PerfectCare Performer

Naparovací žehliaci systém

  PerfectCare Performer

  Naparovací žehliaci systém

  Výkonný nepretržitý výstup pary pre mimoriadne rýchle žehlenie

  Naparovací žehliaci systém Philips PerfectCare Performer zabezpečí skutočne jednoduché a výkonné žehlenie bez spálenia. Výkonný nepretržitý výstup pary preniká hlboko a nepretržite do vláken a jednoducho odstraňuje všetky záhyby. Zobraziť všetky výhody

 • Výkonný nepretržitý výstup pary pre mimoriadne rýchle žehlenie

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

PerfectCare Performer Naparovací žehliaci systém

Max. tlak pary 6, 5 baru, Zosilnená para až 390 g, SoftGrip, Odnímateľná 1, 8 l nádržka na vodu GC8731/20 Nájsť podobné výrobky

Výkonný nepretržitý výstup pary pre mimoriadne rýchle žehlenie

Tichá technológia a 1,8 l oddeliteľná nádoba na vodu

 • Odnímateľná 1,8 l nádoba na vodu, až 2 hodiny žehlenia

  Odnímateľná 1,8 l nádoba na vodu, až 2 hodiny žehlenia

  Nádoba na vodu sa dá odňať a poľahky doplniť z kohútika. Veľký plniaci otvor zabezpečuje rýchly priebeh dopĺňania. Vďaka 1,8 l kapacite nádoby na vodu môžete bez dopĺňania vody žehliť až 2 hodiny.

 • Kontinuálna para až 120 g/min.

  Kontinuálna para až 120 g/min.

  Čím viac pary, tým rýchlejšie sa žehlí. Jedinečná technológia naparovacieho žehliaceho systému Philips dodáva výkonnú paru, vďaka čomu je žehlenie jednoduchšie, kvalitnejšie a rýchlejšie.

 • Úspora energie v režime ECO

  Úspora energie v režime ECO

  Vďaka režimu ECO so zníženým množstvom pary dokážete ušetriť energiu bez toho, aby sa zhoršila kvalita žehlenia.

 • Žehlite všetko od džínsov až po hodváb bez potreby nastavovania teploty

  Žehlite všetko od džínsov až po hodváb bez potreby nastavovania teploty

  „Teraz môžete žehliť všetko od džínsov až po hodváb bez potreby nastavovania teploty žehliacej plochy. Máte záruku, že nedôjde k prepáleniu na akomkoľvek type tkanín na žehlenie. Prevratná technológia spája 1) pokročilý procesor Smart Control na presné ovládanie teploty žehliacej plochy. Už nemusíte nastavovať teplotu 2) naparovací systém Compact ProVelocity s väčším množstvom pary na rýchlejšie žehlenie. Umožňuje vytvoriť kompaktnejší naparovací žehliaci systém na jednoduchšie uskladnenie.“

 • Vhodný na používanie s vodou z vodovodu, ktorú môžete doplniť kedykoľvek počas žehlenia

  Vhodný na používanie s vodou z vodovodu, ktorú môžete doplniť kedykoľvek počas žehlenia

  Váš naparovací žehliaci systém je navrhnutý na používanie vody z vodovodu. Ak vám počas žehlenia dôjde voda v zásobníku na vodu, môžete ju jednoducho doliať bez čakania alebo vypínania spotrebiča.

 • Horúcu žehliacu plochu môžete nechať bezpečne položenú na žehliacej doske

  Horúcu žehliacu plochu môžete nechať bezpečne položenú na žehliacej doske

  Inovatívna technológia OptimalTEMP od spoločnosti Philips zaručuje, že nedôjde k prepáleniu na akomkoľvek type tkanín na žehlenie. Počas žehlenia tak nemusíte odkladať žehličku na základňu – jednoducho nechajte horúcu žehliacu plochu položenú priamo na šatstve alebo bavlnenej žehliacej doske bez ďalších pomôcok na odkladanie. Žehlička nepoškodí vaše tkaniny na žehlenie ani dosku. Takto je žehlenie jednoduchšie a zároveň šetrí vaše zápästie.

 • Testovaná a schválená nezávislými odborníkmi na textil

  Testovaná a schválená nezávislými odborníkmi na textil

  Túto žehličku testovali a vďaka jej vynikajúcim výkonom schválili nezávislí odborníci inštitútov, ktoré sa zameriavajú na textil, ako sú napríklad DWI, IWTO alebo Woolmark. Program Woolmark Apparel Care pomáha používateľom identifikovať kvalitné výrobky, ktoré spoločnosť Woolmark schválila na používanie pri produktoch z vlny. Spoločnosť Philips je zatiaľ jedinou spoločnosťou, ktorej sa s technológiou OptimalTEMP podarilo získať zlatý certifikát spoločnosti Woolmark. Môžete si byť istí, že výrobky s certifikáciou Apparel Care od spoločnosti Woolmark sú ideálnou voľbou pre akékoľvek vlnené oblečenie.

 • Dokonalý žehliaci výkon pri minimálnom hluku

  Dokonalý žehliaci výkon pri minimálnom hluku

  Vychutnajte si žehlenie v kruhu rodiny alebo pri sledovaní televízie, bez rušenia hlukom z generátora pary. Tichá technológia vytvára výkonnú paru s minimom hluku. Generátor pary je vybavený tlmiacou platformou, ktorá potláča hluk spôsobený vibráciami čerpadla a súčasne dodáva výkonnú nepretržitú paru.

 • Naparovací systém CompatProVelocity: nepretržité naparovanie pre všetky vaše potreby

  Voda sa prečerpáva z nádoby na vodu do žehličky prostredníctvom vysokotlakového čerpadla. V parnej komore sa vysokou rýchlosťou pohybuje veľké množstvo pary. To umožňuje mimoriadne výkonné nepretržité naparovanie zo žehliacej plochy bez kondenzácie vody.

 • Ľahší generátor pary od spoločnosti Philips

  Vďaka revolučnej technológii ProVelocity môžeme vašu naparovaciu žehličku urobiť kompaktnejšou ako kedykoľvek predtým. Kompaktný naparovací systém sa ľahko zmestí do vašej žehliacej dosky, čím sa žehlenie stane pohodlnejším. Okrem toho zaberie naparovací systém oveľa menej miesta.

 • Inteligentný systém odstránenia vodného kameňa Calc Clean so zvukovým a svetelným upozornením

  Inteligentný systém odstránenia vodného kameňa Calc Clean je integrovaná funkcia na odstraňovanie vodného kameňa a čistenie systému. Po každých 10 hodinách žehlenia vám naparovací žehliaci systém pomocou zvukového a svetelného upozornenia pripomenie, aby ste zo systému odstránili vodný kameň. Vďaka nádobe Calc Clean na odstraňovanie vodného kameňa nemusíte žehličku počas procesu odstraňovania vodného kameňa držať a môžete ju pohodlne položiť na nádobu. Po dokončení procesu sa všetka znečistená voda zachytí v nádobe a váš naparovací žehliaci systém môžete opäť používať.

 • Pripravená na použitie do 2 minút s neobmedzeným dopĺňaním

  Para je pripravená na použitie do 2 minút a môžete ju doplniť kedykoľvek počas žehlenia.

 • SoftGrip: úžasne pohodlné držadlo

  Mäkký povrchový materiál v hornej časti držadla žehličky je jemný na dotyk. Špeciálny vzor na zlepšenie úchopu zabezpečí pohodlnejšiu manipuláciu pri žehlení.

 • Max. tlak pary 6,5 baru

  Čím viac pary, tým rýchlejšie je žehlenie. Žehlička vytvára konzistentný silný prúd pary, ktorý prenikne hlboko dovnútra oblečenia, vďaka čomu bude žehlenie rýchlejšie a kvalitnejšie. Množstvo pary si môžete prispôsobiť podľa svojich potrieb.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať