PerfectCare Elite

Naparovací žehliaci systém

  • KA

  PerfectCare Elite

  Naparovací žehliaci systém

  Najúčinnejšia para pre najrýchlejšie žehlenie*

  PerfectCare Elite je najlepší a najúčinnejší naparovací žehliaci systém od spoločnosti Philips. S technológiou OptimalTEMP môžete teraz žehliť všetko od džínsov až po hodváb bez potreby nastavovania teploty. Máte záruku, že pri žehlení nedôjde k prepáleniu žiadneho typu tkaniny. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

PerfectCare Elite Naparovací žehliaci systém

Max. tlak pary 6, 7 baru, Zosilnená para až 470 g, nádoba na vodu s objemom 1, 8 l, Odnímateľná nádoba na vodu GC9630/20 Nájsť podobné výrobky

Najúčinnejšia para pre najrýchlejšie žehlenie*

s ultra ľahkou žehličkou

 • Veľká oddeliteľná nádržka na vodu pre jednoduché plnenie

  Veľká oddeliteľná nádržka na vodu pre jednoduché plnenie

  Odnímateľná nádoba na vodu vám umožňuje kedykoľvek jednoducho doplniť vodu bez toho, aby ste zariadenie museli vypnúť. Nalievací otvor na vodu je veľký, preto môžete vodu jednoducho doplniť priamo pod vodovodným kohútikom. Objem nádoby je 1,8 l, takže môžete pohodlne žehliť až 2 hodiny bez prerušenia a bez toho, aby ste museli doplniť nádobu.

 • Usporte energiu v režime ECO

  Usporte energiu v režime ECO

  Režim ECO vám umožňuje ušetriť energiu bez zníženia kvality výsledkov žehlenia. Režim ECO používa znížené množstvo pary, ktoré však je dostatočné na to, aby vyžehlilo všetko vaše oblečenie.

 • Žehlite všetko od džínsov až po hodváb bez potreby meniť nastavenie teploty

  Žehlite všetko od džínsov až po hodváb bez potreby meniť nastavenie teploty

  S technológiou OptimalTEMP už nikdy nebudete musieť mrhať časom zmenami nastavenia teploty, čakaním, kým sa teplota zmení či triedením oblečenia. Žehlite látky od džínsov až po hodváb, vďaka kombinácii teploty a výkonnému kontinuálnemu výstupu pary zaručene nedôjde k prepáleniu žiadneho typu tkaniny.

 • Bezpečné ochranné zaistenie pri prenášaní

  Bezpečné ochranné zaistenie pri prenášaní

  Váš naparovací žehliaci systém sa dodáva so zaistením pri prenášaní, ktoré bezpečne uzamkne žehličku na základni bez toho, aby hrozilo riziko pošmyknutia či popálenia na horúcej žehliacej ploche. Prenášanie systému po dome a jeho vyberanie zo skladovacieho priestoru či ukladanie doň je bezpečné a jednoduché.

 • Horúcu žehliacu plochu môžete nechať bezpečne položenú na žehliacej doske

  Horúcu žehliacu plochu môžete nechať bezpečne položenú na žehliacej doske

  Inovatívna technológia OptimalTEMP zaručuje, že nedôjde k prepáleniu akýchkoľvek žehliteľných látok. Vďaka tomu môžete bez obáv žehliť, no tiež to znamená, že horúcu žehliacu plochu môžete nechať položenú priamo na bavlnenej žehliacej doske bez toho, aby sa akokoľvek poškodila. Vďaka tomu sa znižuje námaha vašich zápästí, pretože už tak často nemusíte odkladať žehličku na základňu a opäť ju skláňať.

 • Automatické vypnutie pre bezpečnosť a úsporu energie

  Automatické vypnutie pre bezpečnosť a úsporu energie

  Funkcia automatického bezpečnostného vypnutia automaticky vypne naparovací žehliaci systém, ak sa nepoužíva niekoľko minút. Šetrí tak energiu a dodáva vám pocit istoty.

 • Testovaná a schválená nezávislými odborníkmi na textil

  Testovaná a schválená nezávislými odborníkmi na textil

  Túto žehličku testovali a vďaka jej vynikajúcim výkonom schválili nezávislé odborné inštitúty, ktoré sa zameriavajú na textil, ako sú napríklad DWI, IWTO alebo Woolmark. Program Woolmark Apparel Care pomáha používateľom identifikovať kvalitné výrobky, ktoré spoločnosť Woolmark schválila na používanie pri produktoch z vlny. Philips je jedinou spoločnosťou vyrábajúcou žehličky, ktorej sa s technológiou OptimalTEMP podarilo získať zlatý certifikát spoločnosti Woolmark. Môžete si byť istí, že naše výrobky s certifikáciou Apparel Care od spoločnosti Woolmark sú ideálnou voľbou pre akékoľvek vlnené oblečenie.

 • Žehliaca plocha od spoločnosti Philips je nejkĺzavejšia a najodolnejšia voči poškriabaniu

  Žehliaca plocha od spoločnosti Philips je nejkĺzavejšia a najodolnejšia voči poškriabaniu

  Táto doposiaľ najšpičkovejšia žehliaca plocha T-ionic Glide od spoločnosti Philips zaručuje vynikajúcu kĺzavosť pre ešte bezproblémovejšie a rýchlejšie žehlenie. Má základňu z nehrdzavejúcej ocele, ktorá je tvrdšia a odolnejšia než hliníková, a integrovanú titánovo-oxidovú vrstvu pre zvýšenie odolnosti voči poškriabaniu. Navyše dôkladne navrhnutý tvar a vetracie otvory zlepšujú distribúciu pary pre ešte rýchlejšie odstránenie záhybov.

 • Výkonná para na neprekonateľné odstraňovanie záhybov

  Výkonná para na neprekonateľné odstraňovanie záhybov

  Pôžitok z mimoriadne rýchleho žehlenia môže byť teraz váš spolu s revolučnou technológiou. Výkonný nepretržitý výstup pary si poradí dokonca aj so zložitými záhybmi, hrubé látky sú vyžehlené ľahko a rýchlo. V prípade potreby je tu aj zosilnená para, ideálna na veľmi odolné záhyby či zvislé žehlenie.

 • Ľahká a pohodlná manipulácia

  Ľahká a pohodlná manipulácia

  Tento naparovací žehliaci systém má ideálnu hmotnosť: je neuveriteľne ľahký a pohodlne sa s ním manipuluje. Ľahko sa kĺže po odevoch, okamžite odstraňuje aj tie najnepoddajnejšie záhyby a znižuje namáhanie zápästia. Aj zvislé naparovanie je s ním veľmi jednoduché a účinné. Teraz môžete pohodlne a účinne odstraňovať záhyby aj zvislo z jemných odevov, ako sú napr. hodvábne blúzky, šaty, saká a dokonca aj z odevov so záhybmi, ozdobami, gombíkmi atď., ktoré sa ťažko žehlia.

 • Jednoduchý a výkonný systém odstraňovania vodného kameňa

  Jednoduchý a výkonný systém odstraňovania vodného kameňa

  Pravidelné odstraňovanie vodného kameňa chráni žehličku a zaručuje nepretržitý a maximálny výkon pary. Exkluzívny dizajn a ideálna poloha funkcie Easy De-Calc Plus umožňujú dokonalé odstránenie vodného kameňa a predlžujú tak životnosť vášho naparovacieho žehliaceho systému. Žehlička vás pomocou svetelnej aj zvukovej signalizácie upozorní, keď nastane čas na vyčistenie a odstránenie vodného kameňa. Keď zariadenie vychladne, jednoducho vyberte uzáver Easy De-Calc, zlejte znečistenú vodu a vodný kameň do hrnčeka a potom vylejte.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Hmotnosť žehličky a množstvo pary (norma IEC60311), verzus 10 najpredávanejších naparovacích žehliacich systémov; testované v decembri 2014

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať