Tlakový žehliaci systém

  Tlakový žehliaci systém

  Výkonné a bezproblémové žehlenie

  Tento výkonný a rýchly žehliaci systém vás zbaví námahy pomocou jedinečnej funkcie Auto Calc-Clean. Už nemusíte odstraňovať vodný kameň zo systému - tento systém to vykoná za vás. Zabezpečí dokonalé bezproblémové potešenie zo žehlenia Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

9000 series Tlakový žehliaci systém

Funkcia Auto Calc Clean GC9040/02 Nájsť podobné výrobky

Výkonné a bezproblémové žehlenie

Jedinečná funkcia Auto Calc-Clean

 • Ergonomická a ľahká 1,2 kg žehlička

  Ergonomický dizajn tejto žehličky umožňuje pohodlné žehlenie, lebo odľahčuje namáhanie zápästia. Nahor sklonená rúčka zaistí prirodzenú polohu a znižuje námahu pri žehlení. Dizajn žehličky tiež zabraňuje opakovaným pohybom spôsobovaným pokladaním žehličky na pätu. Žehlička je ľahká (1,2 kg), čím umožňuje jednoduché a pohodlné žehlenie.

 • SteamGlide je žehliaca plocha špičkovej kvality od spoločnosti Philips

  Žehliaca plocha SteamGlide je najlepšia žehliaca plocha naparovacej žehličky od spoločnosti Philips. Má vysokú odolnosť proti poškriabaniu, hladko sa kĺže a ľahko čistí.

 • Tlak až 5 barov

  Tlak až 5 barov

  Čím viac pary, tým rýchlejšie je žehlenie. Žehlička vytvára konzistentný silný prúd pary, ktorý prenikne hlboko do vnútra oblečenia, vďaka čomu bude žehlenie rýchlejšie a kvalitnejšie. Intenzitu pary si môžete prispôsobiť podľa svojich potrieb.

 • Kontinuálna para až 120 g/min.

  Kontinuálna para až 120 g/min.

  Čím viac pary, tým rýchlejšie sa žehlí. Jedinečná technológia naparovacieho žehliaceho systému Philips dodáva výkonnú paru, vďaka čomu je žehlenie jednoduchšie, kvalitnejšie a rýchlejšie.

 • Pevne zaistite žehličku do základne

  Pevne zaistite žehličku do základne

  Váš naparovací žehliaci systém je dodávaný so zaistením pri prenášaní. Žehličku môžete bezpečne uzamknúť na základni, vďaka čomu sa zníži nebezpečenstvo popálenia na horúcej žehliacej platni. Naparovací žehliaci systém takisto môžete jednoducho prenášať.

 • Automaticky odstráni vodný kameň z Vášho systému

  Automaticky odstráni vodný kameň z Vášho systému

  Funkcia Auto Calc-Clean automaticky odstráni vodný kameň zo žehliaceho systému. Keď je čas na čistenie systému, automaticky sa aktivuje 2-minútový cyklus odstraňovania vodného kameňa. Všetko, čo musíte urobiť, je vyprázdniť oddeliteľnú oplachovaciu nádržku. Váš systém bude stále taký nový a výkonný ako v deň, kedy ste ho zakúpili.

 • Jednoduché odkladanie šnúry jedným dotykom - stačí stlačiť tlačidlo

  Jednoduché odkladanie šnúry jedným dotykom - stačí stlačiť tlačidlo

  Vďaka automatickému navíjaniu šnúry stačí stlačiť tlačidlo a napájací kábel sa automaticky navinie.

 • Keď necháte žehličku bez dozoru, systém sa automaticky vypne

  Keď necháte žehličku bez dozoru, systém sa automaticky vypne

  Pre vašu bezpečnosť funkcia automatického bezpečnostného vypnutia vypne žehliaci systém, keď ho necháte bez dozoru. Žehliaci systém sa znovu aktivuje stlačením ľubovoľného tlačidla.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať