Saeco Incanto Super automatický espresso kávovar

Integrovaná nádoba na mlieko a penič, Silver Pantera, Zvýšená kapacita HD8919/59 Nájsť podobné výrobky
 • Elegantný dizajn. Pôsobivá kvalita kávy.

  Saeco Incanto

  Super automatický espresso kávovar

  HD8919/59 Nájsť podobné výrobky

  Zariadenie Saeco Incanto stanovuje nový štandard svojej triedy. Vysokokvalitná talianska technológia je navrhnutá tak, aby pripravila lahodnú kávu, ponúkla špičkový výkon a veľkú kapacitu v zvlášť kompaktných rozmeroch Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Elegantný dizajn. Pôsobivá kvalita kávy.

Lahodné latte macchiato stlačením jedného tlačidla

 • Získajte maximálnu chuť pomocou 100% keramických mlynčekov

  Robustné 100 % keramické mlynčeky vám počas nadchádzajúcich rokov zaručia okamih pôžitku z čistej kávy. Keramický materiál zabezpečuje ideálne mletie, ktoré umožňuje aby postupný prietok vody extrahoval najčistejšie esencie zrniek. Keramický materiál navyše na rozdiel od iných „bežných mlynčekov“ zabraňuje prehriatiu kávy a chuti pripáleniny.

 • Množstvo špeciálnych káv stlačením tlačidla

  Uspokojenie vašich rôznych chutí na rôzne kávy vám zabezpečí sortiment volieb rôznych káv od espressa až po Lattemacchiato. Podľa toho, či ide o váš prvý ranný krok alebo terapiu po večeri, máte na dosah ruky akúkoľvek chuť kedykoľvek počas dňa.

 • Až 5 000 šálok* bez odvápnenia s filtrom AquaClean

  Vodný filter AquaClean je novou a patentovanou inováciou spoločnosti Saeco, s ktorou bude váš plne automatický kávovar poskytovať najlepší možný výkon. Ak filter vymeníte zakaždým, keď bude kávovar túto potrebu avizovať, odvápnenie bude potrebné až po 5 000 pripravených šálkach* a dovtedy sa môžete tešiť z priezračnej vody bez nečistôt. Ďalšou výhodou je, že alarm upozorňujúci na potrebu odstránenia vodného kameňa sa hneď po nainštalovaní filtra AquaClean do vášho obľúbeného kávovaru Saeco automaticky vypne.

 • Veľké kapacity pri ultra-kompaktnej veľkosti

  Saeco Incanto Extra je navrhnutý tak, aby sa vošiel aj do najmenšieho priestoru vďaka ultra-kompaktnému dizajnu, ktorý sa vyznačuje objemnou nádobou na odpad (15 servírovaní). Zariadenie je navyše dodávané s extra kapacitami na vodu (2,5 l) a kávové zrná (500 g), čím je zabezpečené bezkonkurenčné pohodlie a potešenie trvá dlhšie ako zvyčajne.

 • Navrhnutý pre efektivitu

  Saeco Incanto dômyselne kombinuje efektivitu s pozornosťou, aby boli splnené najvyššie štandardy pre váš domov – udržanie minimálnej spotreby vody a spotreby energie. Pomocou programovateľného pohotovostného režimu stačí len povedať zariadeniu Saeco Incanto kedy sa jeho služby nebudú vyžadovať a zariadenie sa vypne automaticky.

 • Užite si horúcu kávu bez čakania vďaka varnému bloku s rýchlym zahrievaním

  Keď je čas na vôňu kávy, vďaka varnému bloku s rýchlym zahrievaním si môžete uvariť dokonalé espresso a cappuccino bez čakania. Tajomstvo spočíva v tom, že má telo z ľahkého hliníka a nerezovej ocele, ktoré môže rýchlo dosiahnuť vysoké teploty.

 • Chutné horúce cappuccino a latte macchiato jediným dotykom

  Integrovaná karafa na mlieko v záujme tvorby neodolateľnej krémovej konzistencie napeňuje mlieko dvakrát, pričom zároveň odstraňuje bublinky a nečistoty. Jediným stlačením tlačidla sa vám do šálky bez striekania vleje zamatová pena s príjemnou teplotou. Dokonalá kombinácia s lahodnou kávou.

 • Cyklus samočistenia vás odbremení od starostí

  Automatický cyklus čistenia zjednodušuje údržbu a zvyšuje trvácnosť zariadenia – aby ste sa namiesto pracného umývania mohli dlhšie oddávať zážitku z pitia kávy.

 • Plne odnímateľná varná jednotka môže byť vyčistená behom chvíle

  Účinnosť a jednoduchosť použitia boli kľúčovými faktormi inšpirácie pri zostrojení prvej varnej jednotky Saeco pred 30 rokmi. A do dnešného dňa stále dokazuje, že sa jedná o majstrovský kúsok techniky. Tak ako vždy poskytuje jednoduché čistenie – stačí ju vybrať a umyť pod tečúcou vodou po dobu niekoľkých sekúnd a potom ju rovnako ľahko vložíte naspäť.

 • Jemne si dolaďte chuť kávy pomocou 5 nastavení mlynčeka

  Pokiaľ ide o jemnosť mletia, toto zariadenie vás nikdy nesklame. Rôzne kávové zmesi vyžadujú na rozvinutie plnej chuti rôzne úrovne zrnitosti. Preto má systém mletia tohto zariadenia päť prispôsobiteľných nastavení – od najjemnejšieho mletia pre plnú chuť espressa až po najhrubšie pre ľahšiu kávu.

 • Výber intenzity si zapamätá, aká silná káva sa vám páči

  Keď si spomedzi 5 rôznych nastavení vyberiete ideálnu intenzitu, môžete ju spolu so želanou veľkosťou a teplotou kávy jednoducho uložiť pomocou funkcie uloženia do pamäte. Každá budúca šálka bude potom presne prispôsobená vašej chuti. Svojmu kávovaru, na rozdiel od miestneho baristu, to už nikdy nebudete musieť znova pripomínať.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Skutočný počet šálok závisí od vybraných druhov kávy a zvyklostí a frekvencie oplachovania a čistenia. Po prvých 8 filtroch sa kontrolka odstránenia vodného kameňa automaticky deaktivuje.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať