3000 series Super automatický espresso kávovar

Uvarí 2 druhy kávy, Automatický penič mlieka, Čierna, Mlynček s 5 stupňami nastavenia HD8824/09 Nájsť podobné výrobky
 • Od vašej obľúbenej kávy vás delí jeden dotyk

  3000 series

  Super automatický espresso kávovar

  HD8824/09 Nájsť podobné výrobky

  Pripravte dokonalé espresso získaním toho najlepšieho z každého čerstvého zrna vďaka 100 % keramickým mlynčekom, ktoré neprehrievajú zrná. Vďaka automatickému peniču mlieka stačí pre napenené mlieko stlačiť tlačidlo. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Od vašej obľúbenej kávy vás delí jeden dotyk

S jedinečným 100 % keramickým mlynčekom pre dokonalú chuť

 • Espresso z čerstvých zrniek stlačením jedného tlačidla

  Jednoduchým stlačením tlačidla môžete mať priamo do vašej šálky za niekoľko sekúnd dokonale uvarené espresso alebo aj dve z čerstvo pomletých zrniek.

 • Hustá mliečna pena jedným stlačením pomocou automatického peniča mlieka

  Príprava zamatového cappuccina je ľahké vďaka automatickému peniču mlieka. Penič mlieka, ktorý baristi tiež nazývajú "Cappuccinatore" bude čerpať mlieko priamo z krabice alebo kanvice, automaticky ho napení a dávkuje ho do šálky s konštantným prúdom mlieka bez akéhokoľvek striekania.

 • Vynikajúca chuť vďaka 100 % keramickým mlynčekom

  Vďaka 100 % keramickým mlynčekom sa rozlúčte s chuťou spálenej kávy. Mlynčeky sú navrhnuté tak, aby neprehrievali zrnká. Keramický materiál tiež zaisťuje dlhodobú výkonnosť a tichú prevádzku.

 • Prispôsobiteľné nastavenia mletia pre preferované chute

  Môžete upraviť zrnitosť mlynčekov na 5 rôznych úrovní. Zvoľte si najjemnejšie mletie pre výrazné espresso až po najhrubšie pre jemnejšiu kávu, všetko podľa vašej preferovanej chuti.

 • Získajte personalizované veľkosti kávy vďaka funkcii uloženia do pamäte

  Kedykoľvek si môžete vychutnať šálku kávy uvarenej presne podľa vašich predstáv vďaka pamäťovej funkcii, ktorá vám umožní nastaviť si a uložiť veľkosť kávy do vašej šálky. Vychutnajte si skvelý kávový nápoj z vašej obľúbenej šálky jednoduchým stlačením jedného tlačidla.

 • Ľahké ovládanie vášho zariadenia cez intuitívne užívateľské rozhranie

  Jednoduché a intuitívne užívateľské rozhranie s veľkými tlačidlami, ktoré vám pomôže ľahko komunikovať so zariadením a dosiahnuť najlepší výkon.

 • Hodí sa k vašej šálke vďaka nastaviteľnej výlevke kávy

  Bez ohľadu na veľkosť vášho obľúbeného pohára alebo šálky sa výlevka kávy jedným pohybom nastaví tak, aby boli všetky vône zachované a vaša káva zostala úplne horúca priamo vo vašej šálke. Pri najvyššej pozícii môže byť výlevka použitá k 5,9 palcovému (15 cm) poháru na latte macchiato.

 • Potešenie bez starostí: vysoký výkon v kompaktnom prevedení

  Užite si viac priestoru a dlhšiu dobu bez dopĺňania vďaka veľkej kapacite nádob na zrnká, vodu a odpad so super kompaktným dizajnom. Toto inteligentné, plne automatické zariadenie vám poskytuje maximálne pohodlie, špičkový výkon a veľkú kapacitu (60,8 oz (1,8 l) nádoba na vodu, 0,5 lb (250 g) nádoba na zrnká a nádoba na odpad s kapacitou až 15 porcií).

 • Jednoduché čistenie vďaka plne odnímateľnej varnej jednotke

  Varná jednotka je srdcom každého plne automatického kávovaru a treba ju čistiť raz týždenne. Naša varná jednotka je ľahko dostupná z boku a jedným kliknutím môže byť odstránená za účelom ľahkého umývania pod prúdom tečúcej vody.

 • Cyklus samočistenia a program na odstraňovanie vodného kameňa

  Tento espresso kávovar je navrhnutý s automatickým čistením okruhu kávy vodou pri zapnutí alebo vypnutí, čo zaručuje skvelú, sviežu chuť každej šálky kávy. Používateľské rozhranie vás spolu s LED kontrolkami okamžite upozornia, keď bude potrebné odstraňovanie vodného kameňa, čím sa zaistí dlhšia životnosť zariadenia.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať