Žehlenie
Naparovací žehliaci systém
Naparovací žehliaci systém s tlakom pary až 6 barov

PerfectCare Silence Naparovací žehliaci systém

Tlak až 6 barov, Zosilnená para 290 g, Zaistenie pri prenášaní, Odnímateľná 1, 5 l nádržka na vodu GC9540/02 Nájsť podobné výrobky
 • Mimoriadne rýchle a tiché žehlenie

  • Logo Philips Green

  PerfectCare Silence

  Naparovací žehliaci systém

  GC9540/02 Nájsť podobné výrobky

  Vychutnajte si žehlenie v rodinnom kruhu pri sledovaní televízie a bez rušenia hlukom. Naparovacia žehlička Philips PerfectCare Silence kombinuje výkonnú paru a rýchle a tiché žehlenie. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Mimoriadne rýchle a tiché žehlenie

bez potreby nastavovania teploty

 • Technológia Silent Steam: silný prúd pary s minimálnou hlučnosťou

  Vychutnajte si žehlenie v kruhu rodiny, pri sledovaní televízie, bez rušenia hlukom z generátora pary. Technológia Silent Steam zaručuje tichý a silný prívod pary. Naparovacia žehlička je vybavená tlmiacimi parovými filtrami, ktoré potláčajú hluk pary, a platňou na absorpciu hluku, ktorá znižuje mieru hlučnosti čerpadla v základni.

 • Žehlite všetko od džínsov až po hodváb bez potreby nastavovania teploty

  Teraz môžete žehliť čokoľvek od džínsov až po hodváb bez akejkoľvek potreby nastavovať teplotu. Garantujeme, že na žiadnej textílii, ktorá sa smie žehliť, nedôjde k spáleninám. Prevratná technológia spája 1) pokročilý procesor Smart Control na presné ovládanie teploty žehliacej plochy, pričom teplotu nemusíte vôbec nastavovať, a 2) výkonnú cyklónovú naparovaciu komoru, ktorá umožňuje výkonné a rovnomerné dávkovanie pary, vďaka čomu je žehlenie jednoduchšie a rýchlejšie.

 • Jednoduché a účinné odstraňovanie vodného kameňa, ktoré predĺži životnosť spotrebiča

  Mimoriadne dlhotrvajúci výkon pri naparovaní: exkluzívna funkcia Easy De-Calc vyvinutá spoločnosťou Philips poskytuje ideálny spôsob, ako sa zbaviť vodného kameňa a predĺžiť životnosť naparovacieho žehliaceho systému. Vaša žehlička vám pomocou svetelného a zvukového indikátora pripomenie, kedy je potrebné vykonať čistenie. Keď je žehlička studená, jednoducho otvorte gombík Easy De-Calc a vypusťte znečistenú vodu a usadeniny do pohárika.

 • Úspora energie v režime ECO

  Vďaka režimu ECO so zníženým množstvom pary dokážete ušetriť energiu bez toho, aby sa zhoršila kvalita žehlenia.

 • SteamGlide je nová kvalitná žehliaca plocha značky Philips

  Nová žehliaca plocha SteamGlide je najlepšia žehliaca plocha od spoločnosti Philips. Má vysokú odolnosť proti poškriabaniu, hladko sa kĺže a ľahko čistí.

 • Vhodný na používanie s vodou z vodovodu, ktorú môžete doplniť kedykoľvek počas žehlenia

  Váš naparovací žehliaci systém je navrhnutý na používanie vody z vodovodu. Ak vám počas žehlenia dôjde voda v zásobníku na vodu, môžete ju jednoducho doliať bez čakania alebo vypínania spotrebiča.

 • Pevne zaistite žehličku do základne

  Váš naparovací žehliaci systém je dodávaný so zaistením pri prenášaní. Žehličku môžete bezpečne uzamknúť na základni, vďaka čomu sa zníži nebezpečenstvo popálenia na horúcej žehliacej platni. Naparovací žehliaci systém takisto môžete jednoducho prenášať.

 • Horúcu žehliacu plochu môžete nechať bezpečne položenú na žehliacej doske

  Inovatívna technológia OptimalTEMP od spoločnosti Philips zaručuje, že nedôjde k prepáleniu na akomkoľvek type tkanín na žehlenie. Počas žehlenia tak nemusíte odkladať žehličku na základňu – jednoducho nechajte horúcu žehliacu plochu položenú priamo na šatstve alebo bavlnenej žehliacej doske bez ďalších pomôcok na odkladanie. Žehlička nepoškodí vaše tkaniny na žehlenie ani dosku. Takto je žehlenie jednoduchšie a zároveň šetrí vaše zápästie.

 • Funkcia automatického bezpečnostného vypnutia automaticky vypne

  Funkcia automatického bezpečnostného vypnutia automaticky vypne spotrebič, ak sa nepoužíva po dobu 10 minút, čím sa šetrí energia.

 • Pripravená na použitie do 2 minút s neobmedzeným dopĺňaním

  Para je pripravená na použitie do 2 minút a môžete ju doplniť kedykoľvek počas žehlenia.

 • Testovaná a schválená nezávislými odborníkmi na textil

  Túto žehličku testovali a vďaka jej vynikajúcim výkonom schválili nezávislí odborníci inštitútov, ktoré sa zameriavajú na textil, ako sú napríklad DWI, IWTO alebo Woolmark. Program Woolmark Apparel Care pomáha používateľom identifikovať kvalitné výrobky, ktoré spoločnosť Woolmark schválila na používanie pri produktoch z vlny. Spoločnosť Philips je zatiaľ jedinou spoločnosťou, ktorej sa s technológiou OptimalTEMP podarilo získať zlatý certifikát spoločnosti Woolmark. Môžete si byť istí, že výrobky s certifikáciou Apparel Care od spoločnosti Woolmark sú ideálnou voľbou pre akékoľvek vlnené oblečenie.

 • Tlak až 6 barov

  Čím viac pary, tým rýchlejšie je žehlenie. Žehlička vytvára konzistentný silný prúd pary, ktorý prenikne hlboko do vnútra oblečenia, vďaka čomu bude žehlenie rýchlejšie a kvalitnejšie. Intenzitu pary si môžete prispôsobiť podľa svojich potrieb.

 • Odnímateľný 1,5 l zásobník na vodu, až 2 hod. žehlenia

  Zásobník na vodu sa dá odňať a poľahky doplniť z kohútika. Veľký plniaci otvor zabezpečuje rýchly priebeh dopĺňania. Vďaka 1,5 l kapacite zásobníka na vodu môžete bez dopĺňania vody žehliť až 2 hodiny.

Zobraziť všetky špecifikácie

Príslušenstvo k tomuto výrobku

Zobraziť všetko príslušenstvo

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať