Viva Collection

  Domáca pekáreň

  Prebúdzajte sa s vôňou čerstvo upečeného chleba

  Zamilujete si neodolateľnú vôňu čerstvého teplého chleba každé ráno! Pečenie chleba je skutočne jednoduché... Večer pridajte vlastné prísady, nastavte časovač s odložením štartu na nasledujúce ráno a o zvyšok sa postará domáca pekáreň Philips HD9020/40. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Viva Collection Domáca pekáreň

12 volieb, 1000 g, Bielo-levanduľový HD9020/40 Nájsť podobné výrobky

Prebúdzajte sa s vôňou čerstvo upečeného chleba

Upečte akýkoľvek druh. Je to ľahké a veľmi chutné!

 • Intuitívne ovládanie pre používateľov pomocou ľahko použiteľných tlačidiel

  Intuitívne ovládanie pre používateľov pomocou ľahko použiteľných tlačidiel

  Ovládacie tlačidlá tejto pekárne značky Philips sú usporiadané intuitívne, takže nastavovanie programov je jednoduché. Najskôr zvoľte druh chleba, potom hmotnosť podľa receptu a úroveň opekania (alebo jednoducho použite predvolenú úroveň opekania) a spustite program. Veľké ergonomické ikony jasne ilustrujú funkciu každého tlačidla a jasne čitateľná LCD obrazovka potvrdí voľby, ktoré použijete.

 • 12 predvolených programov na pečenie chleba, miesenie cesta aj prípravu džemu

  12 predvolených programov na pečenie chleba, miesenie cesta aj prípravu džemu

  Domáca pekáreň Philips má 12 predvolených programov na dokonalé upečenie akéhokoľvek druhu chleba, od výdatného a sýteho celozrnného chleba až po bezlepkové, francúzske a sladké variácie. Dokáže tiež pripraviť chutné cesto na cestoviny, pizzu, žemle, koláčiky a pečivo – a aj džemy. Čokoľvek upečiete, bude vždy chutné a samotná príprava veľmi jednoduchá, lebo predvoľby sa postarajú o teplotu a čas, takže dosiahnete tie najlepšie výsledky. A ak sa ponáhľate, máte k dispozícii rad rýchlych programov na pečenie dvojnásobnou rýchlosťou či dokonca už za jednu hodinu.

 • Časovač s odložením štartu až o 13 hodín pre rána s vôňou čerstvého chleba

  Časovač s odložením štartu až o 13 hodín pre rána s vôňou čerstvého chleba

  Vychutnajte si neodolateľnú vôňu čerstvého teplého chleba každé ráno! Stačí, ak večer predtým nastavíte časovač s odložením štartu, a pekáreň pre vás pripraví a upečie bochník, kým budete spať. A keď sa prebudíte, bude na vás čakať čerstvo upečený chlieb, na ktorom si pochutnáte hneď, alebo až keď naň dostanete chuť.

 • Indikátor „Pridať“ pre špeciálne druhy chleba s dodatočnými prísadami

  Indikátor „Pridať“ pre špeciálne druhy chleba s dodatočnými prísadami

  Napečte špeciálne druhy chleba s chutnými prísadami, ako sú orechy či sušené ovocie – postup je jednoduchý a zábavný. Keď sa rozsvieti indikátor „pridať“, stačí pridať do cesta extra prísady a pekáreň sa postará o zvyšok. Pridajte, čo len chcete – orechy, semienka, olivy, sušené ovocie, syr, cibuľu, slaninku, nugát, čokoládu a množstvo ďalších prísad – upečiete špeciálny chlieb s jedinečnou chuťou!

 • Pečenie 3 veľkostí bochníkov až do veľkosti 1 kg

  Pečenie 3 veľkostí bochníkov až do veľkosti 1 kg

  Pripravte si len také množstvo, aké presne potrebujete. Pomocou jasných značiek na pekárni pripravíte malé, stredné a veľké bochníky 500 g, 750 g a 1 kg.

 • 3 úrovne intenzity opečenia pre dokonale chrumkavú kôrku

  3 úrovne intenzity opečenia pre dokonale chrumkavú kôrku

  Môžete si vychutnať vlastný chlieb tak, ako ho máte radi, vďaka trom úrovniam opečenia. Podľa vlastných preferencií a obľúbených receptov si vyberte jemnú, stredne opečenú alebo tmavú kôrku.

 • Odnímateľné veko pre jednoduché čistenie

  Odnímateľné veko pre jednoduché čistenie

  Vnútro pekárne je nelepivé a samotná jednotka má odnímateľné veko. To umožňuje veľmi ľahké čistenie: jednoducho odopnite veko a za pár sekúnd vytrite do čista.

 • Obsahuje praktickú brožúrku s receptami

  Obsahuje praktickú brožúrku s receptami

  Radi niekedy skúšate niečo nové? Praktická brožúra s receptami vás naučí, ako pripravovať špeciálne druhy chleba a obsahuje množstvo chutných trikov a tipov na pridávanie obľúbených prísad, takže z ľubovoľného receptu môžete vyčarovať nejakú špecialitu. Navyše je prehľadná a jednoduchá, aj keď ste nikdy predtým domácu pekáreň nepoužívali.

 • Sledujte cez priezorové okienko, ako chlieb kysne a hnedne

  Sledujte cez priezorové okienko, ako chlieb kysne a hnedne

  Priezorové okienko umožňuje sledovať pekáreň pri práci, miesení, mixovaní a pečení – je ideálne, ak chcete sledovať postup a kontrolovať, či všetko prebieha podľa plánu.

 • Obsahuje aj odmernú nádobu a odmerku

  Pridávajte pevné a tekuté prísady v presných množstvách pomocou zodpovedajúcej odmerky a lyžice na dávkovanie – presne to, čo na začiatok potrebujete.

 • Zabudované nešmykľavé rúčky pre ľahkú a bezpečnú manipuláciu

  Ak potrebujete domácu pekáreň presunúť alebo ju odložiť do kuchynskej skrinky, prídu vám vhod robustné integrované nešmykľavé rukoväte, pomocou ktorých sa dobre zdvíha a presúva.

 • Telo zariadenia zostáva chladné a bezpečné na dotyk

  Telo zariadenia zostáva chladné a bezpečné na dotyk

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať