Viva Collection

  Teplovzdušná fritéza Airfryer

  Vynikajúce vyprážané jedlá s až o 80 % nižším obsahom tuku!*

  Jedinečná technológia Rapid Air tejto teplovzdušnej fritézy Philips airfryer umožňuje pripravovať jedlá, ktoré sú chrumkavé na povrchu a jemné vo vnútri. Na toto všetko vám postačí až o 80 %* menej tuku! Vychutnajte si vyprážané, pečené, opekané a grilované jedlá zdravo a rýchlo. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Viva Collection Teplovzdušná fritéza Airfryer

Fritéza s nízkou spotrebou tuku, Multifunkčné zariadenie, Čierna farba, 800 g, + dvojvrstvové prísluš. HD9226/20 Nájsť podobné výrobky

Vynikajúce vyprážané jedlá s až o 80 % nižším obsahom tuku!*

Dokonalé výsledky vďaka technológii Rapid Air

 • Technológia Rapid Air pre zdravšie fritovanie

  Technológia Rapid Air pre zdravšie fritovanie

  Jedinečná technológia Rapid Air teplovzdušnej fritézy Airfryer vám umožní fritovať, piecť, opekať a grilovať tie najchutnejšie pochúťky a jedlá, s použitím menšieho množstva tuku v porovnaní s bežnými fritézami alebo dokonca úplne bez oleja. S technológiou Rapid Air tiež vzniká menej zápachu a výparov ako pri bežnom fritovaní, zariadenie sa ľahko čistí, je bezpečné a úsporné pri každodennom používaní!

 • Nastaviteľná regulácia času a teploty

  Nastaviteľná regulácia času a teploty

  Integrovaný časovač vám umožní prednastaviť čas varenia až do 30 minút. Funkcia automatického vypnutia v sebe zahŕňa aj zvukový indikátor, ktorý vás upozorní na dokončenie procesu. Plne nastaviteľné ovládanie teploty, ktoré vám umožní prednastaviť najlepšiu teplotu pre jednotlivé suroviny až do 200 stupňov. Vychutnajte si chrumkavé, do zlatista opečené hranolčeky, pochúťky, kurča a mnoho ďalších dobrôt – všetko v dokonalej kvalite vďaka správnej teplote.

 • Dvojvrstvové príslušenstvo pre maximálnu plochu varenia

  Dvojvrstvové príslušenstvo pre maximálnu plochu varenia

  Maximalizujte priestor varenia fritézy airfryer pomocou dvojvrstvového príslušenstva. Príslušenstvo vám umožňuje naraz pripravovať rôzne typy jedál.

 • S fritézou Airfryer môžete smažiť, grilovať, opekať a dokonca aj piecť

  S fritézou Airfryer môžete smažiť, grilovať, opekať a dokonca aj piecť

  Táto fritéza je skvelá nielen na smaženie. Inovačná fritéza Philips Airfryer s technológiou Rapid Air vám tiež umožní grilovať, piecť koláče a dokonca aj mäso. Preto na prípravu všetkých svojich obľúbených jedál nepotrebujete žiadne ďalšie zariadenie.

 • Brožúra s receptami plná inšpirujúcich receptov

  Brožúra s receptami plná inšpirujúcich receptov

  Túto brožúru s receptami vytvorili kulinárski odborníci a poskytne vám inšpiráciu na prípravu rôznych smažených jedál s nízkym obsahom tuku, ktoré si môžete pripraviť vo fritéze Airfryer. Nájdete v nej aj recepty, ktoré demonštrujú všestrannosť tohto zariadenia, aby ste mohli ešte jednoduchšie, rýchlejšie a zdravšie grilovať, piecť a opekať.

 • Jedinečný dizajn pre chutné výsledky varenia s minimom tuku

  Jedinečný dizajn pre chutné výsledky varenia s minimom tuku

  Jedinečný dizajn zariadenia Philips Airfryer, ktorý v sebe spája rýchlo prúdiaci, mimoriadne horúci vzduch, inteligentný dizajn a optimálny profil ohrievania, vám umožní rýchlo, ľahko a zdravo pripraviť množstvo lahodných jedál bez oleja.

 • Časti umývateľné v umývačke riadu

  Časti umývateľné v umývačke riadu

  Odnímateľný priečinok s nepriľnavou úpravou a kôš na potraviny možno jednoducho umyť v umývačke riadu.

 • Veľká kapacita varenia pre všetky vaše obľúbené recepty

  Veľká kapacita varenia pre všetky vaše obľúbené recepty
 • Skutočne vysoký výkon pre ešte rýchlejšie varenie

  Skutočne vysoký výkon pre ešte rýchlejšie varenie
Zobraziť všetky špecifikácie
 • V porovnaní s čerstvými hranolčekmi pripravenými v bežnej fritéze Philips.
 • Pri hranolčekoch z čerstvých zemiakov pridajte pol lyžice oleja pre lepšiu chuť. Mrazené hranolčeky sú už predvarené v oleji.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať