Saeco

  Saeco Energica

  Super automatický espresso kávovar

  Dokonalé espresso a káva

  Len espresso kávovar Saeco Energica vám pripraví dokonalé espresso a mlieko, ktoré máte vždy rýchlo hotové vďaka integrovanému peniču mlieka. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Saeco Energica Super automatický espresso kávovar

Integrovaná nádoba na mlieko a penič, Nehrdzavejúca oceľ HD8852/09 Nájsť podobné výrobky

Dokonalé espresso a káva

vždy pripravený jedným dotykom

 • Káva bez chuti spáleniny vďaka 100 % keramickým mlynčekom

  Káva bez chuti spáleniny vďaka 100 % keramickým mlynčekom

  Tento kávovar na espresso je vybavený 100 % keramickými mlynčekmi. Saeco používa keramické mlynčeky, pretože ich rovnomerné mletie bez prepálenia kávových zŕn zaručí bezchybné espresso. Keramika tiež zaisťuje dlhú trvácnosť a dokonale tichý chod.

 • Pohrajte sa s chuťou kávy pomocou našich nastaviteľných mlynčekov

  Pohrajte sa s chuťou kávy pomocou našich nastaviteľných mlynčekov

  Rôzne druhy a príchute kávy vyžadujú rôzne stupne jemnosti mletia kávových zŕn, aby sa uvoľnila tá správna chuť. Na tomto espresso kávovare sa nachádza 8 nastaviteľných predvolieb mletia, od najjemnejšieho pre výrazné espresso, až po najhrubšie pre jemnejšiu kávu.

 • Uložte si svoje obľúbené nastavenie typu kávy

  Uložte si svoje obľúbené nastavenie typu kávy

  Vždy si vychutnáte perfektné espresso presne podľa vašej chuti, vďaka inovatívnej funkcii uloženia nastavenia veľkosti, intenzity a teploty kávy. Doprajte si tak dokonalú kávu vo vašej obľúbenej šálke jednoduchým stlačením tlačidla.

 • Nastaviteľná výlevka sa prispôsobí obľúbenej šálke a uchová teplotu kávy

  Nastaviteľná výlevka sa prispôsobí obľúbenej šálke a uchová teplotu kávy

  Nastaviteľná výlevka v našom kávovare na espresso sa prispôsobí každej šálke, a tak sa káva počas nalievania nevyleje ani nevychladne. Tým sa zaručí správna teplota vášho obľúbeného espressa a kávovar pritom zostane vždy čistý.

 • Jednoduché čistenie vďaka odnímateľnej varnej jednotke

  Jednoduché čistenie vďaka odnímateľnej varnej jednotke

  Varná jednotka, vynález spoločnosti Saeco, tvorí srdce nášho kávovaru na espresso, ktoré zaisťuje plnú automatiku. Varná jednotka je v závislosti od typu kávovaru ľahko dostupná spredu alebo z boku. Je možné ju jednoducho vybrať a opláchnuť pod tečúcou vodou pre dokonale hygienickú čistotu.

 • Hygienické penenie mlieka vďaka automatizov. dvojitému čisteniu

  Hygienické penenie mlieka vďaka automatizov. dvojitému čisteniu

  Tento typ espresso kávovaru od spoločnosti Saeco je vybavený karafou na mlieko s plne automatizovaným dvojitým čistením. Dvojité čistenie funguje na princípe dvoch nezávislých cyklov čistenia parou na rýchle vyčistenie karafy na mlieko po príprave každého nápoja. Každý mliečny nápoj tak bude vždy čerstvý. Hygienická príprava mliečnej peny nebola nikdy jednoduchšia.

 • Vždy čistý kávovar vďaka automatickému čisteniu a odstraňovaniu vodného kameňa

  Vždy čistý kávovar vďaka automatickému čisteniu a odstraňovaniu vodného kameňa

  Spoločnosť Saeco navrhla tento kávovar tak, aby sa okruh kávy vyčistil vodou vždy pri spustení alebo vypnutí kávovaru. Vďaka tomu dosiahnete skvelú a čerstvú chuť kávy v každej šálke. Pravidelný proces odstraňovania vodného kameňa predlžuje životnosť vášho espresso kávovaru. Tento kávovar vás nielen upozorní na potrebu odstránenia kameňa, ale automatický proces odstraňovania vodného kameňa sa tiež sám spustí a prevedie vás jednotlivými krokmi pomocou jasných pokynov na obrazovke vždy, keď je potrebné vykonať nejakú činnosť. Odstraňovanie vodného kameňa ešte nikdy nebolo také jednoduché!

 • Mliečne špeciality bez čakania vďaka dvojitému varníku

  Mliečne špeciality bez čakania vďaka dvojitému varníku

  2 nezávislé ohrevné systémy sa postarajú o správnu teplotu kávy a mliečnej peny a plne automatický kávovar na espresso Saeco zaručuje vždy profesionálny výkon a rýchlosť. Umožní vám pripraviť toľko šálok latte macchiata a cappuccina, koľko potrebujete, jednu za druhou, všetky v dokonalej kvalite a bez čakania.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať