Cafissimo

Cafissimo Latte

Kapsulový kávovar

  Cafissimo Latte

  Kapsulový kávovar

  Plne automatické kapsulové kávovary

  Zariadenie Cafissimo Latte od spoločnosti Saeco spája vynikajúcu kávu Tchibo a kapsulový kávovar s jednoduchou obsluhou navrhnutý v Taliansku. Dokonale pripraví vaše obľúbené typy kávy a lahodné mliečne špeciality. Zobraziť všetky výhody

 • Plne automatické kapsulové kávovary

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Cafissimo Latte Kapsulový kávovar

Integrovaná karafa na mlieko, Strieborná HD8603/99 Nájsť podobné výrobky

Plne automatické kapsulové kávovary

Cappuccino, Espresso, Caffè Crema a prekvapkávaná káva

 • Mliečne nápoje jediným dotykom vďaka integrovanej karafe na mlieko

  Mliečne nápoje jediným dotykom vďaka integrovanej karafe na mlieko

  S karafou na mlieko s objemom 500 ml máte lahodné cappuccino na dosah ruky vďaka technológii dvoch komôr. Je nádherne zabudovaná do celkového dizajnu stroja a hodí sa na uskladnenie v dverách chladničky, ako bežná fľaša alebo krabicové mlieko, takže čerstvé mlieko máte vždy pripravené. Už netreba neustále prelievať mlieko z jednej nádoby do druhej.

 • Káva vynikajúcej kvality vďaka odborným skúsenostiam Tchibo Cafissimo

  Káva vynikajúcej kvality vďaka odborným skúsenostiam Tchibo Cafissimo

  Odborníci na kávu Tchibo Cafissimo používajú len uzatvorené kapsule s arómami. Tchibo ponúka širokú škálu príchutí – 8 klasických aróm od slabej po silnú a od elegantnej po výraznú. Navyše môžete objaviť štyri druhy káv jednotného pôvodu z najlepších pestovateľských oblastí Brazílie, Etiópie, Kolumbie a Indie, ktoré pochádzajú zo 100 % udržateľných zdrojov, ako všetky ostatné druhy káv.

 • Rôzne druhy kávy ako na dlani

  Rôzne druhy kávy ako na dlani

  Päťnásobné potešenie z espressa, Caffè Crema, filtrovanej kávy, cappuccina a napeneného mlieka vďaka kombinovanému patentovanému systému varenia kávy pri nízkom a vysokom tlaku, ktorý automaticky upravuje tlak pre vašu kávu: najvyšší pre espresso, stredný pre Caffè Crema a nízky pre filtrovanú kávu. Stroje Cafissimo dokážu uvariť silné espresso, jemné Caffè Crema, ako aj čiernu prekvapkávanú kávu, takže si môžete užívať svoj obľúbený druh v každom okamihu dňa z jedného stroja.

 • Intuitívna obsluha vďaka farebnému používateľskému rozhraniu

  Intuitívna obsluha vďaka farebnému používateľskému rozhraniu

  Farba podsvietených nápojových tlačidiel naznačuje správny typ kapsuly potrebný pre jednotlivé nápoje. Biela pre espresso, žltá pre Caffè Crema a modrá pre prekvapkávanú kávu. Zariadenie je tak spoľahlivé a jednoducho si s ním vychutnáte kávu.

 • Vďaka nastaviteľnému podnosu a výlevke sa prispôsobí vašej obľúbenej šálke

  Vďaka nastaviteľnému podnosu a výlevke sa prispôsobí vašej obľúbenej šálke

  Podnos na odkvapkávanie je možné nastaviť do troch rôznych polôh a výlevka na kávu sa dvíha alebo klesá tak, aby sa čo najlepšie prispôsobila vašej obľúbenej šálke – od malej šálky na Espresso až po vysoký pohár na Latte Macchiato. Dokonalé prispôsobenie prípravy nápoja tak zakaždým zaručí tú najlahodnejšie pripravenú krémovú penu espresso a hustú mliečnu penu.

 • Automatické odstránenie použitej kapsule pomocou integrovaného priečinka

  Automatické odstránenie použitej kapsule pomocou integrovaného priečinka

  Použitá kapsula sa zdvihnutím páčky po príprave kávy automaticky odstráni do integrovanej nádoby na kapsule. Do nádoby sa zmestí až 10 kapsúl.

 • Jemná teplá mliečna pena vďaka patentovanému systému na prípravu peny od spoločnosti Saeco

  Patentovaný systém na prípravu peny od spoločnosti Saeco využíva najmodernejšiu technológiu, ktorá zaručuje vynikajúci výkon a vždy dokonale pripravené mliečne špeciality.

 • Dokonalé množstvo kávy prostredníctvom programovateľného automatického dávkovania

  Automaticky sme nastavili odporúčané množstvo kávy pre každý nápoj: 125 ml pre Caffè Crema a prekvapkávanú kávu a 40 ml pre Espresso. Nastavenia však môžete vždy preprogramovať tak, aby vyhovovali vašej chuti, takže stroj pripraví kávu presne podľa vás.

 • Menej údržby vďaka veľkej a odnímateľnej nádobe na vodu

  Veľká jednolitrová nádoba na vodu umožňuje uvariť viac nápojov pred opätovným doplnením. Môžete napríklad uvariť až 7-krát za sebou Caffè Crema. Keď treba vodu znova doplniť, rozsvieti sa indikátor LED. Aj vtedy je dopĺňanie a čistenie jednoduché vďaka ľahko odnímateľnej nádobe na vodu.

 • Vždy čistá karafa na mlieko vďaka procesu vyplachovania karafy

  Vďaka novému cyklu čistenia karafy možno mechanizmus penenia vyčistiť stlačením tlačidla.

 • Rýchle a jednoduché odstránenie vodného kameňa vďaka sprievodcovi postupom odstraňovania vodného kameňa

  Ak je potrebné odstrániť vodný kameň, indikátor LED svieti naoranžovo. Po zapnutí režimu odstraňovania vodného kameňa vás ovládací panel prevedie postupom, ktorý trvá približne 25 minút.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať