Žehlenie
Naparovací žehliaci systém
Naparovací žehliaci systém s tlakom pary až 6,7 bar

PerfectCare Elite Naparovací žehliaci systém

Tlak až 6, 7 bar, Zosilnená para 470 g, Zaistenie pri prenášaní, Odnímateľná 1, 8 l nádržka na vodu GC9630/20 Nájsť podobné výrobky
 • Najúčinnejšia para pre najrýchlejšie žehlenie*

  PerfectCare Elite

  Naparovací žehliaci systém

  GC9630/20 Nájsť podobné výrobky

  PerfectCare Elite je najlepší a najúčinnejší naparovací žehliaci systém od spoločnosti Philips. S technológiou OptimalTEMP môžete teraz žehliť všetko od džínsov až po hodváb bez potreby nastavovania teploty. Máte záruku, že pri žehlení nedôjde k prepáleniu žiadneho typu tkaniny. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Najúčinnejšia para pre najrýchlejšie žehlenie*

Neuveriteľne pohodlné žehlenie

 • Jednoduché a účinné odstraňovanie vodného kameňa, ktoré predĺži životnosť spotrebiča

  Mimoriadne dlhotrvajúci výkon pri naparovaní: exkluzívna a optimálne umiestnená funkcia Easy De-Calc Plus vyvinutá spoločnosťou Philips poskytuje ideálny spôsob, ako sa zbaviť vodného kameňa a predĺžiť životnosť naparovacieho žehliaceho systému. Vaša žehlička vám pomocou svetelného a zvukového indikátora pripomenie, kedy je potrebné vykonať čistenie. Keď je žehlička studená, jednoducho otvorte gombík Easy De-Calc a vypusťte znečistenú vodu a usadeniny do pohárika.

 • Úspora energie v režime ECO

  Použitím režimu ECO, so zníženým množstvom pary, môžete ušetriť energiu bez toho, aby sa zhoršili výsledky žehlenia. Pre rýchlejšie žehlenie prepnite do režimu Turbo, ktorý vytvára viac pary.

 • ľahká žehlička uľahčuje žehlenie, ktoré je tak oveľa pohodlnejšie

  Tento naparovací žehliaci systém má ideálnu hmotnosť: je neuveriteľne ľahký a pohodlne sa s ním manipuluje. Ľahko sa kĺže po odevoch, okamžite odstraňuje aj tie najnepoddajnejšie záhyby a znižuje namáhanie zápästia. Aj zvislé naparovanie je s ním veľmi jednoduché a účinné. Teraz môžete pohodlne a účinne odstraňovať záhyby aj zvislo z odevov pre jemné pranie, ako sú saká, šaty a dokonca aj odevov so zošitými záhybmi, ozdobami, gombíkmi atď., ktoré sa ťažko žehlia.

 • Najúčinnejšia para pre najrýchlejšie výsledky žehlenia*

  Inovatívny naparovací systém vytvára mimoriadne silný prúd pary, ktorá preniká hlboko dovnútra oblečenia, vďaka čomu je žehlenie rýchlejšie a kvalitnejšie. Intenzitu pary môžete regulovať podľa svojich potrieb.

 • Žehlite všetko od džínsov až po hodváb bez potreby nastavovania teploty

  Teraz môžete žehliť všetko od džínsov až po hodváb bez potreby nastavovať teplotu. Máte záruku, že pri žehlení nedôjde k prepáleniu žiadneho typu tkaniny. Prevratná technológia spája 1) pokročilý procesor Smart Control na presné ovládanie teploty žehliacej plochy, 2) mimoriadne výkonné viackomorové zariadenie cyklónovej pary, ktoré dodáva silnejší súvislý prúd pary, a ultraľahká žehlička, ktorá uľahčuje a urýchľuje žehlenie.

 • Vhodný na používanie s vodou z vodovodu, ktorú môžete doplniť kedykoľvek počas žehlenia

  Váš naparovací žehliaci systém je navrhnutý na používanie vody z vodovodu. Ak vám počas žehlenia dôjde voda v zásobníku na vodu, môžete ju jednoducho doliať bez čakania alebo vypínania spotrebiča.

 • Horúcu žehliacu plochu môžete nechať bezpečne položenú na žehliacej doske

  Inovatívna technológia OptimalTEMP od spoločnosti Philips zaručuje, že nedôjde k prepáleniu na akomkoľvek type tkanín na žehlenie. Počas žehlenia tak nemusíte odkladať žehličku na základňu – jednoducho nechajte horúcu žehliacu plochu položenú priamo na šatstve alebo bavlnenej žehliacej doske bez ďalších pomôcok na odkladanie. Žehlička nepoškodí vaše tkaniny na žehlenie ani dosku. Takto je žehlenie jednoduchšie a zároveň šetrí vaše zápästie.

 • Funkcia automatického bezpečnostného vypnutia automaticky vypne

  Funkcia automatického bezpečnostného vypnutia automaticky vypne spotrebič, ak sa nepoužíva po dobu 10 minút, čím sa šetrí energia.

 • Testovaná a schválená nezávislými odborníkmi na textil

  Túto žehličku testovali a vďaka jej vynikajúcim výkonom schválili nezávislí odborníci inštitútov, ktoré sa zameriavajú na textil, ako sú napríklad DWI, IWTO alebo Woolmark. Program Woolmark Apparel Care pomáha používateľom identifikovať kvalitné výrobky, ktoré spoločnosť Woolmark schválila na používanie pri produktoch z vlny. Spoločnosť Philips je zatiaľ jedinou spoločnosťou, ktorej sa s technológiou OptimalTEMP podarilo získať zlatý certifikát spoločnosti Woolmark. Môžete si byť istí, že výrobky s certifikáciou Apparel Care od spoločnosti Woolmark sú ideálnou voľbou pre akékoľvek vlnené oblečenie.

 • Naša najkĺzavejšia žehliaca plocha

  Naša najkĺzavejšia žehliaca plocha, najodolnejšia voči poškriabaniu, ocenená piatimi hviezdičkami, s integrovanou titánovo-oxidovou vrstvou

 • Tlak až 6,7 bar

  Čím viac pary, tým rýchlejšie je žehlenie. Žehlička vytvára konzistentný silný prúd pary, ktorý prenikne hlboko do vnútra oblečenia, vďaka čomu bude žehlenie rýchlejšie a kvalitnejšie. Intenzitu pary si môžete prispôsobiť podľa svojich potrieb.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Hmotnosť žehličky a množstvo pary (norma IEC60311), verzus 10 najpredávanejších naparovacích žehliacich systémov; testované v decembri 2014

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať