WardrobeCare

Integrovaná žehliaca doska

  WardrobeCare

  Integrovaná žehliaca doska

  Polovičná námaha, dokonalé výsledky

  Integrovaný žehliaci systém Philips Wardrobe Care GC9940/05 umožňuje žehlenie bez námahy – od zostavenia až po odkladanie. Aktívna žehliaca doska v kombinácii s výkonnou žehličkou umožňuje dosahovať profesionálne výsledky pri žehlení aj u vás doma. Zobraziť všetky výhody

 • Polovičná námaha, dokonalé výsledky

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

WardrobeCare Integrovaná žehliaca doska

Kultový dizajn na kolieskach, skladacia doska GC9940/05 Nájsť podobné výrobky

Polovičná námaha, dokonalé výsledky

Integrovaný žehliaci systém

 • Systém ochrany proti vodnému kameňu DualProtect Anti-Calc umožňuje bezproblémové žehlenie

  Systém DualProtect Anti-calc zachytáva zo žehliaceho systému až 99 % vodného kameňa. Jednoducho sa obsluhuje a ochráni žehliaci systém pred vodným kameňom a predĺži jeho životnosť. Dvojitá ochrana je zabezpečovaná špeciálnymi kazetami, ktoré bránia prenikaniu vodného kameňa do systému a tiež extra oplachovacím cyklom po výmene kaziet. Dvojitá ochrana, vďaka ktorej môžete žehliť bez problémov a pokojne zabudnúť na vodný kameň.

 • Aktívna žehliaca doska s funkciou fúkania a prisatia

  Dokonalé žehlenie je teraz také ľahké. Aktívna žehliaca doska s funkciami fúkania a prisatia. S funkciou fúkania žehlíte na vzduchovom vankúši, čo je ideálny spôsob pre ľahké a jemné tkaniny, ktorý zabraňuje vzniku nepravidelných záhybov a lesklých plôch na tmavých tkaninách. Funkcia prisatia pomáha pridržiavať odev pevne na doske a umožňuje vytvárať na nohaviciach dokonalé puky.

 • Okraj v tvare košele umožňuje jednoduché žehlenie košieľ

  Teraz môžete konečne žehliť košele jednoduchým spôsobom. Vďaka jedinečnému tvaru dosky s jedným koncom špeciálne upraveným na košele bude ich žehlenie jednoduché a rýchle. Košele dokonale dosadnú na koniec dosky v tvare ramena, takže nie je potrebné ich po doske posúvať. Naraz tak môžete ožehliť oblasť chrbta aj pliec, čím ušetríte čas a námahu.

 • Jedinečná technológia OptimalTemp: bezstarostné žehlenie, nevyžaduje žiadne nastavovanie

  Jedinečný a revolučný systém OptimalTemp vždy ponúka dokonalú kombináciu pary a teploty pre všetko vaše oblečenie, takže budete môcť žehliť pokrčené miesta účinnejšie a šetrnejšie. Žehlenie bude pohodlné, bezpečné a rýchle. Už viac nemusíte nastavovať teplotu ani naparovanie, nevzniká riziko spálenia jemných tkanín a už nikdy nemusíte čakať, kým sa žehlička medzi žehlením rôznych tkanín zohreje alebo vychladne.

 • Elegantný dizajn na kolieskach so skladateľnou doskou

  Elegantný dizajn na kolieskach so skladacou doskou. Jedinečný dizajn systému Philips WardrobeCare z neho robí najjednoduchší rozkladací a odkladací systém s integrovanou doskou na trhu*. *Porovnávací test s najlepším konkurenčným výrobkom, SLG, máj 2011.

 • Rýchle žehlenie: tlak pary až 6 barov, výstupný prúd pary 120 g/min.

  Rýchle žehlenie: tlak pary až 6 barov, výstupný prúd pary 120 g/min.

  Rýchle žehlenie je možné vďaka tlaku pary až 6 barov a kontinuálnemu výstupu pary až 120 g/min. Vďaka vysokému výkonu technológie OptimalTemp je žehlenie so systémom WardrobeCare oveľa rýchlejšie v porovnaní s inými integrovanými doskami na trhu.* *Porovnávací test s najlepším konkurenčným výrobkom, SLG, máj 2011.

 • Integrovaná žehliaca doska s tlakovým generátorom pary

  Integrovaná žehliaca doska Philips s tlakovým generátorom pary.

 • Vertikálne žehlenie a naparovanie

  Vertikálne žehlenie a naparovanie

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať