúci zo žehličky, vďaka čomu bude žehlenie príjemnejšie.

 • Zabráni zašpineniu odevov vodným kameňom

  Zabráni zašpineniu odevov vodným kameňom

  Mimoriadne účinná kazeta pomáha predchádzať usadzovaniu vodného kameňa. Vaše drahé šaty sa počas žehlenia nezničia usadeninami vodného kameňa. Budete vo svojom dokonale vyžehlenom oblečení vždy vyzerať skvele.

 • Mimoriadne rýchla filtrácia na rýchle prefiltrovanie vody

  Mimoriadne rýchla filtrácia na rýchle prefiltrovanie vody

  Špeciálne navrhnutá kazeta umožňuje rýchly prietok vody, vďaka čomu nemusíte čakať a môžete začať ihneď žehliť. Systém IronCare môžete položiť vedľa seba a kedykoľvek doplniť vodu do žehličky bez toho, aby ste zakaždým museli ísť so žehličkou k umývadlu.

 • Vymeňte kazetu, keď sa zmení farba

  Vymeňte kazetu, keď sa zmení farba

  Farba kazety sa bude postupne meniť zhora nadol v závislosti od množstva upravenej vody. Vďaka tejto zmene farby z modrej na hnedú budete vedieť odhadnúť životnosť vašej kazety. Keď sa farba zmení úplne na hnedú, vymeňte kazetu, aby ste zaistili optimálny výkon vášho zariadenia.

 • Až 3 mesiace žehlenia

  Až 3 mesiace žehlenia

  Tvrdosť vody býva v rôznych oblastiach odlišná, rovnako ako počet hodín žehlenia týždenne v rôznych domácnostiach. Preto sa na základe týchto faktorov môže líšiť aj životnosť kazety. 1 kazeta vydrží maximálne 3 mesiace žehlenia.

 • Vhodná pre filter na odstraňovanie vodného kameňa IronCare

  Vhodná pre filter na odstraňovanie vodného kameňa IronCare

  Náhradné kazety zabezpečia optimálny výkon vášho filtra na odstraňovanie vodného kameňa IronCare.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • *maximálne 12 l upravenej vody pri tvrdosti 16,8 dh
 • *testované na naparovacej žehličke Philips série GC5000 pri tvrdosti vody 16,8 ˚dH, so zameraním iba na usádzanie vodného kameňa (a jeho vplyv)
 • Je možné, že výrobok bude vyzerať tmavšie a mokrejšie ako na obrázku na obale, pretože bol vopred ošetrený demineralizovanom vodou na zabezpečenie najlepšieho výkonu.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať