2000 series Super automatický espresso kávovar

Uvarí 1 druh kávy, Čierna, Mlynček s 5 stupňami nastavenia HD8650/09 Nájsť podobné výrobky
 • Vychutnajte si chuť svojich obľúbených kávových zŕn

  2000 series

  Super automatický espresso kávovar

  HD8650/09 Nájsť podobné výrobky

  Nech máte radi akúkoľvek odrodu kávy, zrná môžete pomlieť priamo na mieste a vyťažiť z nich tak maximum chuti vďaka keramickým mlynčekom, ktoré neprehrievajú zrná. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Vychutnajte si chuť svojich obľúbených kávových zŕn

So 100 % keramickými mlynčekmi pre dokonalú chuť

 • Espresso z čerstvých zrniek stlačením jedného tlačidla

  Jednoduchým stlačením tlačidla môžete mať priamo do vašej šálky za niekoľko sekúnd dokonale uvarené espresso alebo aj dve z čerstvo pomletých zrniek.

 • Vynikajúca chuť vďaka 100 % keramickým mlynčekom

  Vďaka 100 % keramickým mlynčekom sa rozlúčte s chuťou spálenej kávy. Mlynčeky sú navrhnuté tak, aby neprehrievali zrnká. Keramický materiál tiež zaisťuje dlhodobú výkonnosť a tichú prevádzku.

 • Prispôsobiteľné nastavenia mletia pre preferované chute

  Môžete upraviť zrnitosť mlynčekov na 5 rôznych úrovní. Zvoľte si najjemnejšie mletie pre výrazné espresso až po najhrubšie pre jemnejšiu kávu, všetko podľa vašej preferovanej chuti.

 • Získajte personalizované veľkosti kávy vďaka funkcii uloženia do pamäte

  Kedykoľvek si môžete vychutnať šálku kávy uvarenej presne podľa vašich predstáv vďaka pamäťovej funkcii, ktorá vám umožní nastaviť si a uložiť veľkosť kávy do vašej šálky. Vychutnajte si skvelý kávový nápoj z vašej obľúbenej šálky jednoduchým stlačením jedného tlačidla.

 • Ľahké ovládanie vášho zariadenia cez intuitívne užívateľské rozhranie

  Jednoduché a intuitívne užívateľské rozhranie s veľkými tlačidlami, ktoré vám pomôže ľahko komunikovať so zariadením a dosiahnuť najlepší výkon.

 • Vďaka malej veľkosti a čelnému prístupu sa hodí do každej kuchyne

  Nezáleží na tom, aká veľká je vaša kuchyňa: toto zariadenie sa zmestí aj do najmenších medzier. A čo je veľmi pohodlné, k nádobe na vodu a odpad môžete pristupovať z prednej strany.

 • Jednoduché čistenie vďaka plne odnímateľnej varnej jednotke

  Varná jednotka je srdcom každého plne automatického kávovaru a treba ju čistiť raz týždenne. Naša varná jednotka je ľahko dostupná z boku a jedným kliknutím môže byť odstránená za účelom ľahkého umývania pod prúdom tečúcej vody.

 • Cyklus samočistenia a program na odstraňovanie vodného kameňa

  Tento espresso kávovar je navrhnutý tak, aby pri spustení alebo vypnutí automaticky vyčistil okruh kávy pomocou vody, aby tak zabezpečil skvelú a sviežu chuť každej šálky kávy. Pravidelné odstraňovanie vodného kameňa predlžuje životnosť vášho kávovaru. Toto zariadenie vás nielenže varuje, keď je potrebné odstrániť vodný kameň, ale vás tiež v prípade potreby jasnými správami na obrazovke naviguje v automatizovanom procese odstraňovania vodného kameňa.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať