SENSEO®

  SENSEO®

  Prostriedok na odstraň. vodného kameňa

  Fantastická čerstvo uvarená káva!

  Prostriedok na odstraňovanie vodného kameňa SENSEO® odstráni z vášho kávovaru SENSEO® vodný kameň a umožní vám tak naplno si vychutnať skvelú chuť čerstvej kávy SENSEO®. Pravidelné odstraňovanie vodného kameňa predĺži životnosť vášho kávovaru SENSEO®.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

SENSEO® Prostriedok na odstraň. vodného kameňa

Kompatibilné výrobky

Fantastická čerstvo uvarená káva!

Prostriedok na odstraňovanie vodného kameňa pre všetky prístroje SENSEO®

 • Najlepšie výsledky po celý čas

  Ak chcete s vaším kávovarom SENSEO® neustále dosahovať tie najlepšie výsledky, odstraňujte vodný kameň pomocou prostriedku na odstraňovanie vodného kameňa SENSEO®: pravidelné odstraňovanie vodného kameňa zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa, ktorý negatívne ovplyvňuje teplotu, objem šálky a chuť

 • Špeciálne vyvinutý pre modely SENSEO®

  Kyselina citrónová v tomto prostriedku na odstraňovanie vodného kameňa zlepší odstraňovanie vodného kameňa bez poškodenia kávovaru SENSEO®.

 • Prostriedok na odstraňovanie vodného kameňa pre všetky prístroje SENSEO®

  Odstraňovanie vodného kameňa je dôležitým prvkom údržby prístroja Senseo. Malo by sa vykonávať minimálne raz za tri mesiace, maximálne šesťkrát za rok! Udržiavanie prístroja Senseo bez čiastočiek vodného kameňa: Zaručí dosiahnutie maximálneho objemu kávy v šálke; Zaručí dosiahnutie maximálnej teploty kávy; Zníži úroveň hluku produkovaného prístrojom Senseo počas prípravy kávy; Zabráni poruchám prístroja Senseo; Predĺži životnosť prístroja Senseo.

 • Proces odstraňovania vodného kameňa pre všetky prístroje SENSEO®

  Proces odstraňovania vodného kameňa trvá približne jednu hodinu a nesmie sa prerušiť. V prístrojoch Senseo sa môže bezpečne používať len prostriedok na odstraňovanie vodného kameňa založený na kyseline citrónovej. Iné prostriedky, vrátane octu, môžu spôsobiť poškodenie prístroja alebo nedostatočne odstrániť kameň. Ak sa proces nevykoná správne, v prístroji môžu zostať zvyšky vodného kameňa. To spôsobí rýchlejšie usádzanie vodného kameňa a môže viesť k trvalému a neopraviteľnému poškodeniu prístroja. Správny postup pri odstraňovaní vodného kameňa z vášho typu prístroja Senseo nájdete v návode na jeho používanie.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať