Saeco

  Saeco Intuita

  Super automatický espresso kávovar

  Espresso aj cappuccino z čerstvých kávových zŕn

  Espresso kávovar Saeco Intuita, ktorý sa jednoducho používa, prispôsobuje a čistí, vám ponúka možnosť vychutnať si espresso z čerstvo pomletých kávových zŕn stlačením jediného tlačidla a zároveň vám umožní nastaviť jej arómu. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Saeco Intuita Super automatický espresso kávovar

Uvarí 3 druhy kávy, Automatický penič mlieka, Strieborná, Mlynček s 5 stupňami nastavenia HD8750/99 Nájsť podobné výrobky

Espresso aj cappuccino z čerstvých kávových zŕn

Vyberte si svoju arómu s týmto espresso kávovarom

 • Vždy čistý kávovar vďaka automatickému čisteniu okruhu

  Vždy čistý kávovar vďaka automatickému čisteniu okruhu

  Tento espresso kávovar značky Saeco má predvolené automatické čistenie okruhu kávy vodou pri zapnutí alebo vypnutí zariadenia, čo zaručuje skvelú, sviežu chuť každej šálky kávy.

 • Káva bez chuti spáleniny vďaka 100 % keramickým mlynčekom

  Káva bez chuti spáleniny vďaka 100 % keramickým mlynčekom

  Tento kávovar na espresso je vybavený 100 % keramickými mlynčekmi. Saeco používa keramické mlynčeky, pretože ich rovnomerné mletie bez prepálenia kávových zŕn zaručí bezchybné espresso. Keramika tiež zaisťuje dlhú trvácnosť a dokonale tichý chod.

 • Káva bez dlhého čakania vďaka varnému bloku s rýchlym zahrievaním

  Káva bez dlhého čakania vďaka varnému bloku s rýchlym zahrievaním

  Vďaka technológii varného bloku s rýchlym zahrievaním od spoločnosti Saeco bude váš kávovar vždy pripravený. Teraz už nemusíte čakať počas varenia jedného espressa, ale môžete variť kávu za kávou.

 • Uložte si obľúbené nastavenie veľkosti a intenzity kávy

  Uložte si obľúbené nastavenie veľkosti a intenzity kávy

  Kedykoľvek si môžete vychutnať šálku espressa presne podľa vašich predstáv vďaka pamäťovej funkcii, ktorá vám umožní nastaviť si veľkosť a intenzitu kávy podľa vašej chuti. Vychutnajte si skvelý kávový nápoj jednoducho stlačením jedného tlačidla.

 • Nastaviteľná výlevka sa prispôsobí obľúbenej šálke a uchová teplotu kávy

  Nastaviteľná výlevka sa prispôsobí obľúbenej šálke a uchová teplotu kávy

  Nastaviteľná výlevka v našom kávovare na espresso sa prispôsobí každej šálke, a tak sa káva počas nalievania nevyleje ani nevychladne. Tým sa zaručí správna teplota vášho obľúbeného espressa a kávovar pritom zostane vždy čistý.

 • Jednoduché čistenie vďaka súčastiam umývateľným v umývačke riadu

  Jednoduché čistenie vďaka súčastiam umývateľným v umývačke riadu

  Podnos na odkvapkávanie, penič mlieka a karafu na mlieko Saeco môžete jednoducho umývať v umývačke riadu, čo šetrí čas a zaručí hygienickú čistotu.

 • Pohrajte sa s chuťou kávy pomocou našich nastaviteľných mlynčekov

  Pohrajte sa s chuťou kávy pomocou našich nastaviteľných mlynčekov

  Rôzne druhy a príchute kávy vyžadujú rôzne stupne jemnosti mletia kávových zŕn, aby sa uvoľnila tá správna chuť. Na tomto espresso kávovare sa nachádza 5 nastaviteľných predvolieb mletia, od najjemnejšieho pre výrazné espresso, až po najhrubšie pre jemnejšiu kávu.

 • Jednoduché čistenie vďaka odnímateľnej varnej jednotke

  Jednoduché čistenie vďaka odnímateľnej varnej jednotke

  Varná jednotka, vynález spoločnosti Saeco, tvorí srdce nášho kávovaru na espresso, ktoré zaisťuje plnú automatiku. Varná jednotka je v závislosti od typu kávovaru ľahko dostupná spredu alebo z boku. Je možné ju jednoducho vybrať a opláchnuť pod tečúcou vodou pre dokonale hygienickú čistotu.

 • Lahodná mliečna pena vďaka automatickému peniču mlieka

  Lahodná mliečna pena vďaka automatickému peniču mlieka

  Príprava chutného cappuccina pomocou espresso kávovaru Saeco je úplne jednoduchá vďaka automatickému peniču mlieka, ktorý baristi nazývajú „cappuccinatore“. Penič mlieka nasaje mlieko priamo zo škatule alebo krčaha, automaticky ho spení a naleje rovno do šálky. Jediným dotykom vytvoríte vynikajúcu a krémovú mliečnu penu.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať